Opinie o Gascontrol Polska Sp. z o.o. w Suszec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gascontrol Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gascontrol Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gascontrol Polska Sp. z o.o. w Suszec

To ogłoszenie dla specjalisty ds. zaopatrzenia to jest cały czas aktualne? Pytam, bo akurat nie widzę żadnej daty, a chciałbym wysłać swoje papiery i nie wiem co robić. Nie powiem, bo trochę obowiązków dużo jak na jedną osobę, chyba że są one adekwatne do wynagrodzenia? Dajcie znać jak z kasą można stać.

Gregor Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca. Zatrudnienie legalne, szkolenia, dobra wypłata, świetna atmosfera w pracy. Osoby które tu pracują zatrudnione są od wielu lat co świadczy o tym że nie w ich interesie jest zmiana pracy a to chyba jest najlepszy wyznacznik tego jak tu jest.

@Gregor

To podobne słowa można znaleźć w ogłoszeniu. Tym, co było rok temu, gdy potrzebowano inżyniera spawalnika. Było o przyjaznej atmosferze (usunięte przez administratora) o możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobywaniu wiedzy. Ale żeby nie zaczynać i kończyć na tak ogólnym poziomie stwierdzeń, może podasz jakiś zakres kwot, co do pensji zasadniczej? Tym bardziej, że na razie nie wiadomo, dlaczego chwalisz zarobki.

Gregor Nowy wpis

Tak, ogłoszenia się czasami powtarzają bo firma się rozwija i w sumie to ciągle szukają pracowników. Co do wypłaty inżyniera spawalnika to nie wiem bo nie pracuje jako spawalnik. Widełek też nie jestem w stanie podać bo to wszystko zalezy od tego co robisz i jak bardzo sie angażujesz. Nikt nie chwali się ile zarabia ale po wypłacie chłopaki się cieszą ze wypłata była dobra więc chyba wiekszosc dobrze zarabia.

Oferta jest oczywiście dla spawacza jasno opisana co do wymagań i oferowanych. Ale tu gdzie pracuje atmosfera jest fatalna nie chce się człowiekowi nawet tam chodzić. Jak wypada ten aspekt akurat w tej firmie? Jestem skłonny do zmiany.

Ewelina

To nie jest oferta dla „spawacza” a dla „ inżyniera spawalnika” a to ogromna różnica. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to jest u nas bardzo dobra, ale nikt jej nikomu z góry nie zapewni, bo wiadomo, że atmosfera zależy od nas samych.

Joanna
@Ewelina

To jakimi obowiązkami różnią się te dwa etaty, jesteś w stanie napisać? Nie bardzo wiem co miałoby zostać zapewnione, atmosfera? Jest tutaj jakaś osoba, na którą lepiej uważać?

@Joanna

Pani Joanno, najprościej mówiąc, spawalnik to pracownik umysłowy, który musi mieć wyższe wykształcenie w dziedzinie spawalnictwa i który nadzoruje prace spawalnicze. Spawacz to pracownik fizyczny, który robi to, co mu powie spawalnik. Jest Pani inżynierem spawalnictwa czy spawalnikiem ?

Paula

Czy ktoś coś wie o pracy jako inżynier spawalnik? Jest tam lista wymagań i co trzeba umieć, jakie uprawnienia posiadać, a napisali także że, mile widziany certyfikat kompetencji do badań wizualnych VT-2. No mój mąż tego nie ma, ale jak by zaczął tu pracować, to firma pomogłaby w wyrobieniu tego typu dokumentów? Sfinansowaliby to?

@Paula

Z warunkami przyjęcia na stanowisko „ inżynier spawalnik” można zapoznać się na portalu pracuj.pl

Po wysłaniu CV otrzymałam bardzo szybką odpowiedź z prośbą o doprecyzowanie oczekiwań finansowych. Zostałam zaproszona na przemiłą rozmowę kwalifikacyjną dwa dni po złożeniu CV.

Pytania dotyczyły przede wszystkim moich kwalifikacji i co najważniejsze moich oczekiwań co do pracy w firmie.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak wygląda praca na stanowisku inżynier spawalnik? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Gascontrol Polska Sp. z o.o.?

A co powiecie o stawce godzinowej dla spawacza ślusarza? Jest na stronie firmy wzmianka, że potrzeba pracownika, ale ogłoszenie w ogóle się nie wyświetla. Jakie uprawnienia są tu mile widziane i jak się dba o ludzi?

Ewelina

Zachęcamy do złożenia swojego CV ( można przynieść osobiście bądź przesłania na maila biuro@gascontrol-polska.pl ). Poszukujemy pracowników z różnego rodzaju uprawnieniami. Jeśli Pana uprawnienia i doświadczenie będą spójne z naszym zapotrzebowaniem, zostanie zaproszony Pan na rozmowę, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania.

