Opinie o Gascontrol Polska w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gascontrol Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gascontrol Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gascontrol Polska w Cieszyn

Jak długo czekaliście na odzew z Gascontrol Polska? Oddzwaniają zawsze?

Ewelina Nowy wpis

Jeżeli przesłałeś/przesłałaś swoje CV i nie masz żadnej odpowiedzi, może to oznaczać trzy rzeczy. 1. Twoje CV nie dotarło ( napisz ponownie emaila i zapytaj czy CV dotarło ) 2. Pracodawca na chwilę obecną nie może z różnych powodów zaoferować Ci pracy ( co nie znaczy, że nie jest zainteresowany Twoją kandydaturą i odezwie się przy kolejnym naborze ) 3. Pracodawca nie jest zainteresowany Twoją kandydaturą ( nie spełniasz wymagań pracodawcy )

Czy zdarzają się nadgodziny w Gascontrol Polska?

Ewelina Nowy wpis

Jak w każdej firmie, tak i tu, zdarzają się nadgodziny. Pozostanie dłużej w pracy jest jednak dobrą wolą pracownika i jest zapłacone bądź "do odebrania" w postaci wolnego w inny, dowolny dzień.

Karol

To duża Firma? Ilu ma pracowników?

Gascontrolowiec

Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, a właściwie to w oddziale Pszczyńskim. W sumie mogę teraz im dziękować że ostatecznie nie wybrali mnie. Rozmowa jak rozmowa opowiedzieli o firmie zapytali o doświadczenie. Po czym przeszło do rozmowy o wynagrodzeniu które jest wypłacane z 2 części tj kwota na umowie (bardzo niska) około 2 tys brutto a druga transza wypłacana jest w formie premii uznaniowej tak aby wyszła uzgodniona kwota. Wchodząc do biura ma się wrażenie natłoku. W pomieszczeniach ludzie prawie siedzą sobie na kolanach i wgapiają się w monitory innych pracowników. Bałbym się pierdnąć tam bo zaraz poczułoby całe biuro bez względu gdzie bym siedział. Firma może jest przyszłościowa i rozwojowa bo twierdzą że się cały czas rozbudowują, ale jak ktoś nie musi to niech tam nie idzie bo jest wiele innych znakomitych firm gdzie warunki są nieporównywalnie lepsze.

Ela
@Gascontrolowiec

W oddziale Pszczyńskim ? Nie wiem gdzie byłeś, ale firma ani nie ma oddziałów, ani tym bardziej w Pszczynie ;-) Pewnie gdybyś trafił do Gascontrol Polska to opinia była by inna ;-)

jeszcze spawalnik
@Gascontrolowiec

Potwiedzam te informacje, mialem podobnie, ale ja im sam podziękowałem. Chyba chodzi ci o miejscowość suszec a ulice pszczyńska, pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gascontrol Polska.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Igor

Firma bardzo dobra jako pracodawca i rozwijająca się trzyma wysokie standardy. Nie każdy sprawdziłby się w tym miejscu.

dyro
@Igor

nie każdy to jeleń

Jak można pisać takie bajki. W tej firmie nie pracują żadni profesjonaliści pomijając osoby pracujące fizycznie bo to one ciągną ten wóz. A co do tego że można nie źle zarobić to już wogole śmiech na sali biorąc pod uwagę niewolniczą pracę!!!!!

Obvious

Polecam tą firmę. Jedna z niewielu firm godnych polecenia, w których pracowałem.

sikp

Branża, w której się specjalizują to na pewno budownictwo wodno-kanalizacyjne, ale wydaje mi się, że można u nich na pewno sporo zarobić jak ktos ma wykształcenie techiczne na pewno, bo takich biorą chętnie.

Uwielbiam opinię ludzi, którzy zarzucają firmom brak profesjonalizmu, a sami pokazują się jako analfabeci. Drogi anonimie - nie wiem kim jesteś, pewnie sfrustrowanym gosciem, który nie spełnił oczekiwań firmy Gascontrol Polska, został zwolniony czy też w ogóle nie przyjęty lub też jesteś przedstawicielem konkurencji...wszystko jedno. Pamiętaj, że wydając opinię o braku profesjonalizmu, sam powinieneś być profesjonalistą! "Nieprofesjonalna" głąbie pisze się razem! A co do firmy Gascontrol to jest ona jak większość firm liczących się na rynku - robią co mogą ( i to z głową), by wszystko było jak trzeba. Czasami jednak warunki zewnętrzne stanowią dużą przeszkodę. Ale braku profesjonalizmu, odpowiednich ludzi czy też sprzętu to zarzucić im nie można!

wlasnie ze bardzo profesjonalna, mloda, rozwojowa, maja coraz wiecej sprzetu i sie szkola - sa juz wielcy!

nie profesjonalna firma. bez ludzi. bez sprzetu. bez fachowcow.

Słowa kojarzące się z gascontrol polska , profesjonalna, rozwojowa, stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .średni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 brutto Najbardziej podobało mi się w gascontrol polska:nic Najbardziej nie podobało mi się w gascontrol polska:...

Zostaw merytoryczną opinię o Gascontrol Polska - Cieszyn

Gascontrol Polska