Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Szukam pracy

A czy pracuje moze ktos na Bialych Blotach w Rem marco?jak tu jest?

Xxx
@Szukam pracy

Strasznie

×××
@Xxx

Dziękuję za bardzo szczegółową odpowiedź. Pozdrawiam

Zx

No naprawdę. Same czyscioszki . Od klientów A w szczególności facetów tak śmierdzi potem że zbiera nam się na wymioty

Łukasz

Witam ,robiłem dziś zakupy w Kauflandzie,ludzie kogo wy zatrudniacie?Pani ktora mnie obslugowala brzydko pachniala papierosami ,jest to obrzydliwe fuj .inna Pani jak zauważyłem raczej powinna skorzystać z usług stomatologa w jakich czasach żyjemy żeby nie dbać o zęby , na produkcję z takimi ludźmi a nie do handlu z żywnością ,taka potężna firma a pozwala sobie na takie uchybienia co do pracowników .szkoda bo ciasta są dobre ale taki wizerunek tych Pań psuje opinie i smak...Pozdrawiam serdecznie ,może moja opinia przyczyni się do zmian .

zz
@Łukasz

Czasy takie, że ty się ciesz, że mówiła po polsku ;-) Nie ma chętnych do pracy za takie pieniądze w dużym mieście.

Klient
@zz

Co to za tłumaczenie, że rozmawiała po polsku, Ukrainki są bardzo uprzejme i całkiem dobrze mówią po Polsku, jakieś rasistowskie komentarze zupełnie nie na miejscu, a tamte Panie widać z tej wypowiedzi mają przyzwolenie od firmy roznosić smród sprzedając artykuły spożywcze, gratuluję logiki, żałosne, no chyba, że tak świetnie zarabiają, że je nie stać na dentystę, u Sowy to się nie zdarza

Klientka
@Klient

A to że klienci się nie myją u śmierdzący stoją w kolejce to jest w porządku????A to, że są nie uprzejmi dla Pań ekspedientek to też tak powinno być ??? . Spójrzcie Państwo na siebie a potem iceniajcie innych

Martyna

Jak się pracuje? Może firma potrzebuje pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Sprzedawczyni za kare lub PRL-owski wehikul czasu. Jezeli Panstwo tesknia za opryskliwa nieprofesjonalna ekspedientka zapraszamy do cukierni Ren Marco na osowej gorze przy ul Kolbego. Jaka szkoda, ze znakomite wyroby tej firmy sa sprzedawane przez tak nieudaczna osobe. Pani jest tak nie mila ze rezygnujemy z wyrobow tej firmy tym bardziej , ze w okolicy sa trzy inne cukiernie. Brawo pracodawco jestes na najlepsej drodze do bankructwa w tym miejscu .

Wiola

Panie Remigiuszu ,proszę przejrzeć na oczy, szanowne koordynatorki Pana oszukuja -niby są na sklepie ale w rzeczywistosci sa w barze mlecznym ;) lub w Kauflandzie na zakupach .za co Pan im płaci ?

Blabla

Była, w której miejscowości pracowałas?

Norbert

Jaka macie atmosferę w firmie? Na jaka umowę można liczyć na początek?

Była

Szukam byłych pracowników którzy poswiadcza, pensje były wypłacane w systemie: że najniższa na konto A reszta do ręki

Patrycja

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić obecny stan firmyRem Marco? Powiecie coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Patrycja

Czy aktualnie szukają pracowników do Rem Marco? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie? Dokładnie chodzi o Bydgoszcz.

Ewka
@Patrycja

Szukaja pracowników akczkolwiek nie ma żadnej rekrutacji .biorą byle kogo bo brak pracowników do pracy ;)nawet jeśli nic nie umiesz robisz to i tak będziesz zatrudniona .

Kasia sz-ły

Najlepsza cukiernia ,to cukiernia Rem Marco SZamotuły.Panie sa bardzo miłe,zawsze uśmiechnięte ,zawsze czysto nie jak w innych cukierniach.Polecam tartaletke z truskawkim normalnie poezja dla podniebienia.Pozdrawiam sympatyczne panie z cukierni Szamotuly.

Patrycja

@znajomy, co chcesz przez treść swojego przekazać na tym forum? Czy chcesz dać do zrozumienia, że nie ma określonych zasad przyznawania premii? Są one uznaniowe wyłącznie? Bardzo Cię proszę o dokładne przedstawienie tej kwestii w tym wątku, ze względu na osoby poszukujące informacji o Rem Marco.

Wściekła

Obsługa na Szosie Chełmińskiej wiele do życzenia szczególnie jedną dama co łaskę robi że odkroi ciasto rzuca nim.Zachowanie typowej meliniary brak słów szefostwo powinno coś z tą osobą zrobić.Ta kobieta nie nadaje się na sprzedawcę strach u niej coś kupić

Nika

A czy w tej firmie sa jakies premie? Moze swiateczna!!! Albo dla wybranych???

znajomy
@Nika

premie są tylko dla wybranych

i jak tam cieszycie sie z wolnych niedziel ?

***
@anonymous

Kto ma wolne niedzieke ten ma.. ????

Patrycja

@anonymous, to chyba dobrze o Rem Marco jako pracodawcy świadczy, jeżeli są chętni do współpracy z nim. Jak myślisz co jest powodem popularności tego pracodawcy? Ty pracujesz w Rem Marco? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku i w oparciu o jakie warunki?

Patrycja

Może brak podwyżek i premii w Rem Marco spowodowany jest jakimiś problemami przez które aktualnie przechodzi ta firma. Jak myślicie? Czy coś ważnego zmieniło się w niej wraz z przyjściem nowego roku? Każda Wasza uwaga i spostrzeżenie będą pomocne dla użytkowników planujących zatrudnienie w Rem Marco.

@Patrycja

jak sa chetni do pracy to po co dawac podwyzki ? .wiecej w kieszeni szefostwa

Nika

W innych firmach jak najnizsza krajowa jest podniesiona to pracownicy maja o tyle wiecej,a tutaj nic caly czas tak samo...wielkie nic...

Zooroo

Pytam się dlaczego dla ludzi którzy pracują na niego ma w glebokim poważaniu??!!!Tyle lat pracowałem w różnych miejscach ale na święta byly życzenia od szefa i podziękowania za pracę w formie premii.A tu hihi śmiech na sali nawet strucla zapakowanego w folijce za 9.99 nie ma.Widocznie pracownik jest nikim????

aaa
@Zooroo

a co premi ci nie dał ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco