anonymous

Witam. Prosiłbym o odpowiedz, na jaka stawke moze liczyc kierownik ochrony obiektu i w oparciu o jaka umowe zatrudniaja na podobnych stanowiskach. W internecie za bardzo nie moge znalezc informacji, a info z ogloszen w stylu "atrakcyjne wynagrodzenie nie mniej niz 14 brutto"nic mi nie mowi

Angelika

A mnie zastanawia czy firma daje ścieżkę rozwoju. Czy szkoli swoich pracowników co jakis czas i czy można awansować jak się dobrze pracuje ?

Olala

Mam iść na rozmowę ws pracy, liczenie pieniędzy. Jak tam jest? Czy faktycznie atmosfera jest aż tak zła? Jak to wygląda od środka? Wypłaty na czas? Jest szansa na umowę o pracę?

Zwolniony bezzasadnie. Nowy wpis
Klient

Żeby tu pracować, trzeba być zdrowym. Proponują pracę za najniższa pensje, a wymagają niemożliwego. To nie Z. P. Ch. R., a (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy pracownicy w Konsalnet Południe dogadują się między sobą?

Jerzy Nowy wpis

Jest już wypłata

Olala

@Olala

Daj sobie spokoj. Korpo - kasa mała, na wszystkim oszczędzanie, a Ty daj z siebie wszystjo.

Bryk
@Olala

To zależy gdzie trafisz na kogo trafisz stanowczo odradzam obi market Zabrze przy m1 na dowodztwie jest tam dwóch dupków jeden młody ledwie wyuczony chce pomiatac ludźmi a drugi wcale nie lepszy panuje tam hierarchia wyższości i nie liczy się pracownik gdyby to kierownik rejonowy mógłby pełnić dowództwo jestem przekonany że atmosfera była by zupełnie inna

RR
@Olala

Tak umowę o pracę dostaniesz jak masz status inwalidy,a firma Konsalnet na tobie bazuje bo dostają dofinansowanie z PEFRONU haha

JUREK Nowy wpis
@Olala

Uwaga. Uwaga za nim podejmniesz prace w Konsalnecie dokladnie przeczytaj....Pismem z dnia 01.04.2020 jest to ROZWIAZANIE UMOWY BEZ WYPOWIEDZENIA. Cytuje dzialajac na podstawie art. 52 paragraf 1 pkt.1 ustawy z dnia 26.06.1974 kodeks pracy z dniem otrzymania przez pana niniejszego pisma roawiazuje z panem umowe o pracezawarta w dniu 2019.09.01r. Powodem rozwiazania z panem umowy o prace bylo ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracowniczych polegajace na niestawieniu sie do pracy dnia 12.03,2020 r i nie spelnienie obowiazku poinformowania pracodawcy. PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE TO PISMO PELEN KLAMSTW JEST ZEMSTA ZA TO ZE ODMOWILEM KONSALNETOWI POJSCIA NA DALSZE L-4 PYTAM JAKIM PRAWEM MIALBYM ISC BEDAC DWA MIESIACE NA L-4 PRACY NIE MIELI. CZYTAJCIE UWAZNIE JAK KONSALNET MNIE ZASTRASZAL CYTUJE - Pracodawca informuje pana zejest pan zobligowany do usuniecia plikow prywatnych nosnikow danych i zwrotu dokumentow zwiazanych z dzialalnoscia pracodawcy. Pracodawca informuje rowniez iz swiadectwo pracy zostanie przygotowane i przekazane panu osobiscie lubwyslane na adres wskazany przez pana Pracodawcy w aktach osobowych. podpisal KOORDYNATOR DZIALU UR Emila R. Tak nekaja i strasza pracownikow do Sadu z takimi tekstami. Czy to jest za straszanie mnie to jest w aktach sprawy Sadu Pracy w Kaliszu. UWAGA CZYTAJCIE CO WAS MOZE CZEKAC W TEJ FIRMIE ZWANEJ KONSALNET. TEAFILI PRZEZ LAMANIE NAGMINNE DO SADU PRACY SPRAWE PRZEGRALI NA WEJSCIU , ODWOLALI SIE ALE MAJA PRZEGRANE PO TO SA SADY TU JEST SPRAWIEDLIWOSC , A NIE W KONSALNECIE .TAKIE FIRMY TRZEBA OPISYWAC NA FORUM PISZAC PRAWDE SZCZERA PRAWDE I PAN MODERATOR NIE BEDZIE NIC USUWAL NIE WOLNO OBRAZAC BO PO CO PO SPRAWIEDLIWOSC DO SADOW.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