Elka
@Ewelina

A jak ktoś przyniesie osobiście to jest szansa, że od razu przeprowadzą z Nim rozmowę? Czy na obecną chwilę potrzebujecie ślusarzy? Proszę o krótkie info, na jakie stanowiska potrzebujecie specjalistów.

@Elka

@Elka wszystko zależy od tego, czy w danym dniu jest dostępny dyrektor danego działu. Panowie dość często są poza biurem, obawiam się więc, że bez wcześniejszego umówienia się, może to być niemożliwe. Ślusarzy na dzień dzisiejszy nie potrzebujemy, ale z racji bardzo dynamicznego rozwoju firmy może okazać się, że za miesiąc będziemy ich poszukiwać. Dlatego właśnie zachęcam do złożenia swojej kandydatury. Na dzień dzisiejszy na pewno poszukujemy Inżyniera Spawalnika.

Kandydatka

Witam, Jakie są benefity w firmie? Czytam w komentarzach o karcie multisport, ale coś więcej np. wczasy pod gruszą są wypłacane?

@Kandydatka

Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo telefonów, które zbierają dane o firmach i pracodawcach. Nie udzielamy takich informacji. Nie będę więc konkretnie odpowiadała na tego typu pytania, bo nie wiem czy jest Pani osobą zainteresowaną, czy też firma statystyczna postanowiła pozyskać informacje w ten sposób. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą u nas, zapraszamy do złożenia swojego CV ( można przynieść osobiście, bądź przesłać na adres biuro@gascontrol-polska.pl ), podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowie się Pani wszystkiego.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Gascontrol Polska Sp. z o.o.?

Ewelina

Jak najbardziej ! Dla nas liczy się przede wszystkim chęć do pracy. Brać jednak pod uwagę trzeba to, na jakie stanowisko się aplikuje. Nie można być np. przyjętym jako „ Kierownik budowy” gdy całe życie pracowało się w sklepie, bo tu potrzebna jest wiedza, doświadczenie, no i odpowiednie papiery.

@Ewelina

A to na jakie stanowisko można się tu zatrudnić, jak się ma mało, albo wcale doświadczenia? Czy z czasem, dzięki szkoleniom można na przykład zostać ślusarzem - spawaczem? Wiem, że na spawacza potrzeba jakiegoś kwitu z uprawnieniami. Jeśli dałoby więc radę, by firma wysłała na taki kurs spawacza, to czy podpisuje się wtedy jakąś "lojalkę"?

Pszczółka Maja

Ostatnio byłam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nie czułam się jak na przesłuchaniu a pytania dotyczyły mojego doświadczenia. Sama oczywiście nawiązałam do mojej sytuacji rodzinnej, bo tylko głupiec może myśleć, że te kwestie nie są istotne dla pracodawcy. Proponowane wynagrodzenie adekwatne było do mojego doświadczenia a "dodatki motywacyjne" brzmiały bardzo obiecująco. Ogólnie widać, że atmosfera w firmie jest świetna, współpracownicy się lubią i dobrze im się ze sobą pracuje ( wiem to również z pierwszej ręki od koleżanki, która zatrudniona jest w tej firmie od kilku lat ). Niestety mieszkam zbyt daleko więc nie zdecydowałam się na pracę w Gascontrol Polska ale mam jak najlepsze zdanie na temat tej firmy, proponowanych warunków pracy i płacy.

Natka

Interesuje mnie oferta pracy dla magazyniera, w wolnej chwili szukam czegoś dla męża. Znalazłam ogłoszenie gdzie wynagrodzenie przedstawione jest jako 2 600 - 3 500 PLN + premie. Ile faktycznie można takiej premii wyrobić w skali msc, jakie to kwoty? I na jakiej zasadzie są przyznawane?

@Natka

Informacji dotyczących wynagrodzenia i premii udzielamy tylko zatrudnianym osobom ( zarówno wynagrodzenie jak i premia przyznawane są indywidualnie i zależą od bardzo wielu czynników - ciężko jest podać konkretną kwotę ). Na dzień dzisiejszy nie potrzebujemy magazyniera ale zachęcamy do składania CV ( może wkrótce pojawi się potrzeba zatrudnienia kolejnej osoby ).

@Ewelina

A chociaż jakieś widełki, żeby wiedzieć czego się spodziewać? Czy wynagrodzenie ustalane jest między innymi na podstawie doświadczenia? Składając cv w ciemno jest duża szansa, że odezwiecie się Państwo, gdy tylko zwolni się jakiś etat?

