Opinie o Konsalnet Południe w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet Południe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Konsalnet Południe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Południe w Katowice

olo

firma jak firma jak się chce to się pracuje nikt nikogo na siłę nie trzyma jeden obiekt lepszy drugi tak sobie po co pisać takie tam bzdety

Czy rozmowa rekrutacyjna w Konsalnet Południe odbywa się również w języku angielskim?

AntoniWzywaDoBroni

Nawet w języku polskim się nie odbywa.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Risotto

Tak na trzy tygodnie. Potem dalej. Po trzeciej umowie dostajesz świadectwo pracy i zmiana spółki

Witajcie, Powiem tak pracuje na stanowisku wyższym niż dowódca zmiany (konkretnie nie powiem jakim aby ktoś mnie nie skojarzył) zarobki porównując do odpowiedzialności bardzo słabe, warunki pracy i atmosfera zależą od obiektu na który się trafi, o szkoleniach radzę zapomnieć jak sam się czegoś nie dowiesz nie doszkolisz to Ty masz problem. Dodatkowo powiem od siebie w tej firmie nie warto się angażować ani być dobrym najlepiej być sami wiecie jakim bez emocji i empati do innych dlatego ja rozumiem tych dowódców którzy gnebia innych bo jeśli chcesz być dobrym i brać zawsze baty na siebie to wykonczysz się psychicznie.

Jurek
@Anonim

FIRMO KONSALNET DLACZEGO NIE PLACILISCIE I ZA PRANIE ZA OKRES OD MAJA 2019 DO WRZESNIA 2019 R GDY PRACOWALEM NA UMOWE ZLECENIE GDZIE INNYM OSOBA PLACILISCIE PYTAM DLACZEGO NIE PLACILISCIE ZA PRANIE ZA OKRES OD PAZDZIERNIKA 2019 R GDY DALEJ DOSTALEM UMOWE O PRACE NA CZAS OKRSLONY NA 3 Y LATA DLACZEGO MI NIE PLACILISCIE MI ZA PRANIE ZA OKRES WRZWSIEN PAZDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEN 2019 ROKU GDZIE INNYM PLACILISCIE DOPIERO JAK PODALEM WAS DO SADU PO 7 MIU MIESIACACH WYSLALISCIE MI PIENIADZE ZA PRANIE TO SWIADCZY O WASZEJ DZIADOWSKIEJ FIRMIE OCZYWISCIE ZWROCILEM WAM TE SMIESZNE PIENIADZE W KWOCIE 80 ZL Z ADNOTACJA ZE SPRAWA W SADZIE SPRAWE PRZEGRALISCIE WYROKIEM Z DNIA 17.02.2021 W KALISZU MYSLE ZE TO NIE PIERWSZA SPRAWA WASZA W SADZIE PYTAM DLACZEGO NIE DAWALISCIE MI DODATKOWYCH PRZERW 15 MINUTOWYCH Z PREFONU NADANE ZWIAZANE Z ORZECZENIEM UMIARKOWANYM PYTAM DLACZEGO ICH NIE BYLO ORAZ PIENIEDZY ZA PRANIE KOSZUL ODPOWIEM DLATEGO ZE JESTESCIE OSZUKANCZA FIRMA A JAK SIE SPYTALEM SZEFA TO MOWIL TU SIE PRACUJE NIE MAMY LUDZI PROSZE O ODPOWIEDZ KONSALNET OCZYWISCIE MI NIGDY NIE OGPOWIECIE ZA TO SAD W KALISZU WYDAL NA WAS SKAZUJACY WYROK OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsalnet Południe? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Jurek

Aleksandra

Napiszcie co nowego słychać w Konsalnet Południe. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy są satysfakcjonujące? Liczę, że ktoś napisze mi jakąś dłuższą odpowiedź na ten temat.

Risotto
@Aleksandra

@Aleksandra najlepiej sytuację ukazuje obecne zapotrzebowanie kadrowe w Konsalnet. Ludzie odeszli przecież nie bez powodu. Największy wpływ na to mają chyba finanse i przedmiotowy stosunek do pracowników. Podsumowując wybór pracy tutaj jest błędem, stratą czasu.