nikt ważny

A co sadzicie o pracy w warunkach zagrozenia Koronawirusem ? jakie zabezpieczenia proponuje Konsalnet ?

Ooo
@nikt ważny

Oprucz masek nic nie dają które nie pomogą nic

Śmiech
@nikt ważny

Po pytaniu ty sam jesteś zagrożeniem COVID-19 ! Konsalnet proponuje na dniówkę czteropak mocnego fulla + małpkę od wewnątrz oraz galareta ! A po przyjściu do domciu seksik i powtórka z roboty czteropak seta i galareta !

Super
@Śmiech

Widze udane zycie w tej firmie masz, spełniasz sie nie tylko zawodowo...

JUREK

Y

Jak jest z wypłatami u nich firma spada już na (usunięte przez administratora) nie podoba mi się u nich żądza ludzie którzy o ochronie zielonego pojęcia nie mają

q
@Y

firma (usunięte przez administratora) zwolnili mnie po3miesiacach niby to kierowniczka w tesko ktora nie ma pojecia o tej robocie jak i reszta pracownikow ale pracuja opierdzielaja sie rowno spia po nocach a zwlaszcza jeden chlopak ale to ja musialam wyleciec bo przyjela na moje miejsce dwie siostry i znajoma interes rodzinny kwitnie

@q

odnosnie Tesca w Kaliszu jest taka taktyka praktyka ochronirz ktory sie przyjmowal bo pracy z zarzadzenia buca szefa musial dziennie zlapac na kradziezy dwie osoby czy winne czy nie sztuki sie liczyly osoby ten co odmawial zostal zwolniony zenada konsalnet

Olek
@Y

Ochroniarze w firmie mają pojęcie tylko są szykanowani zmuś, ani do ciężkiej pracy 7 m razy w tygodniu ile to można wytrzymac

JUREK
@q

olo

firma jak firma jak się chce to się pracuje nikt nikogo na siłę nie trzyma jeden obiekt lepszy drugi tak sobie po co pisać takie tam bzdety

Czy rozmowa rekrutacyjna w Konsalnet Południe odbywa się również w języku angielskim?

AntoniWzywaDoBroni
@Pytanie

Nawet w języku polskim się nie odbywa.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Risotto
@Pytanie

Tak na trzy tygodnie. Potem dalej. Po trzeciej umowie dostajesz świadectwo pracy i zmiana spółki

Anonim

Witajcie, Powiem tak pracuje na stanowisku wyższym niż dowódca zmiany (konkretnie nie powiem jakim aby ktoś mnie nie skojarzył) zarobki porównując do odpowiedzialności bardzo słabe, warunki pracy i atmosfera zależą od obiektu na który się trafi, o szkoleniach radzę zapomnieć jak sam się czegoś nie dowiesz nie doszkolisz to Ty masz problem. Dodatkowo powiem od siebie w tej firmie nie warto się angażować ani być dobrym najlepiej być sami wiecie jakim bez emocji i empati do innych dlatego ja rozumiem tych dowódców którzy gnebia innych bo jeśli chcesz być dobrym i brać zawsze baty na siebie to wykonczysz się psychicznie.

