counter
TwjStry

Ten kto pracował w Eximo, ten w cyrku się nie śmieje

Tak35Nie1
Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Eximo Project Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

gtx Nowy wpis
 Problem

Opieka medyczna: - nie

Tak1Nie
Bsss
Kandydat

Jakie zarobki są w Eximo? Tzn jakie widełki na start?

Psss Nowy wpis
@Bsss

Zależy co byś chciał tu robić, bo głównie od tego zależy. Złóż papiery i się dowiesz.

TakNie2
TwjStry

Ten kto pracował w Eximo, ten w cyrku się nie śmieje

Tak35Nie1
zabawny gość
@TwjStry

Prawda jest taka, że atmosfera w Eximo jest bombowa, więc śmiechu jest co niemiara. Na pewno więcej niż w cyrku, więc potwierdzam powyższą opinię.

Ohoho Nowy wpis
Klient
@TwjStry

W punkt Kolega trafił brawo !

Tak5Nie1
Henry

Generalnie firma to dobry pracodawca więc wystarczy, że każdy stara się a zadowolenie jest obustronne.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kiedysbedzielepiej
@Pytanie

Tak, wszystkie nowe osoby otrzymują umowę o pracę, na start zazwyczaj na okres próbny.

Tak2Nie1
Olek
Kandydat
@Pytanie

Otrzymanie umowy wynika bezpośrednio z Kodeksu Pracy - zmiana od 1 września 2017r a Kara za niedotrzymanie terminu to 1-30tyś zł(art. 281 pkt 2 KP). Firma IT, która nie daje umowy? Naprawdę ponury żart.... https://www.gov.pl/web/rodzina/od-1-wrzesnia-najpierw-umowa-potem-praca

Tak5Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Eximo Project Sp. z o.o.?

gong

ludzkie Panie, po prostu

Tak2Nie4
Strefa0

Jak dla mnie świetna firma! Przeglądam czasami opinie o różnych firmach IT i w tym przypadku uważam, że negatywne opinie są bardzo krzywdzące. Konkretnie: Pieniądze: na początku może nie są wygórowane, ale z czasem jest tylko lepiej Benefity: karta sportowa Benefit, owoce, soki wyciskane, kawa - rodzaj jaki chcesz, herbata, raz w mcu lunch dla wszystkich, wyjścia integracyjne Szkolenia: wewnętrzne i co ważne zewnętrze, zwiększajac kompetencje można liczyć na pracę nad b. zaawansowanymi projektami, możliwy awans wew. nie wchodząc nikomu w (usunięte przez administratora) praca jest różnorodna i dzięki temu ciekawa Praca: w centrum Bydgoszczy lub w Toruniu przy Włocławskiej, od pn do pt, od 8 do 16, chyba ze masz dyżur, pracujesz u klienta lub robisz nadgodziny, jak potrzebujesz home office to też nie robią problemu, warunki pracy bez zarzutu, kolorowo, przyjemnie się pracuje Atmosfera: bardzo fajna, nie ma korpo wyścigu, nikt nie robi Ci wokół pióra, jak masz problem ze zgłoszeniem to można liczyć na pomoc kolegów i przełożonego Z minusów pomieszczenia sanitarne mogłyby być większe, obok tylko parking płatny, kawałek trzeba przejść, aby zaparkować bezpłatnie Trzeba pamiętać, że nigdzie nie jest idealnie, ale tez nie można obsmarowywać firmy tylko dlatego, że masz gorszy dzień i gdzieś musisz wylać swoją frustrację. Z mojej strony to tyle :)

Tak6Nie9
Tixen

Witam, proszę nie sugerować się pozytywnymi opiniami(widać fajkowe, albo pisane przez 1 osobę), odradzam, to co było pisane wcześnie, i wiele wykasowanych negatywnych opinii to prawda.

Tak10Nie8
Roofus

Ja pracuje od ponad 3 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawi ludzie z dystansem do siebie. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

Tak9Nie3
Kindushu

Praca była ok, zmiana pracy w moim przypadku to coś na co nie miałam/em wpływu. Atmosfera super mała zgrana ekipa, dobre traktowanie pracownika takie ludzkie, a negatywne opinie to kwestia pewnie jednej osoby która cały czas wylewa frustracje, no cóż tego nie zmienimy. Ja polecam chodź trochę czasu już minęło , przykro czyta się się poprostu takie komentarze

Tak8Nie3
TypoweKorpo

Rozmowa kwalifikacyjna w przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, pytania adekwatne do stanowiska, deklaracja chęci współpracy. Niestety jednak po rozmowie brak jakiegokolwiek kontaktu- chociażby odmowy. Generalnie strata czasu.

Tak16Nie
Jacek
@TypoweKorpo

A o co pytali na rozmowie? Podejrzewasz co mogło spowodować, że nie zostałeś przyjęty?

TakNie

Jaka jest kultura pracy w Eximo Project Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

TakNie2
gong
@Pytanie

nie może być nawet dres;-)

Tak4Nie1
Łukasz

Zainteresowałem się ogłoszeniem na stanowisko Młodszy Inżynier Systemowy, jednak widzę że pojawia się ono cyklicznie. To efekt ekspansji czy rotacji pracowników?

Tak11Nie
ToJa
@Łukasz

Jest to efekt zarówno ekspansji jak i rotacji pracowników - zarówno wewnętrznej (awanse) jak i zewnętrznej (zmiana pracy, zakończenie współpracy na okresie próbnym)

Stefan

@Łukasz Mam wrażeni, że ta opinia to inspiracja konkurencji. !!

Tak16Nie2
Wushu
@Stefan

Stefan masz dobre wrażenie, że rotacja to wina konkurencji: lepiej płacą, atmosfera w pracy jest lepsza, mają lepsze warunki socjalne. To powód mojego odejścia. Dziękuje Ci konkurencjo :*

Tak23Nie3
Julia
@Wushu

Czyli rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem Eximo Project.. A co Twoim zdaniem musiałoby się zmienić w tej pracy, żeby była ona dla Ciebie zadowalająca? I jakie warunki socjalne oferowano w firmie?

TakNie1
inżynierTfuuu

Szkoda czasu, najgorsza rozmowa w moim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Bardzo nie miły Pan M. arogancki, zadufany w sobie. Miałem wrażenie, że zależy mu wyłącznie na pokazanie swojego "inżynierskiego" ego. Zapomina chyba o fakcie, że to oni szukają pracownika, nie tylko pracownik pracy. Mimo, że po tym słabym wrażeniu nie miałbym nawet ochoty na podjęcie współpracy, zapewniano mnie że będzie informacja zwrotna - niestety brak - to tylko potwierdza fakt o braku profesjonalizmu oraz że sterownikom formy jednak odbiła sodówka po chwilowym okresie wzrostu :) Wyslalem CV po licznych pozytywnych glosach w terenie i w internecie - żałuje straconego czasu. Jedynie co bede dobrze wspominał to brak mandatu za nieopłacone parkowanie - taka firma a parkingu brak :)

Tak17Nie
@inżynierTfuuu

Witaj „inżynierTfuuu” Dziękujemy za Pańskie spostrzeżenia odnośnie przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze z uwagą wsłuchujemy się w opinie odnośnie naszej firmy. Przeanalizowaliśmy informacje, jakimi podzielił się Pan na forum serwisu http://Gowork.pl starając się odtworzyć rozmowę kwalifikacyjną, której przebieg mógłby być niesatysfakcjonujący dla kandydata. Niestety, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, kiedy i w stosunku do kogo nieprzyjemna sytuacja miała miejsce, co więcej byliśmy zaskoczeni liczbą pozytywnego feedbacku od części kandydatów. Jak sam Pan zauważył, wysłał Pan CV po licznych pozytywnych głosach w „terenie”. Mogę zapewnić, że jako firma ciężko pracujemy na te głosy, mając świadomość, że „łaska Pańska (czyt. Internautów) na pstrym koniu jeździ” ;) Dlatego też chcielibyśmy zachęcić Pana do ponownego kontaktu z nasza firmą, w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności związanych z rozmową kwalifikacyjną. Jesteśmy przekonani, że ponowny kontakt z nami z pewnością pozwoliłby na wyjaśnienie wszelkich kwestii do których ma Pan zastrzeżenia. Co więcej pomógłby nam określić, który z kandydatów nie otrzymał powiadomienia o wyniku rekrutacji, gdyż zgodnie z naszym aktualnym stanem wiedzy wszyscy kandydaci z ostatniego procesu rekrutacyjnego zostali poinformowani o wyniku rozmowy. Zapraszamy do kontaktu mailowego praca@eximoproject.pl lub telefonicznego www.eximoproject.pl/pl/kontakt Z poważaniem Zespół Eximo Project Ps. Kwestia parkingu dla pracowników również spędza nam sen z powiek. Zastanawiamy się nad wnioskiem do Urzędu Miasta o przekształcenie ronda Poznańskiego w parking ;)

Tak12Nie4
Jo Anna
@Eximo Project Sp. z o.o.

Mam pytanie o stanowiska w firmie, na które jest wymagane ( ogólne ) doświadczenie biurowe np: z klientami telefoniczne, mailowe, obsługa baz danych(aktualizacja), coppywriting, redakcja, help desk, itp. Czy zalazła by się aktualnie jakaś oferta pracy ? Bardzo proszę o odp

Tak1Nie2
Eximo Project
@Jo Anna

Dzień dobry, Aktualne stanowiska pracy znajdują się na stronie https://www.eximoproject.pl/pl/firma/oferty-pracy/ Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres praca@eximoproject.pl Pozdrawiamy Eximo Project Sp. z o.o.

Tak1Nie5
harry

Ja jestem bardzo zadowolony, zapewne inne odczucia mają osoby, które się nie angażują i mają pretensje, że nie są doceniane....

Tak4Nie19

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Eximo Project Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Tak2Nie2
@Administrator

Zarobki są niskie jednak ostatnio atmosfera jest typowo korporacyjna - zamiast zatrudnić więcej osób to zamontowali nam telewizor abyśmy widzieli zaległości a to nie jest rozwiązaniem problemu. Dlatego nie dziwie się że już w godzinach pracy przegląda się oferty pracy.

Tak22Nie1
Julia
@rōnin

Czy rozmawialiście może na temat atmosfery pracy z przełożonymi lub zarządem firmy Eximo Project? Dziś wielu pracodawców stara się przykładać do zachowania odpowiednich relacji między pracownikami. Może warto podjąć takie kroki, nie sądzisz? Jeżeli możesz odnieść się do tego, jakie działania podejmowane są przez tę firmę w kierunku polepszenia warunków pracy, podziel się tym z innymi użytkownikami forum.

Tak4Nie1
@Julia

Uważasz że TV zawiesili sami pracownicy? Czy może przełożony za zgodą zarządu. Piszesz o relacjach między pracownikami a tekst opisuje inne relacje.

Tak19Nie
ronin1
@rōnin

Kolega ma chyba jakiś kompleks. Nie ma miejsc idealnych. Jak ktoś nie ma chęci i zaangażowania to właśnie tak to wyglada jak wspomniałeś.

Tak4Nie9
@ronin1

ronin1 - zero kreatywności nawet co do niku. Lizus - proponuję. Odniosę się do Twojego podsumowania że ludzie nie mają zangażowania do pracy. Fakty są takie że kolejna dobra osoba położyła wypowiedzenie a to chyba świadczy najlepiej o sytuacji w firmie. Rotacja jak na dworcu.

Tak20Nie1
LQuatro
@ronin1

Od czasu gdy doszli nam dodatkowi klienci to liczba pracowników L1 nie zwiększła się a pracy było już sporo. Póżniej migracja ludzi z L1 na L2 co jeszcze pomniejszyło skład osobowy. Do tego głupie uśmieszki i teksty kierownictwa którzy szwendają się cały dzień szukając zajęcia. Taką wizję "zangażowania" masz to dodaj to na firmowy FB w "ZŁOTE MYŚLI" zamiast fejkowych wpisów.

Tak20Nie
@LQuatro

Dzień dobry Dziękujemy za uwagi wszystkim osobom biorącym udział w dyskusji. Gwarantujemy, że zwracamy uwagę na wszystkie opinie dotyczące naszej firmy. Odnosząc się do informacji zawartych w wypowiedziach chcielibyśmy zapewnić, że warunki pracy naszych pracowników są jednym z priorytetów w trakcie świadczenia usług naszym Klientom. Chcielibyśmy poinformować, iż wszelkie kwestie poruszone w niniejszym wątku będą omówione z pracownikami oraz kadrą kierowniczą Eximo Project. Jeżeli powyższe informacje znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, podejmiemy działania mające na celu usprawnienie pracy i wyeliminowanie niedogodności. Odnosząc się do poszczególnych uwag: 1. Monitor został zainstalowany, aby cały zespół miał bieżącą informację na temat realizowanych zleceń. Po uwagach niektórych pracowników miał zostać wyłączony, pozostał jednak aktywny na prośbę innych członków zespołu. 2. W historii Eximo Project nie było sytuacji, w której zmieniono pracownikowi umowę na nową z niższym uposażeniem. Być może wspomniana kwestia spadku zarobków dotyczy dyżurów lub liczby nadgodzin. Kwestię będziemy wyjaśniać. 3. „Korporacyjna” atmosfera nigdy nie była i nie będzie celem Eximo Project. Jedynym celem jest rozwój zespołu i zwiększanie jakości oferowanych usług. Być może wprowadzane rozwiązania kojarzą się z korporacyjnością, jakkolwiek pojmowaną. Aby uniknąć takiego wrażenia, tę kwestię również omówimy z pracownikami. Zachęcamy do przesyłania uwag na temat spółki na adres eximo@eximoproject.pl. Z przyjemnością udzielimy informacji na pytania dotyczące naszej działalności. Jednocześnie oświadczamy, iż każda wypowiedź upoważnionych przedstawicieli firmy na portalu http://gowork.pl jest podpisana jako zarząd lub zespół Eximo Project. Wszelkie inne są prywatnymi opiniami użytkowników. Z poważaniem Zarząd Eximo Project

Tak5Nie7

SzczurKorpoKolowrotek
@Eximo Project Sp. z o.o.

Fajna korpo-odpowiedź. XD Teraz tylko szybka egzekucja pracowników z odmiennym zdaniem i wszystko wraca do normy, kryzys zażegnany.

Tak23Nie1
Julita

Znalazłam nowe oferty pracy w firmie Eximo Project. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: inżynier I linii wsparcia technicznego, specjalista ds bezpieczeństwa IT, account manager. Miejsca pracy Bydgoszcz i Toruń. @Buczer mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami w pracy w tej firmie? Napisz coś o wynagrodzeniu i atmosferze pracy. Każda opinia będzie cenna.

harry
@Julita

Julia, a ty na jakie stanowisko startujesz? W Bydgoszczy szukają pracowników na linie produkcyjną? Jaka stawka godzinowa? Opłaca sie?

TakNie

Wiesz czy w firmie Eximo Project Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Tak9Nie
Free
@admin

Jest w porządku. Dobra atmosfera, nie ma korpowyścigu, są premie:)Eximo Project ma Help Desk, więc jak jest awaria to jest nerwówka i robota po nocach, no ale to standard na I i II linii. Ogólnie trudno narzekać. Potrzebne szkolenie, to jest szkolenie. Sporo imprez integracyjnych - z ostatnich: kręgle, paintball, Escape Roomy.

Tak6Nie1
Buczer
@Free

"Potrzebne szkolenie, to jest szkolenie" "Eximo Project ma Help Desk, więc jak jest awaria to jest nerwówka i robota po nocach, no ale to standard na I i II linii." Free - pracowałem tam chwilę ale to napisałeś skwituję krótko: koń by się uśmiał bo realia są zupełnie inne.

Tak15Nie

Julita

@inżynierTfuuu ale skoro i tak to nie chciałeś pracować to chyba nie powinna ta informacja zwrotna mieć dla Ciebie dużego znaczenia. Zawsze można przyjąć wersję, że po prostu przy dużej liczbie kandydatów nie udało się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Gdybyś był zainteresowany to można byłoby zadzwonić i się spytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eximo Project Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eximo Project Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 31