MM Conferences S.A.

Opinie o MM Conferences S.A.

Sofia

Przez trzy miesiące pracowałam w MMC Events. Zadaniem naszego team'u była organizacja konferencji w siedzibach wielu warszawskich hoteli. Praca nie była ciężka, polegała głównie na rozkładaniu materiałów, przechadzkach z pustą teczką i robieniu mądrej miny. Istnieją plotki jakoby podwykonawcy notorycznie oskarżali MMC o nieuczciwość. Nie rozumiem tego, przecież skoro firma zapłaciła hotelowi za 200 osób na konferencji to dodatkowe 70 nie zrobi większej różnicy, przynajmniej nie muszą po lunchu wyrzucać jedzenia do śmietnika, gdyż goście sprzątali zwykle bufety do czysta :) Pieniądze w terminie, przyzwoita pensja powyżej 1500 zł. Gdybym jako jedna z najmłodszych nie padła ofiarą cięć kadrowych być może pracowałabym tam do dzisiaj. Obecnie zdobywam doświadczenie innej firmie, lecz w przyszłości zamierzam znowu spróbować sił w MMC. Moim zdaniem jest to bardzo dobre miejsce to wspinania się po szczeblach korporacyjnej kariery.

justaboy

- praca ambitna - to fakt - praca ciekawa - jeśli ktoś lubi być na topie w tematach związanych z działalnością mmc - pracuje się długo, ale jeśli komuś to nie odpowiada to są firmy, w których pracuje się krótko. Spoko. Dla każdego coś się znajdzie. - MMC robi dobrą robotę, mają pomysł, kontakty i jest to esencja biznesu - założysz swoją firmę to niech ludzie pracują u Ciebie po 6 godzin. Wolna wola. - kilka osób jest tam na siłę ale generalnie to bardzo fajni ludzie i te godziny upływają dość szybko - praca jest idealna dla młodych ludzi/studentów, którzy szukają nowych doświadczeń zawodowych - a że trzeba pracować no to przykro mi, to nie komuna, chcieliście kapitalizmu? To macie. Nie musisz się zgadzać na te warunki. Umowa to jest dokument, na który zgadzają się obie strony. Tak dla przypomnienia i z nazwy. - efekt końcowy tej ciężkiej pracy jest powalający organizacyjnie, technicznie, a przede wszystkim merytorycznie. myślę, że to były punkty, które mnie motywowały w tejże krótkiej niestety karierze. - są miejsca gdzie zarobisz dużo więcej pracując dużo mniej, ale czy są to miejsca ciekawsze? Nie wiem. - dzięki i pozdrawiam

zainteresowna

napiszcie proszę, czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? jak duży jest dział hr? jakie są zarobki?

bylypracownik

ale bajki piszecie, ze prowizje, ze fajnie... jest po prostu ponizej przecietnej... jak ktos pisze tyle dobrego o firmie bez skaz tzn ze to albo pracownik albo sam szef... personal branding sie klania i nie wierzcie tym wspanialym komentarzom

Webmaster

Rekrutacja do tej firmy była dość specyficzna. Osoba która zaprosiła mnie na spotkanie, nie stawiła się na nie, były za to dwie inne. Spotkanie było krótkie, trwało ok. 20 minut i nie wiele się na nim dowiedziałem. Miałem dostać informacje tydzień po spotkaniu czy przechodzę do drugiego etapu, zamiast tego dostałem zadanie rekrutacyjne o którym nie było mowy. Od czasu przesłania swojego rozwiązania minęły ponad 2 tygodnie. Jak dotąd nie otrzymałem żadnego feedbacku. W trakcie rekrutacji stanowisko w ogłoszeniu zostało zmienione z webmaster na junior front-end developer. Bardzo nie jasny proces rekrutacyjny, słaby kontakt z firmą.

Ile chce zarabiać? Pomimo że napisałem to w CV.

Wszystko na umowie.

