Opinie o Konsalnet Południe w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet Południe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Konsalnet Południe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Południe w Katowice

Johnson

Szczerze mówiąc to różnie jest. Jeśli chodzi o pracę w konsalnecie w sferze handlu np. Biedronki, Tesco itp to wszyscy mają po 2 umowy zlecenie na inne firmy, rzadko kto wogole dostaje umowę o pracę chyba że masz znajomości :), odnośnie płacy to jest różnie stawki początkowe to 11,50 netto /h, premii raczej nie ma tak samo za ujęcia złodziejow nic nie ma. Nadgodziny są płacone normalnie tak jak twoja stawka godzinowa, wyrabiasz po prostu więcej godzinek.. Codziennie w pracy prawie po 9-12h zależy jak grafik. 2 wypłaty w miesiące parzyste na początku i pod koniec miesiąca. A w dni nie parzyste tylko opłacony ZUS jakieś 38 zł wpływa na konto. No ogólnie szału nie ma. Lepiej poszukać pracy gdzie na start płacą 13zl netto i możesz wyrobić conajmniej 200h wyjdziesz na tym lepiej, uwierz :)

Anonymous

Witam Ponawiam pytanie i prosze o odpowiedz-Prosiłbym o odpowiedz, na jaka stawke moze liczyc kierownik ochrony obiektu i w oparciu o jaka umowe zatrudniaja na podobnych stanowiskach.

Storm
@Anonymous

Nie licz na to kolego, ze te patalachy ci na cos odpowiedza. Tylko japy na forum potrafia drzec anizeli wziac sie do roboty-albo wszystko juz patusy przepily to dochodza do siebie... Tak czy inaczej odpowiedzi od tych ameb umyslowych nie uzyskasz, ja zas nie odpowiem Ci na pytanie bo poprostu nie wiem i nie bede wprowadzal Cie w blad. Pozdrawiam

Henry

Jeśli jest dużo pracy to pewnie można dobrze zarobić? Warto aplikować?

@Henry

Dobrze zarobić? Nadgodziny są wypłacane ciosem poniżej pasa - na zlecenie. Kazdą lukę prawną jaką firma może wykorzystać na swoją korzyść - wykorzysta.

Joanna

@Henry, jesteś zainteresowany pracą w firmie Konsalnet Południe? Będziesz wybierał się na rozmowę o pracę? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby pomóc @Henremu w sprawie jego pytań dotyczących pracodawcy. @Piotr, może Ty napiszesz koledze, czy warto aplikować i jak wygląda praca? @Henry, gdzie widziałeś ogłoszenia o prace i na jakie stanowiska przyjmowani są pracownicy? To ważna informacja dla osób szukających zatrudnienia?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsalnet Południe? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
PIOTR

Konsalnet.....szkoda słów....np.Głogów Kaufland...nabór na 15 osób, po otwarciu pracują 2 osoby....oszustwo goni przekręty, koordynator zwany dalej menadżerem to porażka, nie potrafi załatwić zwykłej sprawy z odbiorem pisma, a kieruje zespołem pracowników....śmiech na sali...na rozmowach to co to nie on, a jak się zwalniasz to szybko bo nie nie ma czasu....w oczy Ci nie spojrzy....zwykły dupek któremu dali kierowanie zasobami ludzkimi....on nawet nie ma pojęcia o ochronie bo zgadza się na wszystko co dyrektor Kauflandu sobie zażyczy .....firma dno ...a koordynatorzy czyli menadżerowie to już całkowita porażka...NIE POLEM TEJ FIRMY !!!!

Joanna

@Były pracownik, jak określiłbyś atmosferę w pracy i relacje między współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Czy pracownicy mają zniżkę na asortyment sklepu? Przenosiny do innego sklepu i miasta mogą nastąpić tylko za Twoją zgodą. Czy inni pracownicy firmy maja podobne zdanie do @Byłego pracownika, czy wręcz przeciwnie? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii o pracodawcy

Bartek
@Joanna

Atmosfera ddobra ale zalezy kto sie z kim trzyma :) Robota dla ludzi co nie potrzebuja duzo czasu prywatnego.