Angelika

A mnie zastanawia czy firma daje ścieżkę rozwoju. Czy szkoli swoich pracowników co jakis czas i czy można awansować jak się dobrze pracuje ?

@Angelika

Oczywiscie, ze tak. To jest wspaniała firma, ktora daje możliwosci rozwoju na kazde stanowisko. Jesli chce sie pracowac, to spokojnie można od najnizszego szczebla dostac sie na managera ochrony bądz z-ce dyrektora - i to tylko dzięki sobie.

@anonymous

Nie zgadzam się z tym.

Specjalista
@Angelika

Droga awansu niestety jest zamknięta, szczególnie dla kobiet... .

Aleksandra
@Specjalista

To ciekawe. Czemu akurat dla kobiet? Jakaś dyskryminacja panuje w Konsalnet?

@anonymous

Nie bądź śmieszna, zastanów się co piszesz. Chyba awansowałaś u Dyrektora na stołku

Steve Wonder
@Angelika

tak ! jak jesteś no ładniutka itp itd no i ten.. tego... te klocki ...to szybciutko ! V-ce Prezeska !

Kiepski Ferdek
@Aleksandra

bo jesteście głupie ! :)

Pracownik ochrony
@Angelika

Żadnych szans na awans lub jakiekolwiek wyróznienie . Firma ma gdzieś pracowników jak pokażesz ze cos potrafisz i się angażujesz to dostaniesz więcej obowiązków do wykonania w ramach wyróżnienia .

Olek
@Angelika

Rzeczywistość jest inna szkolenie odbywa się poprzez tradycyjne podpisanie papierka bez żadnego s Kenia tak mnie przyjmowano to tradycja w Konsalnecie

Darek

odnosnie Tesca w Kaliszu jest taka taktyka praktyka ochronirz ktory sie przyjmowal bo pracy z zarzadzenia buca szefa musial dziennie zlapac na kradziezy dwie osoby czy winne czy nie sztuki sie liczyly osoby ten co odmawial zostal zwolniony zenada konsalnet

Zdzisław

Mam prośbę do pracowników Konstalnetu żebyście nie przechodzili do innych film ochroniarskich. Ja wiem że was tam tępią, i u was pracują głównie ludzie mający problemy psychiczne, ale jak przechodzicie do innych firm np Solidu to nie przynoście swoich widzimisię czy Ą Ę bo robi się w tedy nie przyjemnie. #Popieram OPOZYCJĘ

@Zdzisław

Uciekac z tego syfu jak najdalej omijac to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem Konsalnet widmo

Madass

Ave Ktoś wie jak wygląda robota na GI w Gliwicach ?

@Madass

To jest masakra. Nie ma ludzi i ciągle przychodzą z innych obiektów na pojedyncze służby. PrzyBaza jest w Świętochłowicach ale nie ma się gdzie przebrać.

Czy Konsalnet Południe organizuje staże dla studentów?

Steve Wonder

tak w Świnoujściu i Zakopanem ! Seksik, alkoholik, dziewczynki, szwedzki stół , a za wszystko płaci firma ! Sam uczestniczę co tydzień w takim stażyku ! A do tego są substancyjki zabronione Kodeksikiem Karnym ! Polecam ! Żyć Nie Umierać !

O jakich wy umowach mówicie ,ja pracuję już kilka lat i mam cały czs umowę zlecenie.Smiech na sali hahahahahaha a już nie mówiąc o awansie chyba jak masz znajomości albo jesteś przydupasem Kierownictwa

Tede

Czy wiecie już jakie będziecie mieć podwyżki od stycznia?

@Tede

Nie ma podwyżek. Płaca minimalna ulegnie zwiększeniu a z tyt umowy zlecenie (drugiej umowy) odejmą pracownikowi to co wzrosło na płacy zasadniczej. Czyli nic nie wzrasta, pozostaje na tym samym poziomie. Czas szukać nowego, rzetelnego pracodawcy.

