Partner Serwis sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Partner Serwis sp. z o.o.

danka

o ty chyba mówisz o innej firmie, nie zniechęcisz mnie, chcę iść do nich na serwisanta klimatyzacji bo jest rekrutacja

Ktoś

Zgadzam się - DNO. Kasa ,kasa i jeszcze raz Mobing.

ąę

chyba mówisz o innej firmie... coraz to większy syf, coraz bardziej nie kompetentni przełożeni, coraz większe bagno

kkk

Nie polecam niema co się pchać w ten syf, nie kompetentni przełożeni

str

mam już dość pracy dla tych wyzyskiwaczy , nie polecam w/w

gość

Potwierdzam. Nie miła atmosfera pracy i jeszcze po zmianie dyrektora gorzej niż poprzednio.

jojo

Nie polecam. Jak narazie jeden wielki burdel jeżeli chodzi o organizacje pracy i zarządzanie ludźmi. Pracownicy starsi jakoś ciągną, nowi zatrudniani przez manpower:/ Niemiła atmosfera pracy.

Zostaw opinię o Partner Serwis sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Serwis sp. z o.o.