@Anonim

FIRMO KONSALNET DLACZEGO NIE PLACILISCIE I ZA PRANIE ZA OKRES OD MAJA 2019 DO WRZESNIA 2019 R GDY PRACOWALEM NA UMOWE ZLECENIE GDZIE INNYM OSOBA PLACILISCIE PYTAM DLACZEGO NIE PLACILISCIE ZA PRANIE ZA OKRES OD PAZDZIERNIKA 2019 R GDY DALEJ DOSTALEM UMOWE O PRACE NA CZAS OKRSLONY NA 3 Y LATA DLACZEGO MI NIE PLACILISCIE MI ZA PRANIE ZA OKRES WRZWSIEN PAZDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEN 2019 ROKU GDZIE INNYM PLACILISCIE DOPIERO JAK PODALEM WAS DO SADU PO 7 MIU MIESIACACH WYSLALISCIE MI PIENIADZE ZA PRANIE TO SWIADCZY O WASZEJ DZIADOWSKIEJ FIRMIE OCZYWISCIE ZWROCILEM WAM TE SMIESZNE PIENIADZE W KWOCIE 80 ZL Z ADNOTACJA ZE SPRAWA W SADZIE SPRAWE PRZEGRALISCIE WYROKIEM Z DNIA 17.02.2021 W KALISZU MYSLE ZE TO NIE PIERWSZA SPRAWA WASZA W SADZIE PYTAM DLACZEGO NIE DAWALISCIE MI DODATKOWYCH PRZERW 15 MINUTOWYCH Z PREFONU NADANE ZWIAZANE Z ORZECZENIEM UMIARKOWANYM PYTAM DLACZEGO ICH NIE BYLO ORAZ PIENIEDZY ZA PRANIE KOSZUL ODPOWIEM DLATEGO ZE JESTESCIE OSZUKANCZA FIRMA A JAK SIE SPYTALEM SZEFA TO MOWIL TU SIE PRACUJE NIE MAMY LUDZI PROSZE O ODPOWIEDZ KONSALNET OCZYWISCIE MI NIGDY NIE OGPOWIECIE ZA TO SAD W KALISZU WYDAL NA WAS SKAZUJACY WYROK OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA

Łukasz
@anonymous

Wybierasz się na rozmowę o pracę? Ja niestety nie odpowiem na Twoje pytania, bo nie jestem pracownikiem firmy, ale jeśli byłbyś na rozmowie rekrutacyjnej, to czy mógłbyś przybliżyć jakie warunki pracy Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji oczekiwał pracodawca? Takie informacje bardzo przydadzą się innym osobom, które chcą aplikować do tej firmy. Na stronie pracodawcy https://www.konsalnet.pl/o-firmie/praca/ jest kilka nowych ogłoszeń o pracę. Zachęcam Was do zapoznania się z nimi.

@Łukasz

Oczywiście, a na rozmowe nie wybieram się, rozmowa wybiera się do mnie ponieważ firma ta przejmuje nasz obiekt i jestem troszke zaniepokojony w dodatku nie wiem za bardzo czego się spodziewać, bo jeśli chociaz orientacyjnie wiedział bym czego sie moge spodziewac to wiedzial bym rowniez czy szukać czegoś nowego czy jednak poczekać :)

Obi

Max 14zl umowa zależy od koordynatora

Anonim
@anonymous

Witaj ja jako Ekspert ss Bezpieczeństwa miałem 2600 "na ręke" umowe o prace na minimalna reszta z umowy zlecenia.

@Anonim

To mowimy o Tesco. Na tym samym miałem troche więcej w DBiZS. Ciekaw jestem skąd te roznice...

Edyta
@anonymous

@anonymous Różnice wynikają może z posiadanych kwalifikacji? Napisz, czy Konsalnet Południe organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

@Edyta

Myśle, ze kwalifikacje nie maja tutaj nic do rzeczy. Istotą sprawy jest to, ze najpewniej osoby, ktore dołączyły do dbizs tesco, ale juz do konsalnetu, to mialy mniej. Szkolenia - brak.

@anonymous

Szkolenie będziesz mieć haha w zakresie przesyłania zdjeć i wizerunku złodzei z telefonu komórkowego do wszystkich z ochrony.W miesiącu Maju jak się nie uspokoją z przeyłaniami wizerunu złodzei to zawiadamiam media i Prokuraturę o naruszeniu RODO i zobaczymy jak będzie Kierownictwo kwiczeć ,bo nawet za naruszenie RODO .Konsalnet może stracić koncesje

Aleksandra

Napiszcie co nowego słychać w Konsalnet Południe. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy są satysfakcjonujące? Liczę, że ktoś napisze mi jakąś dłuższą odpowiedź na ten temat.

Risotto
@Aleksandra

@Aleksandra najlepiej sytuację ukazuje obecne zapotrzebowanie kadrowe w Konsalnet. Ludzie odeszli przecież nie bez powodu. Największy wpływ na to mają chyba finanse i przedmiotowy stosunek do pracowników. Podsumowując wybór pracy tutaj jest błędem, stratą czasu.

Angelika

@Angelika

Oczywiscie, ze tak. To jest wspaniała firma, ktora daje możliwosci rozwoju na kazde stanowisko. Jesli chce sie pracowac, to spokojnie można od najnizszego szczebla dostac sie na managera ochrony bądz z-ce dyrektora - i to tylko dzięki sobie.

Nie zgadzam się z tym.

Specjalista
@Angelika

Droga awansu niestety jest zamknięta, szczególnie dla kobiet... .

Aleksandra
@Specjalista

To ciekawe. Czemu akurat dla kobiet? Jakaś dyskryminacja panuje w Konsalnet?

@anonymous

Nie bądź śmieszna, zastanów się co piszesz. Chyba awansowałaś u Dyrektora na stołku

Steve Wonder
@Angelika

tak ! jak jesteś no ładniutka itp itd no i ten.. tego... te klocki ...to szybciutko ! V-ce Prezeska !

Kiepski Ferdek
@Aleksandra

bo jesteście głupie ! :)

Pracownik ochrony
@Angelika

Żadnych szans na awans lub jakiekolwiek wyróznienie . Firma ma gdzieś pracowników jak pokażesz ze cos potrafisz i się angażujesz to dostaniesz więcej obowiązków do wykonania w ramach wyróżnienia .

Olek
@Angelika

Rzeczywistość jest inna szkolenie odbywa się poprzez tradycyjne podpisanie papierka bez żadnego s Kenia tak mnie przyjmowano to tradycja w Konsalnecie

Zdzisław

Mam prośbę do pracowników Konstalnetu żebyście nie przechodzili do innych film ochroniarskich. Ja wiem że was tam tępią, i u was pracują głównie ludzie mający problemy psychiczne, ale jak przechodzicie do innych firm np Solidu to nie przynoście swoich widzimisię czy Ą Ę bo robi się w tedy nie przyjemnie. #Popieram OPOZYCJĘ

@Zdzisław

Uciekac z tego syfu jak najdalej omijac to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem Konsalnet widmo

Madass
Kandydat

Ave Ktoś wie jak wygląda robota na GI w Gliwicach ?

Tede
@Madass

To jest masakra. Nie ma ludzi i ciągle przychodzą z innych obiektów na pojedyncze służby. PrzyBaza jest w Świętochłowicach ale nie ma się gdzie przebrać.

Czy Konsalnet Południe organizuje staże dla studentów?

Steve Wonder
@Pytanie

tak w Świnoujściu i Zakopanem ! Seksik, alkoholik, dziewczynki, szwedzki stół , a za wszystko płaci firma ! Sam uczestniczę co tydzień w takim stażyku ! A do tego są substancyjki zabronione Kodeksikiem Karnym ! Polecam ! Żyć Nie Umierać !

O jakich wy umowach mówicie ,ja pracuję już kilka lat i mam cały czs umowę zlecenie.Smiech na sali hahahahahaha a już nie mówiąc o awansie chyba jak masz znajomości albo jesteś przydupasem Kierownictwa

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Południe - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konsalnet Południe