Opinie o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE w Kamień Pomorski

counter
2 6 6 5 1
Marcin Nowy wpis

Czy ten warsztat samochodowy jeszcze funkcjonuje ?

Zygmunt-60 Nowy wpis

Nie polecam tego warsztatu . Naprawiałem klimę w sierpniu ubiegłego roku za 2300 zł. i w tym roku mam znowu nieszczelność w tym samym miejscu na przewodach !!. U prawdziwego fachowca od razu zwrócono mi uwagę na niewyczyszczenie przestrzeni pomiędzy skraplaczem a chłodnicą ( do połowy zabita liśćmi i kurzem przez co skraplacz nie był schładzany !! Niestety pan Walczak nie jest fachowcem i nie nadzoruje swoich pracowników którzy są za młodzi i za mało doświadczeni . Pozostaje jedynie oprawa porządnego serwisu i powalająca cena roboczogodziny !!

Niezadowolony Nowy wpis

Pierwszy i ostatni raz . Z czystym sercem odradzam korzystanie z usług tego pseudo warsztatu . Omijajcie szerokim łukiem . Efekt sprzątania taki ze po powrocie do domu sam odkurzalem . Sprzątanie i wymiana opon 3.5 godziny . Po wymianie opon jazda próbna a pózniej usunięcie filmu z wideorejestratora !!! Ja sie pytam jakim prawem !!! Co chcieli ukryć ??!!?!!! I jak mieli czelność grzebać w moim wideorejestratorze !!!

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tego serwisu, ponieważ zostałem zlekcewazony. Tak przygotowali mi samochód że w trasę 2 tys km pojechałem bez klocków chamulcowych.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Toska

Przeglądy techniczne w tej stacji diagnostycznej wykonywane są bardzo długo(do 1.30 godziny). Diagnosta bardzo upierdliwy, czepia się szczegółów takich jak kolor pomarańczowy kierunkowskazów lub oświetlenie tablicy rozdzielczej( gdzie obie te rzeczy działają prawidłowo). Jestem bardzo niezadowolona i szczerze nie polecam

stefan

Oddałem auto na wymianę uszczelki pod głowicą, zapłaciłem oczywiście dwa razy za dużo niż uzgodniona cena, ale biorąc pod uwagę renomę BS (nie mylić z BS Kamień) - zapłaciłem. Mała dygresja, oddając auto pracowało jak należy tj. żadnych problemów z odpalaniem itp.Po odbiorze niestety przestało. i okazało się... musiałem zrezenerować pompowtryski, które regenerowałem rok wcześniej w innym BS, w Gryfinie, który jak najbardziej polecam. Przy okazji naprawiałem szereg innych wad auta (10 letniego), nawet najprostsze zlecenia okazały się nielada wyzwaniem. Szczerze pisząc, brak mi słów co do fachowości zakładu nie mówiąc już o szacunku do klienta itp. Właścicel mimo wielu próśb o specyfikację naprawy, która streścił w FV jako naprawa głowicy nie potrafił dać mi konkretnej odpowiedzi i gubił się w zeznaniach po czym oskarżył mnie o niepamięć. Polecam, jeśli ktoś z Państwa chce wymienić olej lub umyć auto. Jest mi przykro ponieważ zostałem oszukany i po rzekomej naprawie, musiałem zlecić kolejną...

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE - Kamień Pomorski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.