Jak jest z pakietem medycznym w Konsalnet Południe? Można dołączyć rodzinę?

Załóż sobie nais

Można

Pawlo 143586

Witam Mam pytanie kiedy jest wypłata z umowy zlecenie za sierpień 2019 jak zaczołem pracować od 10.sierpnia 2019 na umowe zlecenie Bede wdzieczny za odpoweidz Pozdrawiam

Zenek

Może ktoś wie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie wymagania trzeba spełniać?

Bryk
@Zenek

Rekrutuje owszem ale stanowczo odradzam obi market Zabrze przy m1 sama firma wporzadku dowódcy tam to totalna porażka żenada po prostu 0 poszanowania dla ludzi (usunięte przez administratora) i hierarchia wyższości i nic po za tym

Obi
@Bryk

Dokładnie znam Pana Denisa i wiem że ten synek to powinien już dawno wylecieć ale jeżeli koordynator się go boi i trzymie na (usunięte przez administratora) to potem takie wpisy osobiście sam pracowałem jako dowódca i wiem że nie warto być dobrym i wykazywać się szczególnie jak kordynatorowi pali się dypa i chce abys mu pomógł

Lena6605

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Nowego pracownika traktuje się z góry, nie masz odpowiedniego pszwszkolenia tylko odrazu siadasz i liczysz. Nawet do WC nie możesz wyjść bez zgody kierowniczki. Główna kierowniczka niemiła, wymaga zostawania po godzinach tylko dlatego, że zamówiła za dużo. Kierownicy zmiany mają wywalone na to, że czegoś nie wiesz. Co do porządku to wszędzie walaja się worki, o większość potrzebnych rzeczy trzeba starać się we własnym zakresie. Ta firma to jakiś (usunięte przez administratora).

Anonymous

Witam Mam pytanie jak to jest z wyplata wynagrodzenia? Na opiniach o konsalnet konwoj widziale, ze jakies wypalty za etat do 10, a zlecenia w miesiace parzyste do 30, wyjasni ktos co to za cyrk???

Tomas
@Anonymous

Podpinam się pod pytanie jak płacą?

@Tomas

Mozliwe ze na odpowiedz troche poczekamy... kurcze mnie wlasnie to zastanawia, bo co to jest za dziwna praktyka placenia jednej pensji jednego miesiace a drugiej w jakies parzyste. Ja nie ma oplat w miesiace parzyste dlatego tez chcialbym wiedziec na co sie pisze.

D JHooligan
@Anonymous

Chodzi o to by mogli placic za ciebie nizszy podatek, czyli jesli dadza ci 2 wyplaty w miesiącu to zus placa tylko z 1 a z drugiej tylko jakis maly smieszny podatek. I po roku wychodzi ci ze pracowales tylko pol roku a nie rok(bo dostawales 2 wyplaty w miesiacu). Przyklad : zaczynasz prace w styczniu, w Lutym dostajesz 10 wyplate normalnie tak jak trzeba a pod koniec Lutego dostajesz wyplate za Luty i wtedy oni nie musza pelnego podatku z tej umowy placic i zusu . W Marcu wyplaty nie masz dopiero w Kwietniu powtorka z Lutego i tak w kolko

Proszę o prawdziwe informacje,jak wygląda wynagradzanie pracowników ochrony zatrudnionych na umowę o pracę oraz na umowe zlecenie. 1.Czy otrzymujecie minimalne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę ? 2.Czy pracodawca wypłaca godziny nadliczbowe z umowy o pracę w ramach umowy o pracę czy na umowę zlecenie? 3.Czy przy zatrudnieniu na umowę zlecenie otrzymujecie wynagrodzenie tylko w ramach jednej umowy czy pierwsza z ZUS -em ,a druga na inną firmę bez ZUS-u ?

1. Tak-rowne lub wiecej w zaleznosci od obiektu. 2. Na zlecenie. 3. Nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Południe - Katowice

• Jak się pracuje w Konsalnet Południe?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet Południe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet Południe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsalnet Południe