Opinie o Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa w Borowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa w Borowa

Zawisza

Miałem możliwość tam pracować na wycenach w biurze. Każdy nowy pracownik traktowany jest jak zagrożenie i konkurencja. Ludzie zawistni, nieżyczliwi, niepomocni i konfliktowi. Nawet nie odpowiadają dzień dobry. Traktują "nowego pracownika" jak powietrze. Co druga osoba to kret. Wszyscy się obgadują, wyśmiewują nowych pracowników. Nikt ci w niczym nie pomoże. Atmosfera masakra. Co niektórym brak podstawowej kultury a słownictwo poniżej krytyki. Pani Szefowa wymagająca, ale nie wiesz tak naprawde czego wymaga, bo brak zakresu obowiązków, wytycznych i przydzielenia konkretnej pracy. Dostajesz biurko i kogoś "do pomocy i przyuczenia" i to wszystko. Nie wiesz w czym masz się wykazać, jaki zakres i w jakim czasie. Ogólnie okropny haos, brak organizacji pracy. Pani od reklamacji ma tak bogate słownictwo że całe biuro musiało wysłuchiwać jej słownika. Mogę za to napisać, że pracownicy z produkcji bardziej życzliwi i empatyczni. Panie z biura z finansów i kadr też ok, inny poziom. Co do finansów to szału nie ma, minimalna krajowa, a szukają złotego szczała,ktory otworzy im rynek na konkretnego biznesowego klienta. Nie było mi dane w niczym się wykazac, nie dostaniesz żadnych narzędzi i wytycznych. Nie poznasz polityki firmy. Nie wiem na co liczyłem. Podczas mojego zatrudnienia przeszedł jakiś maraton nowych pracowników, gdzie po tygodniu dostawali wypowiedzenie. Nie wiem o co w tym chodziło. W handlu pracuje dobrych parę lat. Uważam że podstawa to organizacja pracy, a tu jest jej brak. Haos, haos, haos.

@Zawisza

Cześć, i ile trwa to wdrożenie i ten mentoring pracownika z większym stażem? Szkoda, że tak wyszło z tymi pracownikami, że już na starcie są negatywnie nastawieni. Mnie interesuje właśnie praca w biurze w kadrach, czyli piszesz, że atmosfera tam na plus? :) Wiesz, jaka tam jest rotacja, ile osób liczy dział? Lub może jest coś, co warto wiedzieć przed podjęciem zatrudnienia?

Iza Nowy wpis

Chłopak widział ofertę dla operatora wózka. Piszą w niej o okresie próbnym i minimalnej stawce. ona będzie tylko na nim obowiązywała? Jakie są szanse na późniejsze podwyżki przy przedłużaniu?

Mario

Witam będą w styczniu przyjęcia do pracy ?

Magdalena
@Mario

Nie mam pojęcia. Może warto wysłać do nich cv? Jak będą potrzebować, to się odezwą. Jak Cię zaproszą na rozmowę, dasz znać jakie pytania zadawali? Sama czegoś szukam dla siebie.

Koks Nowy wpis
@Magdalena

Nie warto wysyłać cv i nie warto iść tam do pracy ,Atmosfera w pracy porażka co drugi pracownik zawistny,zazdrosny,nowy pracownik traktowany jak wróg ponadto co druga osoba liże (usunięte przez administratora) szefowej i kabluje .Przychodzisz musisz nauczyć się kodów wykuć je na pamiec potem szefowa Cie pyta co jest wogule smieszne jak w szkole jak trafisz na życzliwa osobę to Ci je wydrukuje .Pierwszy raz spotkałem się żeby ktoś kazał mi po pracy czegoś się uczyc w moim czasie wolnym ...Brak organizacji pracy,brak jakiegoś konkretnego wdrożenia nie wiesz co będziesz robić jakie są Twoje obowiązki od każdego jest wymagane co innego...Jednym słowem nie polecam.Pracownik który nie nauczy się kodów jest szantażowany.Dla mnie czysty (usunięte przez administratora)

Anoks Nowy wpis
@Koks

Dokładnie. Tak samo było że mną. Atmosfera porażka, czułam się olewana przez pracujących. Miałam wrażenie że robiili wszystko bym tam nie została. Brak organizacji, haos, brak zakresu obowiązków. Masz zrobić jak najwięcej wycen a zapytań o nie mam wyssać z palca albo błagać współpracowników żeby mi dali coś do roboty bo nie mam co w raport wpisać ????????‍♀️

Patka Nowy wpis

Witam, na stronie widziałam jedynie ofertę dla kierowcy, ale czy magazynierzy są jeszcze zatrudniani? Z chłopakiem znaleźliśmy ofertę jeszcze ze strony urzędu. Ma parę lat a mimo to zarobki dochodziły już do 4700 zł. jakich stawek można spodziewać się teraz?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa na stanowisko Kierowca c? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Tomasz Góra