Bolo

Gascontrol to jedna z najbardziej stabilnych firm na rynku. Dzięki mądremu zarządzaniu i myśleniu wybiegającym daleko w przyszłość oferuje stabilną pracę za godne pieniądze. Jakie ? To zależy od poziomu zaangażowania i doświadczenia - na pewno praca zapłacona jest uczciwie i zawsze na czas. System premii też bardzo sprawiedliwy a możliwości rozwoju bardzo duże. Pracując w kilku firmach z tej branży mam porównanie i zdecydowanie muszę powiedzieć, że jak chcesz tu pracować, pracujesz uczciwie i z zaangażowaniem to na pewno zarobisz dużo. Co najważniejsze atmosfera w pracy jest bardzo dobra.

Bigboy

Napiszę zupełnie szczerze. Byłem już w kilku firmach z branży oil & gas i mam możliwość porównania warunków pracy z tymi, które zastałem w obecnym miejscu pracy. I szczerze polecam @Pracodawca każdemu kto chcę się dalej rozwijać i spełniać się zawodowo. Mimo trudnej sytuacji na rynku firma jest bardzo stabilna i dobrze zarządzana. Działa też wielowektorowo i nie ukierunkowuje się na jeden segment branży tylko działa w kilku ważnych i wąskich obszarach. Przy tym stale się rozwija i szuka nowych wyzwań co też działa mocno na plus. Zarządzenie spółką przez Zarząd jak i kadrę dyrektorską i menadżerską jest racjonalne i dyktowane tym co aktualnie dzieje się na rynku. Firma jest dosprzętowiona, prowadzone są inwestuje i co najważniejsze jej największą siłą jest liczna i doświadczona kadra inżynierska i stały dostęp do wszelkiej maści specjalistów i to w każdej branży. W mojej opinii, biorąc dotychczasowe doświadczenia na szalę, aktualnie absolutny top pracodawców w branży oil & gas i to nie tylko na śląsku. Płace są naprawdę godne i rynkowe. Nie ma tu miejsca jednak dla miglanców i kombinatorów. Trzeba rzetelnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe - tylko tyle i aż tyle. System premiowy w mojej ocenie jest sprawiedliwy i adekwatny do zakresów obowiązków - są premie uznaniowe i zadaniowe i jeśli komuś się chce i wykazuje inicjatywę firma potrafi to docenić. Bardzo dużą zaletą firmy jest stały controling kosztów działalności i "obracanie każdej złotówki dwa razy", coś czego brakowało mi osobiście w poprzednich miejscach pracy. Z perspektywy mojego stażu w @Pracodawca naprawdę polecam aplikować.

Zadowolony

Polecam pracę w Gascontrolu. Pracuję tu od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Firma się rozwija, roboty jest dużo, nie ma zbędnych przestojów. Najważniejsze jest że każdy jest legalnie zarejestrowany, nikt nie pracuje na lewo a robota jest dobrze zapłacona.

@Zadowolony

Powiesz, czy to zmianowy system pracy, czy stałe godziny od poniedziałku do piątku? No i jaka umowa oraz kwoty, które można co miesiąc przynosić do domu? Nadgodziny są dodatkowo płatne?

łubudubu

Polecam pracę w Gascontrol Polska. Orientując się wsród znajomych mam porównanie w warunki pracy i wynagrodzeń. Gascontrol to jedna z nielicznych firm gdzie robota jest uczciwie zapłacona a wykazując się w pracy możesz otrzymać na prawdę dobrą premię. Kasa zawsze na czas i wszystko wypłacone tak jak się należy. Ja jeżdżę na delegacje i zawsze mamy zapewnione bardzo dobre warunki noclegowe i żywieniowe ( we wcześniejszej robocie bardzo na nas oszczędzali ).

Bożena
@łubudubu

To ile może zarobić taki doświadczony pracownik? Premia jest wypłacana razem z wynagrodzeniem czy jakoś osobno to jest liczone? Daleko masz te delegacje? Co ile się zjeżdża? Pytam bo mąż rozgląda się za pracą

@Bożena

Pani Bożenko, wynagrodzenie pracownika zależy od bardzo wielu czynników. Jeżeli jest Pani zainteresowana informacją jakie wynagrodzenie otrzymała by Pani w naszej firmie, proszę o złożenie CV na adres biuro@gascontrol-polska.pl . Jeżeli Pani wykształcenie, praktyka oraz umiejętności wpisują się w profil pracowników, których chętnie pozyskamy, zaprosimy Panią na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy może Pani uzyskać konkretną odpowiedź na zadane pytanie.

oloKKM

prezes GCPL to zadufany człowiek myśli, że cała Polska należy do niego a nawet leży u stóp.

Kaśka
@oloKKM

Padłam ???? Nie należy mylić „zadufania” z pewnością siebie ! Firma, a co za tym idzie sam prezes, osiągnęła bardzo wiele i wykonuje specjalistyczne prace w całej Polsce, więc faktycznie można wysunąć stwierdzenie, że „ leży u jego stóp” ale to chyba tylko dlatego, że wszędzie wykonują świetnie swoją robotę ????????

