CARPE DIEM

Tychy

Opinie o CARPE DIEM

beata

Hm a jak byłam przekonana jednak @rone, że to firma z Tych, która zajmuje się produkcją ubranek do chrztu i komunii a nie, że jest to firma pośrednicząca między pracownikami a firmami za granicą..chyba się pomyliłeś @rone bo jestem pewna na 100% swojej racji

objektywny

Opinia dodana firmie Carpie Diem -Ubranka Okazjonalne w Tychach

objektywny

Firma bez przyszłosci.Jesli lubisz pracowac za marne grosze i użerac sie z przygłupami to firma w sam raz dla ciebie. Baby same plotkary jedna drugiej d… obrobi. Non stop pryjecia .Znam dużo osób które tam pracowało i wszyscy są szczęśliwi,że nie pracują już w tak zakłamanej firmie.

Jola

Kto pracuje ten zarabia . Właściciel wymagający. Rób swoje a będzie ci dobrze.

mała

A ja mam bardzo dobre doświadczenia w tej firmie. Pracuję tam już 5 lat i jestem zadowolona. Szefowa owszem czasami impulsywna, ale da się z nią dogadać. Jak masz problem zawsze pomoże , to tylko człowiek , a nie Pan Bóg. Zarobki całkiem całkiem, co do mich poprzedniczek to chyba naprawdę musiały być wredne że mogą tak pisać o szefowej

Zostaw opinię o CARPE DIEM - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARPE DIEM