Cobi S.A..

Opinie o Cobi S.A..

gość

w 100% popieram. Firmą kierują błazny i nieudacznicy. Kierownik to pomyłka stulecia , nie mówiąc o dyrektorce. Był tak kiedyś bardzo krótko łebski gość z branży aby poukładać dział handlowy ale szybko zrezygnował ja mu zaczęli rzucać kłody pod nogi ci którzy bali się o swoje stołki i gość szybko zrezygnował twierdząc ,że z debilami nie da się pracować. Wystarczy dyrektorce lub kierownikowi zadać bardziej złożone pytanie to będzie z czego się śmiać czekając na odpowiedź. Prawda to ,że dobra firma na drugą nogę !

Weberman

Kiepski pracodawca,praca handlowca w tej firmie nie dla osób z dużym doświadczeniem zawodowym, firma z kategorii polish biznes z epoki łóżka polowego i kontenera, zarządzana przez niekompetentnych ludzi na stanowiskach, wzajemnie się adorujących i kryjących swoje błędy.Podsumowując firma i praca dla osób chcących sobie dorobić na tzw,drugą nogę lub na przeczekanie i danie sobie czasu na znalezienie lepszej pracy.

Zostaw opinię o Cobi S.A.. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cobi S.A..