Opinie o Bioscience S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bioscience S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bioscience S.A. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioscience S.A. w Bydgoszcz

Rafał Nowy wpis

Jak teraz tu płacą bo z wcześniejszego komentarza wywnioskowałem że mało. Jeśli chodzi o rozwój to się poprawiło? Wysyłają pracowników na szkolenia czy trzeba samu sobie to organizować?

Były Nowy wpis
@Rafał

Szkolenia???

Czy w Bioscience S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

X Nowy wpis

Teraz to już jest Clinscience, ale tak, można B2B ;)

Natalia

Wszyscy są tak bardzo zajęci pracą w firmie, że nie maja czasu napisać kilka uwag o sytuacji w pracy? Pewnie jest dobrze i zwyczajnie nie chce się wam?

Jasiek

Bioscience poszukuje administratora badań klinicznych, czy dowiem się tu coś więcej o tej pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Jak się pracuje w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bioscience S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Maja

@bzz z zdługo pracowałeś w Bioscience S.A.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Wspominasz, że brakowało Ci możliwości rozwoju. Czego konkretnie? W jakim dziale firmy pracujesz/pracowałeś? Jak oceniłbyś firmę jako pracodawcę?

bzz z z

Słabo, mało płacą, brak możliwości rozwoju, pani B to oderwana od pługa ani be ani me po angielsku

Maja

Bioscience S.A. obecnie poszukuje osób na stanowisko Business Development Manager w Departamencie Badań Klinicznych. Praca jednak będzie odbywać się w Warszawie. Czy dla takiej oferty byłbyś/byłabyś skłonna zmienić miejsce zamieszkania?

ktoś

Ale wiadomo jakie zarobki są zapewnione na stanowisku key account manager? Nie ukrywam, że odpowiadało mi takie zatrudnienie, bo stawki są raczej adekwatne do obowiązków.

CRA

ach, zapomniałam dodać: stanowisko: asystent badań klinicznych :)

koniu

To te składy węgla przy polo u nas w osielsku są jego? no to czad... bo myślałem że tylko ta przychodnia po elmedzie...

ewela

no... kiedyś się Falenta nazywał ;)

Patyk

Czy to ten sam Konrad Maciejewski co od Składy Węgla pl.?

Magda

zatrudnia zespół doświadczonych monitorów badań klinicznych (CRA i SCRA) i pracowników kontraktowych na terenie Polski, Czech i Słowacji. Oferujemy usługi kompleksowego monitorowania badań klinicznych fazy II – IV połączone z opieką nad ośrodkami (site management). Na życzenie klienta pracujemy według ustalonych przez niego standardowych procedur postępowania (SOP). Wielu spośród naszych pracowników posiada wykształcenie medyczne, co pozwala nam na świadczenie usług monitoringu medycznego (medical monitoring). To nie o biosciences... :)))

policja

Dziękujemy. Znamy wasze numer IP urządzeń z których byly dodawane wpisy. Spodziewajcie sie nas niedługo. Do zobaczenia!

anonimmm

A czy robił ktoś tam staż? Zastanawiam się czy można się tam czegoś sensownego nauczyć a potem szukać szczęścia gdzie indziej ;)

pielęgniarka

Od niektórych pracownic biosciences bije brak profesjonalizmu... szczególnie tych ze wsi ;)

piel

ale mi nowina...

dj

sfrustrowany, zapewne były pracowniku, firmę tworzy wiele inteligentnych i sympatycznych osób, nie obrażaj ich wszystkich swoimi wpisami i urazą jaką żywisz do pracodawcy. Takie wylewanie żali na forum raczej o Tobie dobrze nie świadczy.

krzyżak

Uściślając Pani informacje (lub raczej ich brak): Sponsorem badania w Grudziądzu był niemiecki oddział Novartis Vaccines and Diagnostics GmbH&Co. Badanie było podwójnie zaślepione. Na zlecenie firmy Novartis Vaccines przeprowadzeniem badania w 14 ośrodkach w Polsce zajęła się krakowska firma badawcza Monipol a nie Bioscience. Pewnie Pani czegoś nie doczytała...

pielęgniarka

eee... ja tam szczepiłam i nie zauważyłam aby Pan M był łebski no chyba że jest z Łeby ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Bioscience S.A. - Bydgoszcz

Bioscience S.A.