ENERGIA POLSKA

Trójmiasto

Opinie o ENERGIA POLSKA

Patrycja

Aktualnie szukają Specjalisty ds. Personalnych w Warszawie. Z ich strony wynika, że oferują pakiet świadczeń pracowniczych, możliwość stałego rozwoju poprzez zdobywanie doświadczeń, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole. Ktoś aplikuje na taką ofertę?

fori

Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Jakiej są jakości?

Zostaw opinię o ENERGIA POLSKA - Trójmiasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGIA POLSKA