Joanna

@Były pracownik, czy na rozmowie o pracę obiecano Ci etat, a później się z tego wycofano i dostałeś umowę zlecenie? Czy wyjaśniłeś to z pracodawcą? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to, czy zgłosiłeś to do działu finansowego? Czy nie policzono Ci wszystkich przepracowanych godzin? Czy prócz wynagrodzenia mogłeś liczyć na jakieś benefity? Rozumiem, że masz własne zdanie na temat firmy, ale osoby poszukujące pracy poznając szczegóły zatrudnienia same zdecydują, czy będą aplikować.

@Joanna

Zgłaszałem koordynatorowi o brakach w wypłatach stwierdził,że jemu się zgadza a inni też mieli braki,I co chwile chcieli kogoś przenieść na OBI w Bytomiu Bo tam też nikt nie chce robić bo tak stoją po 14-15 godzin

Grzesiek

Jeśli jest tak bardzo źle to może zmieńcie firmę ?

Witam.Pracowałem w tej firmie i muszę powiedzieć,że to totalne dno,oszukują na wypłatach,obiecują etat a nie dają jedynie dają etat swoim przydupasom,rzucają z obiektu na obiekt.Masakra.NIE POLECAM !!!

Joanna

@Krzyś., czy część tych godzin była traktowana przez Konsalnet Południe jako nadgodziny, które były inaczej płatne? Czy firma uzasadniła Ci merytorycznie powód Twojego zwolnienia? Zachęcam Cię do uzupełnienia swojego wpisu o te informacje.

Krzyś.

Jak długo będziesz pracował po 210-350 godzin będziesz zatrudniony i firmie bardzo potrzebny. Jak powiesz dość i jak normalny człowiek zechcesz przepracować 150- 200 godzin firma Ci podziękuje. Będziesz nieprzydatny i zrobią z ciebie głupca.

Joanna

@anonymous, terminowa wypłata wynagrodzenia jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Mógłbyś dokładniej opisać na forum Twoje doświadczenie z Konsalnet Południe? Jak przedstawia się wymiar godzinowy Twojego zatrudnienia i jego forma?

olo

fajna robota po zmianie stawek jest ok tylko trzeba chcieć. Ale jokoś mam takie wrażenie że co niektórym nawet to będzie mało.

@olo

Jak jesteś emerytem to każda stawka cie zadowoli, gdy byś miał na utrzymaniu rodzinę i tylko kasę z konsalnetu hmm ciekaw jestem czy tak byś się chwalił tą pracę!!!

MIMI
@olo

Dla emeryta może i fajna praca ale firma nie szanuje nawet emerytów.

xyz

Olo Reklama

@olo

Ja nikogo nie chwale i też mam rodzinę moje zdanie jest takie że nikt do niczego nikogo nie zmusza a emerytom nie ma czego zazdrościć czego że chce pracować chyba żart inna sprawa stawki ale chyba stawki po 2.50 to historia.

Joanna

@olojak długo pracujesz już w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na co może liczyć pracownik dołączający do Konsalnet.

@Joanna

ja pracuje 4 lata na różnych obiektach na jednych jest lepiej na drugich trochę kiepsko ale nie ma tragedi.Ale wypłata na czas to jest ważne.

OBIEKTYWNY

Konsalnet hm ale który Jest ich chyba koło dziesięciu każdy to syf, wyzysk, i ciągłe straszenie zwolnieniem. Podwójne zlecenia żeby unikać ZUS-u, a o umowie o pracę pomarzyć można. Ludzie traktowani jak śmieci jak są potrzebni to pracują jak nie to kopa w (usunięte przez administratora) Ja byłem zatrudniony na umowie o prace któregoś pięknego dnia dostałem polecenie że mam się zwolnić sam to łaskawie zatrudnią mnie na zlecenie. Z tego żyję więc tak zrobiłem . Od tego czasu systematycznie zmniejszali stawki.które nawet nie są ozusowane bo miałem 2 umowy zlecenia jedna na 50 zł. ozusowana a ta właściwa z której żyłem nieoskładkowana. Nawet sam nie mogłem sobie zapłacić składki żeby w przypadku L-4 mieć zwolnienie. Ta firma to patplogia i wyzysk