Zbig

Rewelacyjna ekipa, spoko firma wysokie prowizje i zawsze na czas na koncie, zdecydowanie polecam

Zatrudniony

Sory, ale ja się ze złą opinia prezentowaną powyżej nie zgadzam. Pracuję już tu ponad 2 lata i zamierzam pracować dalej. Po pierwsze mam umowę o pracę i nie jestem wyjątkiem. Faktem jest, że musiałem przebrnąć przez trudny okres próbny. Jeśli idzie o szczegóły: - pensja, na start nie była powalająca, ale umówiłem się, że po okresie próbnym siadamy do rozmów - dotrzymane, a obecnie jestem bardzo zadowolony z ustaleń, a co ważne zawsze w terminie. - dodatkowe bonusy - ja się umawiam na konkretne bonusy i jak się wywiązuję to dostaję i to w złotówkach a nie "bananach" i słyszałem na przerwie od sprzedaży o konkursie w ostatnim tygodniu gdzie za sprzedane uczestnictwo było poza prowizją extra 100 PLN netto - co do prania mózgu - mamy spotkania z innymi działami - zazwyczaj produktowe i ze sprzedażą z kierownikami i z Dyrektorką a z Prezesem praktycznie nie rozmawiam jak i większość. Wiem, bo jak się chciałem umówić to termin 2 tyg. bo asystentka mi powiedziała, że jakieś Rady Programowe , spotkania klientów, Partnerów etc. Nie wspominając, że wszyscy biegają jak w ulu bo właśnie powiększyli firmę o kolejne skrzydło i idzie non stop rekrutacja. - zgadzam się w pełni co do pizzy często jest fundowana, ale załapałem się też na sałatki i raz na KFC :) i jak zrobią target to zdarzają się wyjścia, imprezki, kręgle, no i fajna była impreza w Panorama Barze na 40 piętrze mariot'cie - i to był wypas - co do projektów, nie znam się na tym, ale jak siedzi cały open na słuchawce i konferencje w najlepsaych hotelach i dostajemy wypłaty i wymiana sprętu i wszystko rośnie to chyba musi się sprzedaż bo ekipa sprzedażowa jak widzę od dawna się nie zmienia tzn. jakieś pojedyncze sztuki się wymieniają ale większość jest stabilna, a na konferencjach byłem i widziałem pełna sala i to ludzi często z pierwszych stron gazet. Więc, firma jak inne w których pracowałem, na ogromny PLUS fantastyczni ludzie i do tego zapaleni do działania i co ważne wszyscy chcą pomóc, żeby zrealizować zadanie i jak wszyscy powtarzają "dostarczyć" :) Branża sympatyczna bo dużo się dzieje i z pewnością można bardzo dużo tutaj się nauczyć, ale jedno jest pewne że na pewno nie ma miejsca dla leni, ale to mi się podoba w poprzedniej firmie miałem dość tego że każdy przerzucał się winą ale nic nie robił. Więc nie jest to firma dla każdego, ale jak już znajdziesz swoje miejsce to bardzo stabilnie, pieniądze na czas w lecie i na przełomie roku luz poza tym się zasuwa.

Xxx
@Zatrudniony

Umowa o pracę? Czy na 1/3 etatu?

?

Jasne że jest szansa na więcej, w dziale sprzedaży masz pewną podstawę plus prowizja od sprzedaży miesięcznej. dodatkowo organizowane są konkursy tygodniowe i miesięczne gdzie za zrealizowanie wyznaczonych targetów dostajesz dodatkową kasę. Oprócz kasy do wygrania są też wspólne wyjscia, obiady czy wyjazdy. Stres jak stres jest w każdej pracy - wystarczy ze potrafisz sobei z nim poradzić.

P.

Po rozmowie kwalifikacyjnej, mogę powiedzieć jedno, firma dobra dla kogoś kto lubi luźną atmosferę, warunki podjęcia współpracy były by do przyjęcia dla osoby bez doświadczenia gdyby za minimalną krajową proponowali by przynajmniej umowę o pracę, a tak to nikt głupi nie jest, za umowę o dzieło to można startować ale jak Ci dadzą 1800 - 2000zł do ręki, za niższe pieniądze, można startować ale za umowę o pracę, kto chce złapać doświadczenie i lubi piękne kobiety może iść i próbować swoich sił pozdrawiam.

obecny pracownik

pracuje tam i powiem tak: połowa zespołu działu sprzedaży ostatnio osiąga tygodniowe targety i dostajemy dodatkowe premie, które są poza prowizją i podstawą. Umowę powiedziałem, że chce podpisywać na początku miesiąca i tak jest do dzisiaj w moim przypadku, więc nie zgadzam się z tym co piszecie.

*magda

dzięki za odpowiedź! odniosłam takie samo wrażenie. już na rozmowie powiedzieli mi o dodatkowej prowizji od targetu. Podobno sprzedaż ma tak dobre wyniki, że często dostają jakieś dodatki jak wypad na kręgle lub pizza do firmy. Wydaje mi się, że jest to fajne miejsce ;)

Wiola

Byłam wczoraj na rozmowie na stanowisko sprzedawcy. Moje odczucia są dobre. Przedstawili warunki współpracy, realne targety i niezłe wynagrodzenie (w porównaniu z innymi firmami). Mam nadzieję, że się na mnie zdecydują, bo bardzo bym chciała;D

*magda

Hej! Jutro mam rozmowę rekrutacyjną w tej firmie - czy ktoś może napisać jak teraz przedstawiają się warunki?

mario 66

Witam! Chciałbym zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?Czy możecie podać przybliżone wynagrodzenie?czy jest to praca na dłużej czy raczej parę miesięcy?

Jaaa

jestem konkretna. i w swojej firmie jestem ceniona, ale.. mialam dostac awans i mnie ladnie mowiac wycyckali.. i jestem zla! 2 to ja mam na podstawie i ne chce miec mniej.. ale wiadomo,ze z prowizji no przynajmniej mi co 2 miesiac wpada drugie tyle :) teraz jest gorzej i atmosfera w firmie dziwna.. no nic sprobuje :) i moze za jakis czas bedziecie ze mna gadac w realu ;) ale te 15 min to lipa..

hrthtyh

no wlasnie robisz swoje, i za robienie swoje na dziale sprzedazy mozesz zarobic konkretne pieniadze, szczegolnie w pracy , gdzie pracujesz 8 godzin i ani minuty wiecej, oczywiscie na poczatku koksów nie ma, bo nie ktorzy mysla ze za siedzenie przed kompem zarobia (usunięte przez administratora) i beda zadowoleni, jezeli chcesz zarabiac (usunięte przez administratora)o ta robota nie jest dla ciebie, osoby ktor widac sie staraja, sluchaja, ucza moga zarobic luzno od(usunięte przez administratora), po trzech miechach umowa o prace jak masz dobre wyniki, jezeli nie, albo pracujesz na warunkach umowa zlecenie albo rezygnujesz tyle, sadze ze w zadnej pracy polegajcej na sprzedazy nie masz czasu nie [usunięte przez moderatora] z kolegami i kolezankami o [usunięte przez moderatora] tylko realnie pracujesz, zeby cieszyc sie konkretna sumka na koniec miesiaca, polecam osobom konretnym

nooo

do anonim- da się zostać na dłużej...tak jak wszędzie- o ile dobrze wykonujesz swoją robotę....Jakoś nigdy nie pracowałam w firmie gdzie siedzi się i dostaje kaskę za samą obecność..no cóż nie mówię, że jest łatwo...trzeba się wykazać i być samodzielnym no ale albo ktoś się do tej pracy nadaje albo nie... Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi insynuacjami dotyczącymi awansowania....to jakaś bzdura jest. Wiele osób w tej firmie awansowało... i co? powiecie, że każdy w jakiś niecny sposób? chyba obrażacie tych którzy się starają i swoją ciężką pracą zasłużyli na ten awans

o nie.. na pewno nie będę się tak starać o awans:P ja wiem, że nigdzie nie jest idealnie, ale czy tu da się na dłużej zostać?:)

Powiem tak: pracuję tu jakiś czas i gdybym przeczytała te komentarze zanim podjęłam tu pracę NIGDY nie poszłabym na rozmowę kwalifikacyjną! Jakie na tym forum bzdury ludzie wypisują to szok! Jeśli ktoś chce pracować w młodym zespole z fajnymi ludźmi, w luźnej atmosferze to jest to praca dla niego. Patrząc na styl w jakim pisane są negatywy nie trudno się domyślić ,że piszą je byli pracownicy, którzy maja żal do wszystkich tylko nie do siebie albo konkurencja! Zamiast czytać te bzdury lepiej samemu sprawdzić.

no chwila, nie piszcie że (usunięte przez administratora)o na początek jest jak jesteś młodszym specjalistą...a później z tego co wiem stawki są różne,,, zależy na jakie stanowisko się rekrutujesz...

Zostaw merytoryczną opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w MM Conferences S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MM Conferences S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Conferences S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Conferences S.A.?

Kandydaci do pracy w MM Conferences S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Conferences S.A.