Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE

Kamień Pomorski

Opinie o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE

stefan

Oddałem auto na wymianę uszczelki pod głowicą, zapłaciłem oczywiście dwa razy za dużo niż uzgodniona cena, ale biorąc pod uwagę renomę BS (nie mylić z BS Kamień) - zapłaciłem. Mała dygresja, oddając auto pracowało jak należy tj. żadnych problemów z odpalaniem itp.Po odbiorze niestety przestało. i okazało się... musiałem zrezenerować pompowtryski, które regenerowałem rok wcześniej w innym BS, w Gryfinie, który jak najbardziej polecam. Przy okazji naprawiałem szereg innych wad auta (10 letniego), nawet najprostsze zlecenia okazały się nielada wyzwaniem. Szczerze pisząc, brak mi słów co do fachowości zakładu nie mówiąc już o szacunku do klienta itp. Właścicel mimo wielu próśb o specyfikację naprawy, która streścił w FV jako naprawa głowicy nie potrafił dać mi konkretnej odpowiedzi i gubił się w zeznaniach po czym oskarżył mnie o niepamięć. Polecam, jeśli ktoś z Państwa chce wymienić olej lub umyć auto. Jest mi przykro ponieważ zostałem oszukany i po rzekomej naprawie, musiałem zlecić kolejną...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE - Kamień Pomorski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE