gascontrol polska

Cieszyn

Opinie o gascontrol polska

Anonim

Jak można pisać takie bajki. W tej firmie nie pracują żadni profesjonaliści pomijając osoby pracujące fizycznie bo to one ciągną ten wóz. A co do tego że można nie źle zarobić to już wogole śmiech na sali biorąc pod uwagę niewolniczą pracę!!!!!

Obvious

Polecam tą firmę. Jedna z niewielu firm godnych polecenia, w których pracowałem.

sikp

Branża, w której się specjalizują to na pewno budownictwo wodno-kanalizacyjne, ale wydaje mi się, że można u nich na pewno sporo zarobić jak ktos ma wykształcenie techiczne na pewno, bo takich biorą chętnie.

Uwielbiam opinię ludzi, którzy zarzucają firmom brak profesjonalizmu, a sami pokazują się jako analfabeci. Drogi anonimie - nie wiem kim jesteś, pewnie sfrustrowanym gosciem, który nie spełnił oczekiwań firmy Gascontrol Polska, został zwolniony czy też w ogóle nie przyjęty lub też jesteś przedstawicielem konkurencji...wszystko jedno. Pamiętaj, że wydając opinię o braku profesjonalizmu, sam powinieneś być profesjonalistą! "Nieprofesjonalna" głąbie pisze się razem! A co do firmy Gascontrol to jest ona jak większość firm liczących się na rynku - robią co mogą ( i to z głową), by wszystko było jak trzeba. Czasami jednak warunki zewnętrzne stanowią dużą przeszkodę. Ale braku profesjonalizmu, odpowiednich ludzi czy też sprzętu to zarzucić im nie można!

wlasnie ze bardzo profesjonalna, mloda, rozwojowa, maja coraz wiecej sprzetu i sie szkola - sa juz wielcy!

nie profesjonalna firma. bez ludzi. bez sprzetu. bez fachowcow.

Słowa kojarzące się z gascontrol polska , profesjonalna, rozwojowa, stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .średni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 brutto Najbardziej podobało mi się w gascontrol polska:nic Najbardziej nie podobało mi się w gascontrol polska:...

Zostaw opinię o gascontrol polska - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gascontrol polska