MM Conferences S.A.

Opinie o MM Conferences S.A.

jam

(usunięte przez administratora) prowizja od sprzedazy od 1do 5 %,

dokłaDNIE, cZY można liczyć na min(usunięte przez administratora)na umowie o prace jako sprzedawca?

abc

Chciałem się zapytać czy ktoś może napisać dokładnie ile się zarabia w tej firmie?i jak wygląda proces rekrutacji?Z góry dzięki.

an

Uważam, że to są przepychanki słowne...bez sensu i ładu. Konkrety: 1. pracują tu super ludzie na których można liczyć, jest wesoło i miło 2. nik tu nie krzyczy i nie znęca się nad ludźmi 3. kasa jest ok- nikt mi nie wmówi, że gdzie indziej jest tak kolorowo. Tutaj jest tak, że jak się starasz i dobrze robisz swoją robotę to i kasa jest. Czego wy byście chcieli? Aby wam płacić za samą łaskowość przyjścia do roboty? Ludzie, zastanówcie się jakie wy macie oczekiwania 4. Prezes- włąściwie go nigdy nie ma i kontakt z nim jest znikomy 5. Od jakiegoś czasu struktura się nie zmieniła i jest jasność zadań- kto za co odpowiada 6. mamy nadal imprezy firmowe- baaa dopiero co była w tamtym tygodniu 7. Podwyżki? Nie wiem tego więc się nie wypowiem 8. Umowy o pracę. Wiem, że są i wcale nie trzeba było o to walczyć 9. Rozstania z pracownikami? To pewnie zalezy od powodu ale jak odchodziła ostatnio koleżanka z produkcji to złego słowa nie powiedziała, wręcz odwrotnie- maila wysłała, pożegnała się osobiście i wogóle było ok rozstanie. 10. Sprzedaż? Kurcze, to taka branża, że trzeba dzwonić - przecież to tego typu praca. A płaci się w niej za wynik i w każdej firmie jest na to parcie. Hahahah, bawi mnie gdy ktoś pisze, że tu są wrzaski i ciśnięcie- popracujcie sobie w innych firmach i dopiero zobaczycie co to terorr. (Wejdzie sobie na wpisy o Informedii- tak to dopiero się dzieje) Czy ktoś tu wcześniej napisał, że w sprzedaży są na okrągło konkursy? Co tydzień wygrywają różnej rzeczy- bilety, bony, kasę na ciuchy...to mało? źle?? A konkursy dla zespołów za projekty? czemu nikt o tym nie napisze co? 11.Gorąco? W każdym pokoju są klimy także da się żyć- może nie jest wybitnie zimno no ale w końcu pracujemy na poddaszu 12. Piszecie, że przerwa to 15 minut? A czy ktoś ogranicza komuś dostęp do kuchni, robienia sobie jeść, pić poza tą przerwą? Ja tam nie mam z tym problemu. Z tego co wiem jest to zgodne z przepisami. No to tyle ze spraw dotyczących PRACY- bo to powinno być ważne dla osób czytających to formu a nie jakieś wasze żale bo wam w tej firmie nie wyszło.

Webmaster

Rekrutacja do tej firmy była dość specyficzna. Osoba która zaprosiła mnie na spotkanie, nie stawiła się na nie, były za to dwie inne. Spotkanie było krótkie, trwało ok. 20 minut i nie wiele się na nim dowiedziałem. Miałem dostać informacje tydzień po spotkaniu czy przechodzę do drugiego etapu, zamiast tego dostałem zadanie rekrutacyjne o którym nie było mowy. Od czasu przesłania swojego rozwiązania minęły ponad 2 tygodnie. Jak dotąd nie otrzymałem żadnego feedbacku. W trakcie rekrutacji stanowisko w ogłoszeniu zostało zmienione z webmaster na junior front-end developer. Bardzo nie jasny proces rekrutacyjny, słaby kontakt z firmą.

Ile chce zarabiać? Pomimo że napisałem to w CV.

h

Nie ma to jak prostackie wypowiedzi...sam jesteś debil..bo nawet postu z ładem nie potrafisz napisać. Obrażasz ludzi którzy tam pracują i są z tego zadowoleni. Ciągle ktoś tu pisze, że jest pranie mózgu albo obietnice bez pokrycia...a może jakieś przykłady zamiast wylewania pomyj? Bo jakoś nikt nie napisał tutaj co mu dokładnie przeszkadza. Konkrety? Żadnych. Także jaką mamy mieć pewność, że ten kto to wypisuje na prawdę ma coś do powiedzenia a nie tylko ma żal bo w tej firmie mu nie wyszło?

wszyscy jestescie pajacami :P Kazdy kto tam pracował wie, że te wszystkie pochwały o zmianach to kolejne kłamstwa i głupoty. Jak Wam tam dobrze to se tam siedzcie i marnujcie dalej życie! tylko jak tak Wam wspaniale to czemu interesuje Was to co tu ludzie pisza? a jak odejdziecie sami to i tak bedzie że to Was zwolniono śmieszne... ! pozdro dla debili!!! HR smieszne jedna laska a wszystkich Was jest ze dwadziescia os. widze ze i tu prezesina od siedmiu boleści musiał sie wybielic dobre... ciekawe którą szuję zastraszył! liżcie dalej (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

luzzzz

alo! widzę, że wymiana zdań trwa...ogólnie wrzćcie na luuuzzz... Ja tam nie opowiadam się po rzadnej ze stron na 100%. Ta robota ma swoje plusy i minusy. Jak w wielu firmach- coś się podoba a coś nie... Ogólnie można powiedzieć, że jest ok...Na pewno ludzie są super, pomagają sobie i współdziałają,,,Prezes,......wymaga- jak to prezes;-) Moim zdaniem było wiele zmian od początku roku i to na pewno na plus...takie propracownicze zmiany i to mi się podoba...(ja tak sądze, że nasz"HR" robi dobrą robotę) a co się nie podoba? Ano czasem jest ciśnienie i nerwówka ale chyba nie da się tego uniknąć....Nie zawsze jest premia...bo bywają słabsze miesiące....i jak wszędzie,,,niektórzy ludzie się lubią inni nie...życie;-) także jak dla mnie dowalanie sobie tutaj nic nie da...spasujcie//hehehhe

do \\\"byłego pracownika\\\" -Ty......- bo tak- domyślam się kim jesteś zastanów się co wypisujesz. Co Ty możesz wiedzieć o tym ile kto dostaje kasy albo czy są szkolenia? Ja tam szkolenie BHP miałem. NIe przypominam sobie aby od początku roku coś się sypało. Jakoś ja tu jestem i nie widzę problemów o których piszesz. Owszem, nie jest idealnie (zeszły rok był średni) ale nie ma pracy w której nie było by problemów..spinka- a gdzie nie ma spinki??? Cyba w domu na bezrobociu- co pewnie grozi takim osobom jak ty, którzy zamiast pracować tylko jątrzą i narzekają. Sprzedaż? A co z prowizjami, które dostają? Szkoda, że nie napisałeś były pracowniku ile dostają takie osoby w sumie kasy. Także nie wypowiadaj się w tematach na których się kompletnie nie znasz. Co do temperatur- wszędzie jest klima więc nie rozumiem problemu. Co do zwolnień- wylatują takie nieroby jak Ty najwidoczniej bo dużo w Tobie jadu....jakoś Ci którzy coś robią to są....a nie siedzą na lewych zwolnieniach lekarskich albo są zwalniani za brak wyników. Bardzo serdecznie My się cieszymy, że nie ma Cię wśród nas \\\"były pracowniku\\\" bo tylko psułbyś atmosferę która jest FAJNA. Acha...i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś narzekał, że firma finansuje mu wyjazd z atrakcjami albo język angielski.

