EUROSERVICE Wojciech Busek

Katowice

Opinie o EUROSERVICE Wojciech Busek

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie kilkanaście miesięcy.Mam odmienne zdanie co do opinii negatywnych.Mi się dobrze pracowało, zarobki co do wykonywanej pracy bardzo dobre i zawsze w terminie.Niestety taka już jest ludzka natura,jeżeli coś pójdzie nie po jej myśli.Oczernia innych.

Yioko

Ten co napisał dobra opinie. To tłuk. Kadr Byłe opinie podnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kto to chce robić dla. Złodzieji. Nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wont tam gdzie wsze miejsce. Do swoich.

Pracownik od lat

Kilka lat robię dla tej firmy. Złe opinie dają te, którym się robić nie chce. Miałam kilka takich "koleżanek". Normalna firma, wypłata też normalnie 10 co miesiąc. Niestety ciężko o normalnego pracownika, przychodzą i myślą, że za siedzenie i picie kawki będą brały pieniądze. Jak ktoś szuka normalnej roboty, uczciwej to może się zgłosić, nierobów nie potrzeba.

gutek
@Pracownik od lat 15.12.2016 10:26

Tak od lat pewnie agnieszka co wygryzła Renatę

Była pracownica
@gutek 29.06.2017 16:39
Tak od lat pewnie agnieszka co wygryzła Renatę

Co tak od lat?

były pracownik

Pracowałam w tej firmie. To jedna z najgorszych firm. Nie dosc , ze trzeba obrobic ogromny teren to jeszcze wypłaty sie nie dostaje na czas, a jak sie chce pracownik zwolnic to sie slyszy ze zwolnia dyscyplinarnie. Firma godna do podania do sadu pracy! Pracownikiem pomiataja i maja go za nic, zatrudniaja osoby niepełnosprawne do tego zatrudniaja pracownikow na czarno a do tego placa 5 zlna godz. Strzezcie sie tej firmy jak dioboł swieconej wody a w szczegolnosci szanownej kierowniczki blondynki.

były pracownik

Zostaw opinię o EUROSERVICE Wojciech Busek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSERVICE Wojciech Busek