Opinie o Baltic Control Poland Sp. Z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baltic Control Poland Sp. Z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Baltic Control Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Control Poland Sp. Z o.o. w Gdynia

mia

Nie polecam tej firmy, są mało profesjonalni i nie poważni!szczególnie pani od rekrutacji. Strata czasu.

kia

Telefon i zaproszenie na rozmowę w ten sam dzień- ponad 1,5 godziny rozmowa+test z angielskiego. Wymagająca rekrutacja, zapewnienia, że szukają takiej osoby jak ja z takimi kompetencjami, deklaracja ponownego kontaktu- po czym brak jakiegokolwiek odzewu i informacji. Ja nie polecam- jakbym wiedziała, że tak będzie to nie traciłabym nie potrzebnie czasu.

mia

@mia

Ale co się stało? Coś na rekrutacji właśnie, że tak uważasz? Dasz znać jak to wygląda i jak przebiega rozmowa o pracę? Bo własnie wpadłam tu poczytać czy warto się zgłosić.

KK

zgadza się rekrutacja pracowników powinna być przeprowadzona przez osobę kompetentną, a Pani na rozmowie rekrutacyjnej bardzo niedouczona

AP Nowy wpis
@KK

Rozmowa była online czy telefonicznie?

Krzysztof Nowy wpis
@KK

A co spowodowało, że uważasz, że było to niekompetentne? O co najczęściej pytają, na jakie pytania się przygotować? A i w jakim mniej więcej czasie po rozmowie się odzywają (nawet jeśli Cię nie przyjmują też?)?

kia Nowy wpis

No dobra a o pracy mi cos napiszecie? widzę, że ludzie do rekrutacji ostatnio się odnosili, ja jestem dobrej myśli, że ja raczej przejdę. Myślę o pracy na kontroli cargo. Juniora od niej właśnie szukają. Opiszecie mi jakie maja standardy na miejscu? i jaka będzie ścieżka kariery? Po jakim czasie zdarzy się awans?

Jak wygląda ścieżka kariery w Baltic Control Poland Sp. Z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Marcela

Stanowisko Tenders and Quotations Specialist, proponowane widełki 5 000–7 000 zł :) Nie ukrywam, że chcę aplikować, a ze względu na doświadczenie liczyłabym na tę siódemkę z przodu. Jako że wy — pracownicy wiecie najlepiej, czy to możliwe? Niestety z doświadczenia wiem, ze często firmy zawyżają widełki i obiecują podwyżki po jakimś czasie. Jak to wygląda tutaj? Co ogólnie uważacie o stanowisku? Jak aktualnie wygląda praca tutaj, jakieś plusy minusy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Baltic Control Poland Sp. Z o.o. na stanowisko Junior Inspection Coordinator bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Maja

Hej, firma obecnie szuka ksiegowej, na jakie zarobki mozna liczyc i jak wyglada rekrutacja?

S. K.

W firmie Baltic Control pracowałem jako Koordynator Inspekcji ponad 2 lata. Z perspektywy zespołu nie mogę powiedzieć złego słowa - świetny, zgrany team, na który można zawsze liczyć. Jeżeli chodzi management to w Polsce wszystko jak najbardziej w porządku. Natomiast jeżeli chodzi o stronę duńską to momentami miewa się wrażenie, że jesteśmy dla nich tylko tanią siłą roboczą. W kwestii samego stanowiska szczerze mogę powiedzieć, że praca jest bardzo interesująca, wiele uczy, ale bywa również ekstremalnie stresująca. Jako minusy mogę zaliczyć widełki, absolutnie nieadekwatne do obowiązków i odpowiedzialności. Również mogę powiedzieć, że firma bardzo słabo inwestuje w rozwój pracownika - przez cały okres mojej pracy miałem tylko jedno zewnętrzne szkolenie, z Excela... Do pozytywów można z pewnością zaliczyć kwartalne premie, premie świąteczne, multisport, stałe godziny pracy, stabilne zatrudnienie/umowa o pracę itp. Z pewnością mogę polecić pracę w Baltic Control, chociażby z tego powodu, że otwiera ciekawe możliwości na dalszy rozwój kariery.

