Opinie o QUATTRO RECRUITMENT LTD. w Norwich

Quattro Recruitment Ltd jest specjalistyczną agencją rekrutacyjną i konsultingową zajmujacą się dostarczaniem personelu w następujących branżach: spożywcza, przemysłowa, motoryzacyjna, komercyjna i handlowa. Poprzez rozwój placówek i biur jesteśmy w stanie zapewnić usługi najwyższej jakości na terenie Wielkiej Brytanii. Z wieloletniem doświadczeniem w zakresie rekrutacji oferujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do zarówno pracowników jak i pracodawców. Zatrudniamy personel bezpośrednio, co oznacza, że to nasza firma wypłaca wynagrodzenie i odprowadza podatek oraz gwarantuje ubezpieczenie społeczne. Nie pobieramy żadnych innych opłat od pracowników ani przed ani po rozpoczęciu pracy. Stale poszukujemy nowych kandydatów o różnych umiejętnościach i z odpowiednim doświadczeniem na różne stanowiska w aktualnej ofercie. Jeżeli macie doświadczenie w jednej z poniższych branż prosimy o przesłanie CV lub kontakt z naszym biurem.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUATTRO RECRUITMENT LTD. w Norwich

Karol Nowy wpis

To nie jest Polska agencja prawda ?

Zlodziejaszki Nowy wpis

Bardo prosze.o uwage.bo karolina i całe Qlatttro oszukuje zvwyplatam jak ni z nie wiecie to masz pejslum i stan rachunku idziesz to zglaszac city advice hull nie dawac gnojom oszustom (usunięte przez administratora) agecja zlodziejska pedofilask

Niki Nowy wpis

Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami o firmie?

Gregor Nowy wpis

Dlaczego tak długo nikt się nie wypowiadał na temat agencji? Widzę, że mają nowe oferty dla rzeźników ale brak pracowników. Podzielcie się informacjami na temat agencji?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QUATTRO RECRUITMENT LTD. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Edyta

Stauro, może podzielisz się jak wyglądały dokładniej warunki Twojej pracy?

Edyta

Jakie formy zatrudnienia oferuje ten pracodawca?

Rzeźnik

Chciałbym wyjechać na taki program treningowy dla rzeźników, jakie trzeba spełnić warunki? Jakie pieniądze można zarobić? Byłem już raz z tą agencją i wszystko było pod kontrolą, marudzą tylko lenie. szkoda, że nie można ich wyeliminować przed wyjazdem!

Quattro
@Rzeźnik

Witam Jesli jest Pan zainteresowany wyjazdem do pracy jako rzeznik prosze o konatkt: 00447824513349

Sukces

No bo to prawda, nie ma na co narzekać, przecież jeśli chodzi o firmę i sprzedaż mieśa i w ogóle bycie rzeźnikiem, to od samego początku trzeba być po szkole i mieć jakieś umiejętności, dziwią mnie przypadkowo narzekający ludzie

logus

oni ciagle potzebuja rzeznikow. ja pracuje dla nich i nie narzekam.

nicknick

Tak czytam te komentarze i sie zastanawiam czy ludzie sie tu wypowiadajacy maja jakiekolwiek pojecie o rekrutacji ? Ile znacie agencji ktore oszukuja ludzi i nie wyplacaja pieniedzy np za urlopy czy chorobowe? Ja pracowalam przez ta aencje 3 lata. Praca nie jest lekka bo na fabryce przy pakowaniu. ale to przeciez nie ich wina ze na ta fabryke musza rekrutowac. Ja osobiscie nie mialam problemow z Quattro, moi znajomi rowniez. znam nawet pare ludzi ktorzy probowali sie przeniesc z agencji prestige by dolaczyc do Quattro poniewaz w Quattro dbaja o ludzi. Nawet jak sie cos nie zgadzalo w wyplacie to zawsze szybko i chetnie pomogli i naleznosc zostala wyplacana przy nastepnej wyplacie. Takze naprawde nie rozumiem skad ta ludzka zawisc. PS. w quattro nie pracuja tylko "litwini" . ludzie przestancie wypisywac bzdury i marudzic na wszystko do okola. tak wlasnie powstala opinia na temat polakow w Anglii . Nic nie robia a wymagaja i narzekaja. Lepiej sie za robote wziac , a jak sie nie podoba to prace zmienic.

tomek

quattro polska agencja także w Hull zgadzam się z markiem jak najdalej od tych Polaków ściągną cię obiecując prace w rzeźni przeszkolą wezmą kase o pracy zapomnij.Ciekawy jestem kiedy Angole ukrócą ten interes.szukajcie pracy w angielskiej agencji bo polskie was w....Nie wierzcie w ani jedno słowo prowadzącemu szkolenia p.D .szkoli 2 godz pisze 5 a powinno być 8godz ile kasuj agencja ponoć 150 funcików od łepka,o kasie za szkolenie też zapomnij.

Skad masz takie bledne informacje. Od keidy to osoba ktora robi szkolenia dostaje za to jakas kase? Czlowieku czy Ty masz pojecia wgl o pracy jaka oni wykonuja? Moja znajoma pracuje na podobnej pozycji aczkolwiek w innej firmie. Szkolenia sa prowadzone przez osoby pracujace w biurze , musza sie uzearac z takimi ludzmi jak Ty kompletnie za free! to jest jeden z ich obowiazkow.

Stauro
@pracownik

Witam zgadzam sie to co pisze ten typ to brednie nie mające potwierdzenia w realu pracowalem w tej agencji 4 lata (rzeźnik) wszysko na czas pieniadze ,urlop i wszelka pomoc pozdrawiam kordynatorow w Watton .Przyjedzaja tacy nieudacznicy i wypisują głupoty robić sie wam niechce.

marek

quatro banda cwaniaczkow robia kase ma szkoleniach dla siebie na 40 przeszkolonych moze 1 dostanie prace i to nie stała tylko wg widzimise p.darka ten to umie trzepać kase od Królowej Nie polecam tej agencji

polak

ta agencja to dno i wodorosty pracowałem tam trzy lata temu w Watton w Cranwick , mobing i szantaz na kazdym kroku jesli chcesz pracowac to musisz dac w łape lub godzic sie na obcinanie wynagrodzenia, klika litewska z agencji nienawidzi Polaków, tak samo na produkcji jestes traktowany jak pies albo gorzej, machlojki w wynagrodzeniu, a o kasie za urlop można pomarzyć, czepiaja sie wszystkiego , obwinają Cię za wszystko wpierając ze to twoja wyłącznie winna nic nie wywalczysz bo banda litwinców trzyma klike odradzam wszystkim i przestrzegam

murzyn

jesli nie wykończa Cię fizycznie to wykończya Cie psychicznie banda litewska odradzam prace dla tej agencji team litwinców traktuja polaków jak szmaty nie masz swojego zdania szandaz I PONIŻENIE na kazdym stopniu nie polecam

xyz

uwazajcie na tą agencje a pedały z Watton walą w rogi z kasa głównie gdy chcesz odejśc to zapomnij o pozostałej wypłacie za urlop, machlijki w wynagrodzeniu

dwayne

to nie wiem na czym w takim razie Quattro Recruitment zarabia... bo na czymś przecież musi. Skoro nie pobierają opłat podczas procesu rekrutacji danego pracownika do firmy to musi to działać w ten sposó , że już potem mogą ucinać jakąś niewielką część z wynagrodzenia pracownika . Tak jest czy się mylę ?

Dedek

omijajcie quatrro jak najdalej. polki co tam pracuja oskubia Cie na kazdym kroku. i nie liczcie na stala prace,jak sie zalapiecie na dwa dni w tyg to bedzie dobrze. odradzam pracy na rzezni w watton (usunięte przez administratora) jak dziki osiol a jak sie nie podoba znajda 10 innych jeleni na wasze miejsce,bo maja placone od osoby,wiec im rybka ze 20 osob pracuje po 1 dniu w tygodniu,oby bylo wiecej chetnych. polecam 100 razy bardziej agencje gdzie nie pracuja polacy,tam mozna dostac dobra robote. ale quatroo w norwich odradzam i to zlodziejke(usunięte przez administratora)co tam pracuje.pozdro.

Rzeźnik

Witam, chciałbym jechać do pracy do Hull jako rzeźnik, możecie napisać jak tam jest? Czy praca jest non stop czy są jakieś odwołania, jakie warunki prazy i mieszkania...?

misiek

Wybieramy się z żoną do hull. Standard ja rzeźnik ona pakowacz. Jak tam jest>? Wszystko gra? Nie ma problemów z pracą, płacą? Jak kwatery? To co proponują da się żyć?

aaa

... da rade zyc i odlozyc jak jest praca,

Zostaw merytoryczną opinię o QUATTRO RECRUITMENT LTD. - Norwich

QUATTRO RECRUITMENT LTD.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wysockiego 15 B
    03-371 Norwich