Witam wszystkich. Tak przeglądam sobie opinie na temat różnych firm produkujących okna i zauważyłem dużo negatywnych komentarzy na temat firmy KM Okno. Mogę się tylko wypowiedzieć na temat jakości produktu i realizacji zlecenia. Współpracowałem z tą firmą w 2022 roku. Głównie z Panem Bartoszem Smagacz. Pełny profesjonalizm, szybkie odpowiedzi na maile. Miałem zamówienie na ponad 60 tys pln (okna i drzwi pcv oraz drzwi zew aluminiowe) z dostarczeniem do portu w Gdyni. Na bierząco byłem informowany o postępach w produkcji i na temat realizacji transportu. Całość była profesjonalnie zapakowana i dotarła do mnie w nienaruszonym stanie. Nawet, gdy po roku zorientowałem się, że brakuje jednego elementu do drzwi, Pan Bartosz służył pomocą, żeby sprawnie dostarczyć mi brakujący element za pośrednictwem mojego przyjaciela, bez dodatkowych kosztów. Zwracam uwagę na to, że wcale nie musieli tego robić, bo wg regulaminu powinienem sprawdzić produkt zaraz po jego otrzymaniu. Także nie mam wiedzy na temat atmosfery w samej firmie, lecz jeśli chodzi o produkt, realizację zlecenia i dostarczenie produktu to 5 gwiazdek z wykrzyknikiem. Highly recommended.

Jak długo czekaliście na odzew z Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa? Oddzwaniają zawsze?

Bo? Teraz nie wiem czy to odniesienie do samej rozmowy czy do czego, skoro o odzwanianiu mowa? feedback zawsze telefonicznie przyjdzie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa? 18 czerwca na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji. Ktoś z Was aplikował?

Xxx

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do TAK ciężkiej pracy O atmosferze nie wspominając Kulturze osobistej i (usunięte przez administratora) Zbieranina " fachowców" i Darcie(usunięte przez administratora) na wszystkich co się tam przypadkiem (usunięte przez administratora)do pracy

Zawisza

@Zawisza

olo

Moj kolega tam pracuje w biurze i bardzo sobie chwali że firma jest kasa się zgadza i brak negatywów

Jakie są godziny pracy? Oddział w Podlesiu Machowskim

Nikt ważny
@Kandydat

Prace zawsze jest od 6 do 16 teraz są zmiany i niektórzy pracownicy mogą wychodzić o 14 lub 14:15 wynagrodzenie zależy od gdzie się strafi na produkcję

@Nikt ważny

Z jakich przyczyn ktoś ma możliwość wychodzenia o odrobinę innych porach? Czy to oznacza, że trzeba przyjść ze dwie godziny wcześniej? Jak to odrobić?

Wiktoria

jeszcze kiedyś pisali o zapotrzebowaniu na produkcji, czyli zwiększało się zatrudnienie? To ile osób teraz tak właściwie pracuje i czy warunki dla nich uległy jakiejś zmianie teraz od stycznia?

Bubu
@Wiktoria

Tam jest ciągły przemiał ludzi , jeżeli szukasz pracy tylko na chwile to tylko km okno

Jak wygląda praca dla kobiet? Ciężko? Jak zarobki?

Bożena
@Kandydat

Praca przy oknach jest ciężka, ale czytając komentarze są tu też kobiety pracujące na produkcji. Czy finalnie dostałaś się do pracy?

Bartek

Kierowca z tabliczka Dominik bardzo nieodpowiedzialny, jechał za mną od samego Jasła do Pilzna na samym zderzaku, następnym razem zanim zaczniesz cwaniakować pamiętaj, że masz za sobą 40ton a droga to nie tor wyścigowy. Nie pozdrawiam. Kierowca z czerwonego volva

Witam są przyjęcia do pracy ?? Orientuje się ktoś

Tak na produkcji zapotrzebowanie jest

A mógłbyś napisać jak mniej więcej kształtują się zarobki na produkcji? Są do tego jakieś premie produkcyjne?

...

aktualnie są przyjęcia na produkcję, warto składać CV? Jakie są godziny pracy?

Xyz

Czy polecacie prace w tej firmie? Co na plus a co na minus?

Bbb
@Xyz

Plus, płacą na czas, zawsze idzie się dogadać, jak ktoś pracuje ciężko i uczciwie to zarobi. 2 razy potrzebowałam zaliczkę i też nie było problemu. W tej okolicy chyba najlepszy pracodawca a przerobiłam kilku.

Kandydatka
@Bbb

A praca którą wykonują kobiety ciężka jest? W jakich godzinach się pracuje i czy to prawda że trzeba w każdą sobotę pracować?

Cześć. Od jakiegoś czasu jest ogłoszenie na produkcję. Czy ktoś może udzielić informacji czy kobiety pracują na produkcji? Jaką pracę wykonują? W jakich godzinach się pracuje?

nik

Wyrób tragedia .brud miedzy szybami, uszczelki krzywe ,zniszczenia okien przy transporcie.Masakra

Grzebyk

Pracuje tam od 3 mc i mogę polecić. Szefowa super. Wiadomo praca jak na produkcji, ale nie jest ciężko.

@Grzebyk

To chyba nie w tej firmie.

ziutek

oj ludzie to jest firma rodzinna gdzie kluczowe osoby to nie konkretni ludzie tylko dzieci starego więc nie mozna sie spodziewać czegoś na poziomie tylko miejscowej wiejskiej zacofanej podkakrpackiej smutnej rzeczywistości. nie ma co narzekać tylko co bardziej rozumny pracownik powinien kopnąć Przeza w (usunięte przez administratora) i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa - Borowa

• Jak się pracuje w Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa?

Zobacz opinie na temat firmy Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa?

Km-Okno s.c. Kleszcz Bogusław Kleszcz-Wójcik Ewa