Partner Serwis sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Partner Serwis sp. z o.o.
2 12

Opinie o Partner Serwis sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Tomasz czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach jak przebiegała rekrutacja w firmie Partner Serwis, czy może wyróżniała się czymś na tle konkurencji? Posiadacie wiedzę na temat bieżących rekrutacji u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi wnioskami, każda treściwa wiadomość będzie cenna.

Tomasz

Od ostatnich komentarzy dużo się zmieniło, pracuje tu kilka miesięcy i jest bardzo dobrze. Wypłaty na czas, co kwartał premie, miła atmosfera i ciągle można się uczyć czegoś nowego. Zapraszam, niech każdy sprawdzi że dobrze się tu pracuje.

Igor

Czy firma normalnie działa?

danka

o ty chyba mówisz o innej firmie, nie zniechęcisz mnie, chcę iść do nich na serwisanta klimatyzacji bo jest rekrutacja

Ktoś

Zgadzam się - DNO. Kasa ,kasa i jeszcze raz Mobing.

ąę

chyba mówisz o innej firmie... coraz to większy syf, coraz bardziej nie kompetentni przełożeni, coraz większe bagno

kkk

Nie polecam niema co się pchać w ten syf, nie kompetentni przełożeni

str

mam już dość pracy dla tych wyzyskiwaczy , nie polecam w/w

gość

Potwierdzam. Nie miła atmosfera pracy i jeszcze po zmianie dyrektora gorzej niż poprzednio.

jojo

Nie polecam. Jak narazie jeden wielki burdel jeżeli chodzi o organizacje pracy i zarządzanie ludźmi. Pracownicy starsi jakoś ciągną, nowi zatrudniani przez manpower:/ Niemiła atmosfera pracy.

Zostaw opinię o Partner Serwis sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Serwis sp. z o.o.