Dzidek czytając Twój post stwierdzam "coś tu kłamiesz", z facetów najdłużej pracujących jest(usunięte przez administratora) nie wspominam prezesie. ten drugi pracuje od początku istnienia firmy, (usunięte przez administratora)i minie 2 lata w sierpniu a to jeszcze trochę czasu awansu i podwyżki też nie dostał. Gdyby (usunięte przez administratora) jeszcze pracował też by w sierpniu miał 2 lata, więc kim jesteś, że mówisz o 2 letnim stażu pracy?? "od prawie pol roku, jest mega fajnie" - ta jasne styczeń był fajny, luty, marzec, kwiecień? nerwy, spinki pomiędzy działami, totalny chaos wszystko się sypało, nawet strona nie funkcjonuje teraz dobrze... pozwalniali ludzi którzy tyle robili dla firmy że się w głowie nie mieści a jeszcze mu było mało... umowy o prace to nowość, kiedyś ludzie przez pół roku prosili i nie mogli się doprosić, szkolenia? jeden angielski był przez rok akademicki.remont biura? ok a jakie są warunki w lato w pokoju grafików czy u (usunięte przez administratora), jaka możesz ugotować, nikt nie ma przeprowadzonego szkolenia BHP zastanówcie się "zadowolona" czym się zajmujesz że dostajesz taką kasę ??po tym jak piszesz to jesteś (usunięte przez administratora):)) ludzie na sprzedaży i weryfikacji dostają 1300 podstawy,... a Wy ciągle impreza integracyjna impreza, to jest mydlenie oczu, że jest fajnie, oo jakie szczęście że mnie tam nie ma...

Jestem tu od niedawna ale podoba mi się...ludzie super, warunki jakie mi zaproponowali też...nie ma co narzekać. Praca jest fajna, owszem dużo telefonów i nałożone targety ale to jak w każdej firmie w sprzedaży...wymaga się- bo to praca a nie wczasy;-) Ale za to doceniają człowieka.

zadowolona

Muszę się zgodzić w wielu kwestiach. Ciągle rozpamietuje się tu to co było, a przecież ta firma wygląda dziś zupełnie inaczej.... Ostatnia impreza integracyjna to było rewelacyjne doznanie- takich atrakcji nie proponowała mi rzadna firma- quady, segway, pojazdy terenowe a potem balanga;-) ludzie się integrowali i wspólnie bawili. A co do pracy...mam fajne zajęcia, płaca jest dobra- uważam że jak na tą branżę na pewno jedna z wyższych. ( Informedia niech się chowa) Po remoncie biuro wygląda ślicznie- a jaka jadalnia fajna;-) Także ja nie mogę złego słowa powiedzieć. Wiele się zmieniło i to na lepsze. A co do wypowiedzi kogoś kto pracuje i narzeka...to po co tu pracujesz skoro uważasz, że jest tak beznadziejnie? Przecież ofert na rynku jest pełno a cyrografu na pewno nie podpisywałeś;-)

Dzidek

Wcześniejsze wpisy mają w obie cos z prawdy ale tez goryczy ludzi którzy tutaj przyszli i nie dali rady, pracuje tu juz 2 lata i... wiele się zmieniło, na wprawdzie 2 lata temu sytuacja pozostawiala wiele do zyczenia, ale to przez management, jednak po "odprawie" kluczowych pajaców firma zmianiłą się wlasciwie nie do poznania od prawie pol roku, jest mega fajnie, wyjazdy integracyjne, nowi ludzie, umowy o pracę, systemy motywacyjne, jak obiecali mi awans i podwyzke to dostalem Sytuacja zmianila sie po dolaczeni(usunięte przez administratora)przekonala Prezesa do praconikow. Konkursy są, remont biura, extra fotele (a to ważne), angielski etc. Wiec nie osadzam co bylo, mowie co jest, a jest EXTRA :)))))))))))

pracownikteraz

Właściwie chciałam odnieść się do poprzednich wypowiedzi. Ja tam teraz pracuję i jak dla mnie pozytyw. Wszystko jasno i klarownie. Warunki ok. Ludzie super. Nie mam nic do zarządu. NIe czuję też na sobie prania mózgu. Jest motywacja a i warunki pracy fajne

Ile czekaliście na kontakt z ich strony w sprawie pracy? Mam odpowiednie CV, nawet ponad podstawowe wymagania, zgłaszających się nie było bardzo dużo, a nie dzwonią. Hmm... Duża rotacja jest w tej firmie?

Ana

Błagam napiszcie coś więcej...plissss

Kasienka

Chciałam zapytaćb o wiecej szczegółow bo jutro ide tam na rozmowe w sprawie pracy,jesli mozesz napisac cos wiecej?

kat

ogromna presja, praca w warunkach niezwykle stresujących- ale na jasnych zasadach. Na krótko bo potrafią wyeksploatować człowieka. Ludzie smpatyczni.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w MM Conferences S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MM Conferences S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Conferences S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Conferences S.A.?

Kandydaci do pracy w MM Conferences S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Conferences S.A.