Eximo Project Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Eximo Project Sp. z o.o.

Julita

@inżynierTfuuu ale skoro i tak to nie chciałeś pracować to chyba nie powinna ta informacja zwrotna mieć dla Ciebie dużego znaczenia. Zawsze można przyjąć wersję, że po prostu przy dużej liczbie kandydatów nie udało się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Gdybyś był zainteresowany to można byłoby zadzwonić i się spytać.

inżynierTfuuu

Szkoda czasu, najgorsza rozmowa w moim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Bardzo nie miły Pan M. arogancki, zadufany w sobie. Miałem wrażenie, że zależy mu wyłącznie na pokazanie swojego "inżynierskiego" ego. Zapomina chyba o fakcie, że to oni szukają pracownika, nie tylko pracownik pracy. Mimo, że po tym słabym wrażeniu nie miałbym nawet ochoty na podjęcie współpracy, zapewniano mnie że będzie informacja zwrotna - niestety brak - to tylko potwierdza fakt o braku profesjonalizmu oraz że sterownikom formy jednak odbiła sodówka po chwilowym okresie wzrostu :) Wyslalem CV po licznych pozytywnych glosach w terenie i w internecie - żałuje straconego czasu. Jedynie co bede dobrze wspominał to brak mandatu za nieopłacone parkowanie - taka firma a parkingu brak :)

Eximo Project Sp. z o.o.
@inżynierTfuuu 27.09.2017 07:44

Witaj „inżynierTfuuu” Dziękujemy za Pańskie spostrzeżenia odnośnie przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze z uwagą wsłuchujemy się w opinie odnośnie naszej firmy. Przeanalizowaliśmy informacje, jakimi podzielił się Pan na forum serwisu Gowork.pl starając się odtworzyć rozmowę kwalifikacyjną, której przebieg mógłby być niesatysfakcjonujący dla kandydata. Niestety, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, kiedy i w stosunku do kogo nieprzyjemna sytuacja miała miejsce, co więcej byliśmy zaskoczeni liczbą pozytywnego feedbacku od części kandydatów. Jak sam Pan zauważył, wysłał Pan CV po licznych pozytywnych głosach w „terenie”. Mogę zapewnić, że jako firma ciężko pracujemy na te głosy, mając świadomość, że „łaska Pańska (czyt. Internautów) na pstrym koniu jeździ” ;) Dlatego też chcielibyśmy zachęcić Pana do ponownego kontaktu z nasza firmą, w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności związanych z rozmową kwalifikacyjną. Jesteśmy przekonani, że ponowny kontakt z nami z pewnością pozwoliłby na wyjaśnienie wszelkich kwestii do których ma Pan zastrzeżenia. Co więcej pomógłby nam określić, który z kandydatów nie otrzymał powiadomienia o wyniku rekrutacji, gdyż zgodnie z naszym aktualnym stanem wiedzy wszyscy kandydaci z ostatniego procesu rekrutacyjnego zostali poinformowani o wyniku rozmowy. Zapraszamy do kontaktu mailowego praca@eximoproject.pl lub telefonicznego www.eximoproject.pl/pl/kontakt Z poważaniem Zespół Eximo Project Ps. Kwestia parkingu dla pracowników również spędza nam sen z powiek. Zastanawiamy się nad wnioskiem do Urzędu Miasta o przekształcenie ronda Poznańskiego w parking ;)

Julita

No niestety chcielibyśmy dostawać informację zwrotną jeżeli chodzi o odmowę, ale nie jest to obowiązek firmy, dlatego jest często praktykowany. Ewentualnie można skontaktować się z osobą rekrutującą w Eximo Project w celu zadania pytania, co z naszą rekrutacją.

wojtek

@BS no to prawda, że czasami chciałoby się usłyszeć nawet to "nie", ale to jest coraz bardziej normalna praktyka...

Olof

@Olof 17.05.2016 20:08
Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i było w porządku. Generalnie profesjonalnie, normalnie po prostu:)...

OK, daliście sobie jakiś termin za dalsze decyzje lub na spotkaniu doszliście do wniosku, że nie widzicie obszaru do współpracy? Skoro to proces rekrutacyjny, to trzeba sprawę doprowadzić do finału - współpraca lub jej brak. Daj znać jaki będzie finał rozmów, ok?

BS

Hmmm - chyba nie przeczytałeś dokładnie ;-) Firma nie skontaktowała się ze mną, żeby definitywnie odpowiedzieć NIE lub TAK. Wg mnie należy sprawę zakończyć po męsku, skoro się kogoś zapraszało. Zabrakło właśnie telefonu lub maila z podziękowaniem za poświęcony czas.

BS

Aplikowałem na sprzedawcę, przyjechałem z innego miasta oddalonego o 130km na rozmowę. Firma chce się rozwijać, ale boi się wydać pieniądze jak typowy polski pracodawca: masz być telemarketerem i handlowcem do spotkań z klientami w jednym, bez samochodu na okresie próbnym w innym niż Bydgoszcz mieście (to czym do klientów?), z jak najniższą pensją zasadniczą (przecież odbijesz sobie w prowizji/premii). Mieli się skontaktować w konkretny dzień i godzinę i omówić rozmowę, ale sam musiałem się dopraszać o kontakt, który przełożony na inny termin ponownie nie doszedł do skutku. Tak jakoś nieprofesjonalnie podeszli. Nie pisałbym, gdyby nie SUPER pochwalne peany na ich cześć. :-)

eleven

ale żeby zaproponować odpowiednie rozwiązanie klientowi, musisz znać rynek, musisz mieć chociaż minimalne pojęcie o rynku, co jest, co jak mniejwięcej może działać

Edward

Podobno bardzo fajna firma, taką ma opinię w Bydgoszczy. Mam tylko pytanie, bo niezłe pieniądze i fajna atmosfera to trochę mało. Czy rzeczywiście firma organizuje imprezy integracyjne? To może śmieszne, ale dla mnie to ważne. Co z tego, że jest kasa, jak później trzeba wracać do domu, a tam panna zrzędzi?

Wiesz czy w firmie Eximo Project Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Free
@admin 02.08.2015 10:42

Jest w porządku. Dobra atmosfera, nie ma korpowyścigu, są premie:)Eximo Project ma Help Desk, więc jak jest awaria to jest nerwówka i robota po nocach, no ale to standard na I i II linii. Ogólnie trudno narzekać. Potrzebne szkolenie, to jest szkolenie. Sporo imprez integracyjnych - z ostatnich: kręgle, paintball, Escape Roomy.

Zostaw opinię o Eximo Project Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximo Project Sp. z o.o.