Opinie o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy w P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy w P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

1234 Nowy wpis

Nie ma reakcji

Grzegorz Nowy wpis
@Pytanie

Pracowałem w Tej Dziwnej Firmie jakiś czas nie dostałem wynagrodzenia za pracę 6 tygodni wpadek przez to w depresjie musiałem skorzystać z profesjonalnej pomocy psychiatry uczęszczając na terapię w Ośrodku Feniks w Katowicach Nie polecam pracy w tej Firmie

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW?

Michał

Niestety firma zawiesiła swoją działalność z dniem 26 luty 2021 roku

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA-KASJER-uczeń, student. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy
Katowice
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
(6 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy/Mobilny Dystrybutor
Łasuch Paweł Matak
(49 opinii)
logo firmy Elektryk
Katowice
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(35 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kordian

Może ktoś podpowie jaka atmosfera w firmie, na jakie zarobki można liczyć?

Dariusz
@Kordian

Trudno liczyć na uczciwe traktowanie pracowników jeżeli od lat właściciel Firmy nie wywiązywał się że swoich zobowiązan nie wypłacił pieniędzy w r 2015 za ponad miesiąc

pepe

@1234 nie dają umów??

Czy w P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie licz na umowe

Jak jest z pakietem medycznym w P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Daj sobie z nimi spokój, nie płacą a ty chcesz pakiet medyczny.

bejbe

a czy sprzedawcy/ ph na prowizjach sprzedaż sprzętu i artykułów przeciwpożarowych, medycznych, weterynaryjnych, ogrodniczych sie opłaca? bo może i bym spróbowała

add

Cały czas szukają tylko nigdy pod nazwą firmy

p.d.

Ta firma od lat poszukuje pracowników obiecuje gruszki na wierzbie bo ta wielka fifirma GESEM to ojciec i syn Stanisław Giza i jego syncia Michał zawsze im coś nie pasuje przyjmują ludzi do pracy po tozżeby zrobili ciężkie roboty a potem powiedzą że wszystko jest źle więc nikt nie dostanie pieniędzy Pozatym Michał syn szefa ptowokuje konflikt żeby skłonić do odejścia bo ludzie tego nie wytrzymują wiect jest argument żeby nie wypłacić pieniędzy

teś- czeć lelekitipa

Ta firma oszukuje pracowników nie płaci w terminie albo wogole wykorzystują ludzi nie podpisują umowy o pracę

add

Pewnie jesteś kimś z rodziny skoro piszesz coś takiego, ja do dzisiaj nie dostałem wypłaty, a komentarze o gesem są tylko na tej stronie i dokładnie je poczytaj zanim coś napiszesz.

elektryk

Oprócz podwykonawstwa robią też bezpośrednie inwestycje dla klienta. Tam swietnie sobie radzą sami. Jestem teraz pewien ze syn nie byl informowany o sprawach osobowo-finansowych. Udany pomysł z tym wsparciem kilku jedno lub dwuosobowych firm dla wykonania inwestycji. Bardzo praktyczne, z tym że musi mieć możliwość prawną. Może wtedy jej nie było albo już za dużo było tych podwykonawców. Alternatywa dla skomplikowanego i kosztownego zatrudniania pracowników. Może nawet przyszłość gdzie każdy będzie miał swoją działalność gospodarczą i wykonywał dany odcinek.

glut

Swieta racja, od razu trzeba to zastrzec. Bo urząd wysle Cię gdzie chce.

Gliwiczanin

Weryfikacja pracownika to normalna przyjęta forma podczas zatrudnienia na czas określony trzeba również weryfikować firmy pod względem wypłacalnośći firma Gesem to typowy podwykonawca tak jak pisze któryś z Panów podwykonawca podwykonawcy to takie firmy zawsze koszty opóźnienia płatności przeżucą na pracowników by najpierw mieć na podatki i koszty tylko o tym trzeba informować pracowników na takiej samej zasadzie jak firma weryfikuje nowoprzyjetych więc reasumując praca w takiej firmie w jakiej kolejek formie zatrudnienia pracowników etatowych się nie opłaca tak to sprawdziłem będąc zatrudniony w różnym okresie w takich firmach podwykonawczych od roku Ja osobiście mam jednoosobową działalność i teraz mogę powiedzieć że Elektryk ma rację że małe firmy mają najgorzej Ja jednak nie zatrudniam ludzi po prostu nie stać mnie na pracowników wspolpracuje natomiast z firmą z Gliwic i oni zawsze dają kogoś do pomocy to zależy od układu warunków i dogadania oczywiście wówczas zlecenie jest za mniejsze pieniądze ale to się i Tak opłaca wykonując instalację elektryczną i teleinform. np.dla firmy Flytronik z Gliwic producenta dronów Wracając do firmy Gesem w r.2012 proponowalem P.Gizie wspolprace na zasadzie podwykonawcy żeby tą pracę wycenił i dał część prac naszej brygadzie wówczas dwóch naszych kolegów ma działalność i byśmy wszyscy zarobili Jednak Pan Giza się nie zgodził na taką współpracę i to w momencie jak rozmowa weszła w temat spisania umowy i warunków Pan Giza stwierdził że szuka tylko etatowych pracowników no Tak! Jest właścicielem firmy i może robić co chce Najlepiej w tej branży mieć wycenioną pracę oczywiście że nie zawsze się tak da ale wówczas ostateczną weryfikacją wykonanygo zlecenia są pomiary wówczas przyjeżdża np.znana firma z Siemianowic Śl i weryfikuje wykonawce instalacji

kt

A zaznaczyles w pośredniaku, ze nie chcesz delegacji? Przecież to sie określa. Potem nikogo nie wysylaja po kraju ani za granice. A jak co to reklamuje i sprawdza czy firma to podala. Ja zaznaczylem ze chce na miejscu prace i tyle.

Gliwiczanin

Za fachową pracę należy się godne wynagrodzenie a tak jak w tej firmie to mnie nieodpowiada i Tak to jest ptawda w takiej sytuacji należy szybko zrezygnować z pracy i ja tak zrobiłem tylko nie wiem dlaczego szef zwlekał z wypłatą 3 miesięcy za møje przepracowane godziny przecież wykonałem instalację prawidłowo w końcu dostałem marne grosze więc zostałem orżnięty nieprawdą jest że pracowało niewiele ludzi była ciągle rotacja tak relacjonowali pracownicy zreszczą wpisy o tym świadczą oczywiście Elektryk ma rację część to partacze nieprzygotowanii do wykonywania zawodu Cześć pracowników firmy Gesem nie miała uprawnień sęp więc nierozumie ogólnie atmosfera była zwykle podtruwana przez Syna szefa P.Gizy praca w takiej atmosferze stawała się męczarnią nie do przyjęcia a później stosowano odpowiedzialność zbiorową dlatego odradzam pracę w tej firmie

Panie Elektryk tu pełną zgoda

elektryk

No to instalacja moze byc spaprana, czy nie? Jeżeli ktoś stwierdza ze jest, to co dalej? Poprawki, a kto placi. A jak na pomiarach będzie trzaskać instalacja. A jak bedzie awaria? Panowie, zajmujecie sie elektryka, ktoś odpowiada za to co robicie i do czegoś to zobowiązuje. Moze ty sie nie przejmujesz, wielu ludzi tak.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW - Katowice

P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW
1.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 28 lok. 9
    40-055 Katowice
  • NIP: 6341857934 REGON: 277582651

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW