?

Jasne że jest szansa na więcej, w dziale sprzedaży masz pewną podstawę plus prowizja od sprzedaży miesięcznej. dodatkowo organizowane są konkursy tygodniowe i miesięczne gdzie za zrealizowanie wyznaczonych targetów dostajesz dodatkową kasę. Oprócz kasy do wygrania są też wspólne wyjscia, obiady czy wyjazdy. Stres jak stres jest w każdej pracy - wystarczy ze potrafisz sobei z nim poradzić.

P.

Po rozmowie kwalifikacyjnej, mogę powiedzieć jedno, firma dobra dla kogoś kto lubi luźną atmosferę, warunki podjęcia współpracy były by do przyjęcia dla osoby bez doświadczenia gdyby za minimalną krajową proponowali by przynajmniej umowę o pracę, a tak to nikt głupi nie jest, za umowę o dzieło to można startować ale jak Ci dadzą 1800 - 2000zł do ręki, za niższe pieniądze, można startować ale za umowę o pracę, kto chce złapać doświadczenie i lubi piękne kobiety może iść i próbować swoich sił pozdrawiam.

obecny pracownik

pracuje tam i powiem tak: połowa zespołu działu sprzedaży ostatnio osiąga tygodniowe targety i dostajemy dodatkowe premie, które są poza prowizją i podstawą. Umowę powiedziałem, że chce podpisywać na początku miesiąca i tak jest do dzisiaj w moim przypadku, więc nie zgadzam się z tym co piszecie.

*magda

dzięki za odpowiedź! odniosłam takie samo wrażenie. już na rozmowie powiedzieli mi o dodatkowej prowizji od targetu. Podobno sprzedaż ma tak dobre wyniki, że często dostają jakieś dodatki jak wypad na kręgle lub pizza do firmy. Wydaje mi się, że jest to fajne miejsce ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiola

Byłam wczoraj na rozmowie na stanowisko sprzedawcy. Moje odczucia są dobre. Przedstawili warunki współpracy, realne targety i niezłe wynagrodzenie (w porównaniu z innymi firmami). Mam nadzieję, że się na mnie zdecydują, bo bardzo bym chciała;D

*magda

Hej! Jutro mam rozmowę rekrutacyjną w tej firmie - czy ktoś może napisać jak teraz przedstawiają się warunki?

mario 66

Witam! Chciałbym zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?Czy możecie podać przybliżone wynagrodzenie?czy jest to praca na dłużej czy raczej parę miesięcy?

Jaaa

jestem konkretna. i w swojej firmie jestem ceniona, ale.. mialam dostac awans i mnie ladnie mowiac wycyckali.. i jestem zla! 2 to ja mam na podstawie i ne chce miec mniej.. ale wiadomo,ze z prowizji no przynajmniej mi co 2 miesiac wpada drugie tyle :) teraz jest gorzej i atmosfera w firmie dziwna.. no nic sprobuje :) i moze za jakis czas bedziecie ze mna gadac w realu ;) ale te 15 min to lipa..

hrthtyh

no wlasnie robisz swoje, i za robienie swoje na dziale sprzedazy mozesz zarobic konkretne pieniadze, szczegolnie w pracy , gdzie pracujesz 8 godzin i ani minuty wiecej, oczywiscie na poczatku koksów nie ma, bo nie ktorzy mysla ze za siedzenie przed kompem zarobia (usunięte przez administratora) i beda zadowoleni, jezeli chcesz zarabiac (usunięte przez administratora)o ta robota nie jest dla ciebie, osoby ktor widac sie staraja, sluchaja, ucza moga zarobic luzno od(usunięte przez administratora), po trzech miechach umowa o prace jak masz dobre wyniki, jezeli nie, albo pracujesz na warunkach umowa zlecenie albo rezygnujesz tyle, sadze ze w zadnej pracy polegajcej na sprzedazy nie masz czasu nie [usunięte przez moderatora] z kolegami i kolezankami o [usunięte przez moderatora] tylko realnie pracujesz, zeby cieszyc sie konkretna sumka na koniec miesiaca, polecam osobom konretnym

nooo

do anonim- da się zostać na dłużej...tak jak wszędzie- o ile dobrze wykonujesz swoją robotę....Jakoś nigdy nie pracowałam w firmie gdzie siedzi się i dostaje kaskę za samą obecność..no cóż nie mówię, że jest łatwo...trzeba się wykazać i być samodzielnym no ale albo ktoś się do tej pracy nadaje albo nie... Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi insynuacjami dotyczącymi awansowania....to jakaś bzdura jest. Wiele osób w tej firmie awansowało... i co? powiecie, że każdy w jakiś niecny sposób? chyba obrażacie tych którzy się starają i swoją ciężką pracą zasłużyli na ten awans

o nie.. na pewno nie będę się tak starać o awans:P ja wiem, że nigdzie nie jest idealnie, ale czy tu da się na dłużej zostać?:)

Powiem tak: pracuję tu jakiś czas i gdybym przeczytała te komentarze zanim podjęłam tu pracę NIGDY nie poszłabym na rozmowę kwalifikacyjną! Jakie na tym forum bzdury ludzie wypisują to szok! Jeśli ktoś chce pracować w młodym zespole z fajnymi ludźmi, w luźnej atmosferze to jest to praca dla niego. Patrząc na styl w jakim pisane są negatywy nie trudno się domyślić ,że piszą je byli pracownicy, którzy maja żal do wszystkich tylko nie do siebie albo konkurencja! Zamiast czytać te bzdury lepiej samemu sprawdzić.

no chwila, nie piszcie że (usunięte przez administratora)o na początek jest jak jesteś młodszym specjalistą...a później z tego co wiem stawki są różne,,, zależy na jakie stanowisko się rekrutujesz...

jam

(usunięte przez administratora) prowizja od sprzedazy od 1do 5 %,

dokłaDNIE, cZY można liczyć na min(usunięte przez administratora)na umowie o prace jako sprzedawca?

abc

Chciałem się zapytać czy ktoś może napisać dokładnie ile się zarabia w tej firmie?i jak wygląda proces rekrutacji?Z góry dzięki.

an

Uważam, że to są przepychanki słowne...bez sensu i ładu. Konkrety: 1. pracują tu super ludzie na których można liczyć, jest wesoło i miło 2. nik tu nie krzyczy i nie znęca się nad ludźmi 3. kasa jest ok- nikt mi nie wmówi, że gdzie indziej jest tak kolorowo. Tutaj jest tak, że jak się starasz i dobrze robisz swoją robotę to i kasa jest. Czego wy byście chcieli? Aby wam płacić za samą łaskowość przyjścia do roboty? Ludzie, zastanówcie się jakie wy macie oczekiwania 4. Prezes- włąściwie go nigdy nie ma i kontakt z nim jest znikomy 5. Od jakiegoś czasu struktura się nie zmieniła i jest jasność zadań- kto za co odpowiada 6. mamy nadal imprezy firmowe- baaa dopiero co była w tamtym tygodniu 7. Podwyżki? Nie wiem tego więc się nie wypowiem 8. Umowy o pracę. Wiem, że są i wcale nie trzeba było o to walczyć 9. Rozstania z pracownikami? To pewnie zalezy od powodu ale jak odchodziła ostatnio koleżanka z produkcji to złego słowa nie powiedziała, wręcz odwrotnie- maila wysłała, pożegnała się osobiście i wogóle było ok rozstanie. 10. Sprzedaż? Kurcze, to taka branża, że trzeba dzwonić - przecież to tego typu praca. A płaci się w niej za wynik i w każdej firmie jest na to parcie. Hahahah, bawi mnie gdy ktoś pisze, że tu są wrzaski i ciśnięcie- popracujcie sobie w innych firmach i dopiero zobaczycie co to terorr. (Wejdzie sobie na wpisy o Informedii- tak to dopiero się dzieje) Czy ktoś tu wcześniej napisał, że w sprzedaży są na okrągło konkursy? Co tydzień wygrywają różnej rzeczy- bilety, bony, kasę na ciuchy...to mało? źle?? A konkursy dla zespołów za projekty? czemu nikt o tym nie napisze co? 11.Gorąco? W każdym pokoju są klimy także da się żyć- może nie jest wybitnie zimno no ale w końcu pracujemy na poddaszu 12. Piszecie, że przerwa to 15 minut? A czy ktoś ogranicza komuś dostęp do kuchni, robienia sobie jeść, pić poza tą przerwą? Ja tam nie mam z tym problemu. Z tego co wiem jest to zgodne z przepisami. No to tyle ze spraw dotyczących PRACY- bo to powinno być ważne dla osób czytających to formu a nie jakieś wasze żale bo wam w tej firmie nie wyszło.

h

Nie ma to jak prostackie wypowiedzi...sam jesteś debil..bo nawet postu z ładem nie potrafisz napisać. Obrażasz ludzi którzy tam pracują i są z tego zadowoleni. Ciągle ktoś tu pisze, że jest pranie mózgu albo obietnice bez pokrycia...a może jakieś przykłady zamiast wylewania pomyj? Bo jakoś nikt nie napisał tutaj co mu dokładnie przeszkadza. Konkrety? Żadnych. Także jaką mamy mieć pewność, że ten kto to wypisuje na prawdę ma coś do powiedzenia a nie tylko ma żal bo w tej firmie mu nie wyszło?

wszyscy jestescie pajacami :P Kazdy kto tam pracował wie, że te wszystkie pochwały o zmianach to kolejne kłamstwa i głupoty. Jak Wam tam dobrze to se tam siedzcie i marnujcie dalej życie! tylko jak tak Wam wspaniale to czemu interesuje Was to co tu ludzie pisza? a jak odejdziecie sami to i tak bedzie że to Was zwolniono śmieszne... ! pozdro dla debili!!! HR smieszne jedna laska a wszystkich Was jest ze dwadziescia os. widze ze i tu prezesina od siedmiu boleści musiał sie wybielic dobre... ciekawe którą szuję zastraszył! liżcie dalej (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

luzzzz

alo! widzę, że wymiana zdań trwa...ogólnie wrzćcie na luuuzzz... Ja tam nie opowiadam się po rzadnej ze stron na 100%. Ta robota ma swoje plusy i minusy. Jak w wielu firmach- coś się podoba a coś nie... Ogólnie można powiedzieć, że jest ok...Na pewno ludzie są super, pomagają sobie i współdziałają,,,Prezes,......wymaga- jak to prezes;-) Moim zdaniem było wiele zmian od początku roku i to na pewno na plus...takie propracownicze zmiany i to mi się podoba...(ja tak sądze, że nasz"HR" robi dobrą robotę) a co się nie podoba? Ano czasem jest ciśnienie i nerwówka ale chyba nie da się tego uniknąć....Nie zawsze jest premia...bo bywają słabsze miesiące....i jak wszędzie,,,niektórzy ludzie się lubią inni nie...życie;-) także jak dla mnie dowalanie sobie tutaj nic nie da...spasujcie//hehehhe

Zostaw merytoryczną opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MM Conferences S.A.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.
MM Conferences S.A.