Czy zdarzają się nadgodziny w Baltic Control Poland Ltd. Sp. z o.o.?

BCUN

Tak, ale to każdy pracownik decyduje czy potrzebuje posiedzieć danego dnia dłużej żeby dokończyć jakąś pilną sprawę.

Tonik

@czytaj odwrotnie Czyżby konkurencja tak pilnowała tego forum? Firma świetna więc chyba coś w tym jest

Euzebiusz
@Tonik

Nie, to opinia osób, które tam pracowały i zwolnily sie niedawno lub jakiś czas temu i mają kontakt z tymi, którzy zostali. Na czym polega jej świetność?

Helena
@Euzebiusz

Ja akurat nie wiem, na czym polega "świetność" firmy Baltic Control, ponieważ dopiero zaczęłam zbierać informacje na jej temat. Ty zapewne sam jesteś tam zatrudniony, a więc będziesz w stanie mi pomóc. Tak się zastanawiałam ostatnio, czy istnieje tam szansa na umowę na czas nieokreślony. Jak to jest?

BC
@Helena

Tak, pracownicy z dłuższym stażem są na umowach na czas nieokreślony.

Kasjusz

Słuchajcie a jakie godziny pracy i czy weekendy wolne?

BC
@Kasjusz

Koordynatorzy z reguły 9-17, weekendy wolne.

Darek

Pewne jest jedno, że warto dostać się tu do pracy bo firma to bardzo dobry pracodawca.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Baltic Control Poland Ltd. Sp. z o.o.?

XXX

To zależy od stanowiska. Część koordynacyjna pracuje w godzinach 09:00 - 17:00 od pn do pt. Inspektorzy zazwyczaj maja nienormowany czas pracy.

czytaj odwrotnie

Ciekawa sprawa - przez parę lat ledwie dwie opinie a tu nagle wysyp "laurek". 3 wpisy tego samego dnia w tym jeden bez sensu. Ciekawe, baaaaardzo ciekawe

BC Employee

Firma w ostatnim czasie bardzo się zmieniła i jest to zdecydowanie zmiana na lepsze. Zawsze znajdą się osoby niezadowolone, jak wszędzie. Natomiast jeżeli ktoś szuka pracy w młodym zespole, z kontaktem z językiem angielskim, w międzynarodowym środowisku, przy interesujących projektach, to jest to jak najbardziej dobre miejsce! Nie jest to korporacja, co ma swoje dobre i złe strony. Kierownictwo jest otwarte na dialog. Atmosfera pracy jest bardzo koleżeńska, Mnie się tu bardzo dobrze pracuje:)

Jan

Pasudy

Fryderyk

Żeby zdobyć opinię bardzo dobrego pracodawcy trzeba się starać. Podpisuję się pod opinią @ M

M

Firma Baltic Control z roku na rok się powiększa, a to dobry znak. Sporo zmian w zakresie zarządzania w ostatnim czasie zdecydowanie na lepsze. Firma zaczęła inwestować w pracownika i stawiać na jego rozwój. Współpraca na poziomie międzynarodowym jest dodatkowym atutem, który wspiera naukę języka obcego.

Firma nienajgorsza, płaci na czas i to tyle. Jednak system zarządzania to dramat. Ciągłe patrzenie 'z góry' przez zarząd z Danii, który nie szanuje pracownika. Benefitów prawie żadnych. Dojazd nie najgorszy. Codzienne zmaganie z pracą pod presją czasu i niewystarczająca ilością zasobów. Na chwilę polecam , na dłuższą metę nie.

admin

Uważasz, że firma Baltic Control Poland Ltd sp.z o.o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.

dziunia1
@admin

Tak,to dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Control Poland Sp. Z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltic Control Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Control Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Baltic Control Poland Sp. Z o.o.
  • Chylońska 112a
    81-033 Gdynia

Baltic Control Poland Sp. Z o.o.