@OBIEKTYWNY

potwierdzam, brak opłacania składki chorobowej i możliwości pójścia na L4... albo robisz i masz za co żyć, albo masz pecha

to ja
@OBIEKTYWNY

Na jednym z obiektów Konsalnetu - Opel Gliwice dziewczyna została pozbawiona swej godności.Jeden z dowódców na służbie nie udzielił jej pomocy gdy o nią prosiła , żeby było lepiej i uniknąć wtopy cała załoga tej zmiany a i inni dołączyli aby ja gnoić, dowódca tej zmiany ciągnął ją za włosy ,wykręcał rękę .Po zgłoszeniu tego ważniejszym zlekceważyli ją.Dzięki nim dostała się do szpitala udar,do dziś się leczy a Pan koordynator z Konsalnetu pewno sra w gacie.Na forum opla wszystko wyczyszczone z forum ,blokujecie tych co dużo piszą a niech się inni dowiedzą jacy ludzie są przełożonymi w Konsalnecie i Oplu na straży.Wcześniej na Oplu upokorzono już inną dziewczynę,ta nie była pierwszą. Mobbing zniesławienie i doprowadzenie do uszczerbku na zdrowiu,na jej miejscu nie zostawiłbym tego tak.Kiedyś to musi się skończyć.

Joanna

@xyz, jeżeli masz zastrzeżenia do opinii poprzedniego użytkownika lub się z nią nie zgadzasz, to dobrze by było gdybyś przedstawił tutaj na tym forum swój punkt widzenia dotyczący pracy w Konsalnet Południe. Jak długo współpracujesz już z tą firmą? Jak oceniasz tę firmę jako pracodawcę?

olo

Dla mnie firma ok można się dogadać a teraz po nowych składkach miodzio a te narzekania to opinie ludzi którym poprostu się nie chce pracować nikt nic nie da za darmo.A te opinie ludzi co pracują po 300 godz to jakaś ściema nie słyszałem o takich sytuacjach niech jeden z drugim dobrze policzy.

xyz

reklama

pracownik solidu

Powiem tak całość godzin mam liczone jako 11 zł i teraz będę miał stała pensje 2640 zł za 240 godzin miesięcznie, mam umowę o pracę na cały etat. Jeżeli mam 200 godzin mam stawkę 11 zł, powyżej 220 godzin stawka 11.70 zł, powyżej 240 12.20 do ręki. Nie jest źle, mogło być gorzej w porównaniu do tamtego roku gdzie miałem 8 zł na godzinę. Jakby co to zapraszam do pracy w solidzie

na szczęście były pracownik
@pracownik solidu

W pupie byłeś nie w solidzie, stawki w solidzie to 9.46 netto! Chyba, że emeryt/student wtedy to około 11.50 netto bo nie trzeba za nich odprowadzać składek ZUS.

ludzie, uważajcie, co podpisujecie... standardem jest umowa zlecenie, bez opłacania wszystkich składek (takich chorobowych na przykład). jak podpisujemy umowę, to wszystko pięknie, ładnie, to nic, że zawieramy klauzulę o zrzeczeniu się składek, a jak masz wypadek, to jesteś balastem i nie masz żadnych praw. nie pozdrawiam szanownego pana MM.

Jacek

witam, chcę się dowiedzieć jakie stawki netto obowiązują w tej firmie (ponieważ aplikowałem tam i idę na rozmowę w przyszłym tygodniu). Chcę się dowiedzieć jak najwięcej (czy są jakieś bonusy,dodatki). Jestem z kwalifikowany i posiadam pozwolenie na broń.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Południe - Katowice

• Jak się pracuje w Konsalnet Południe?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet Południe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet Południe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsalnet Południe