Politechnika Poznańska

Poznań

Opinie o Politechnika Poznańska

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie poszukują do pracy jako Specjalista ds. księgowości i rozliczeń projektów we Wrocławiu. Czy ktoś ma doświadczenia z tym stanowiskiem? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

owos
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem jak Ty @dels, ale ja myślę, że okres próbny to tylko formalność, po tym okresie i tak dostanie się umowę o pracę

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Politechnika Poznańska: solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjemni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3500 brutto Najbardziej podobało mi się w Politechnika Poznańska: wyrozumiali kierownicy

Zostaw opinię o Politechnika Poznańska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politechnika Poznańska