@Kaśka

Potwierdzam opinię. Pracuję w tej firmie i prezes nie ma nic wspólnego z zadufaniem.

łubudubu
@oloKKM

Prezes jest w porządku gość - zawsze się można z nim dogadać no chyba że jest się leserem i się ściemnia w robocie heheheh

Czy Gascontrol Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ewelina

Gascontrol Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim kandydatom umowę o pracę. Jeśli jednak ktoś prowadzi swoją działalność lub chce ją założyć, nie przekreśla to współpracy z nasza firmą. Zachęcamy do składania CV.

Marzena
@Ewelina

Umowa o pracę jest na czas określony czy nieokreślony? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jest możliowość zarobienia 5000 dla osoby z doświadczeniem?

@Marzena

Pierwsza umowa jest zawsze na czas określony. Bardzo często zdarza się tak, iż osoba która się bardzo angażuje, otrzymuje w krótkim czasie umowę na czas nieokreślony. Tak samo jest z pensją. Stawka, która została ustalona, szybko może być wyższa, zależy od stopnia zaangażowania, doświadczenia i tego co wnosi się swoją pracą do firmy. Stawka 5000 zł dla osób z doświadczeniem jest jak najbardziej realna ( zależy oczywiście od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy). Zachęcamy do składania CV.

Łucja
@Ewelina

To fajnie z tą umową, jeżeli ktoś myśli o kredycie i w ogóle to na pewno to duży plus. A jak z dodatkami dla pracowników? Na co można liczyć? Może karta Multisport?

@Łucja

W tej chwili jesteśmy na etapie wdrażania kart Multisport - zobaczymy jak to będzie u nas funkcjonować ????????

Łucja
@Ewelina

A inne benefity? Jak z nimi? Np jakieś premie albo bony z okazji świąt? Albo dodatkowe ubezpieczenie? Multisport to super pomysł

@Łucja

Mamy szeroki wachlarz benefitów dostosowanych do różnych potrzeb naszych pracowników. Stawiamy na rozwój, bezpieczeństwo i godne warunki pracy i płacy. Zachęcam do składania CV, podczas rozmowy kwalifikacyjnej można się wszystkiego dowiedzieć.

Budzik

Współpracuję z firmą Gascontrol Polska od dłuższego już czasu i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. Zarówno sami pracownicy, jak i kadra zarządzająca, to ludzie na których można polegać i którzy dotrzymują danego słowa. Wszystko jest zrobione w ustalonym terminie bez zbędnego szarpania się, jak to często bywa z wykonawcami. Z tego co obserwuję to kadra jest ta sama, co świadczy o tym, że chłopaki się nie zwalniają. A skoro się nie zwalniają to oznacza tylko jedno, mają dobre warunki pracy. Osoby z którymi mam do czynienia, to chłopaki z budów - czyli śpią poza domem, na delegacji. Zawsze mają zagwarantowane dobre miejsca noclegowe z jedzeniem. Nie mogę za bardzo nic więcej dodać, bo nie pracuję w samej firmie ale z tego co widzę na budowach to nie pracują tam przypadkowe osoby ani lenie.

AnnaMaria

Poprzez jakie portale firma ogłasza prowadzone rekrutacje?

@AnnaMaria

Rekrutacje na poszczególne stanowiska prowadzone są zazwyczaj przez portal pracuj.pl. Zachęcam jednak do śledzenia naszego FB i LN gdzie również pojawiają się ogłoszenia o naborach na stanowiska. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszym zespole, zachęcam również już teraz ( mimo tymczasowego braku rekrutacji ) do przesłania swojego CV na adres biuro@gascontrol-polska.pl gdyż jesteśmy firmą bardzo dynamicznie rozwijającą się i często potrzebujemy dodatkowego pracownika „na już”.

Witam czy Hanna Montana dalej maja tymi rynkami?? :)) pozdrawiam

Spawacz z gascontrol

Opinie były skasowane, zapewne przez skargi z gascontrol. Skomentuje to tak.... nie kiedy prawda boli a dużo w komentarzach prawdy o firmie gascontrol było

Oli Coli
@Spawacz z gascontrol

Prezes i dyrektor mają swoją rację i tyle w temacie

@Spawacz z gascontrol

Zostały skasowane komentarze obrażające osoby pracujące w GC. Takie komentarze serwer kasuje. Reszta została…

Zostaw merytoryczną opinię o Gascontrol Polska Sp. z o.o. - Suszec

• Jak się pracuje w Gascontrol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gascontrol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gascontrol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gascontrol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gascontrol Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gascontrol Polska Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.

Gascontrol Polska Sp. z o.o.