Neo Plus Technology SP. Z. O.O.

Tułowice

Opinie o Neo Plus Technology SP. Z. O.O.

Oskar

Pracowałem tam 3 lata firma jak każda inna teraz pracuje w Nysie w innej firmie to NPT milion razy lepsze:(

Fajna

Firma jak każda inna ,trzeba ciężko pracować!

Soll

Ni pracujcie w tej chorej firmie jak nie zrobicie normy to won bo nie nadajesz się do pracy,chorobowe to zaraz wypowiedzenie teraz zatrudniają sobie uchodźców z Ukrainy którzy będą zapierdzielać po 12h na mowę zlecenie bo Polak to dla nich syf co zdaniem liderów i szefów nie potrafi pracować mimo że wypruwa się tam flaki żeby byli zadowoleni to zawsze jest źle ale osoby co jawnie się opierdzielają pracują i do nich ie ma się żadnego problemu. LUDZIE NIE PCHAJCIE SIĘ DO TEJ ZJEBANEJ FIRMY SZKODA ZDROWIA.

Nikola63

Do bani z taka firma w tej firmie szefostwo to debile

Zostaw opinię o Neo Plus Technology SP. Z. O.O. - Tułowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neo Plus Technology SP. Z. O.O.