Bioscience S.A.

Bydgoszcz

Bioscience S.A.

Opinie o Bioscience S.A.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Bioscience S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Natalia

Wszyscy są tak bardzo zajęci pracą w firmie, że nie maja czasu napisać kilka uwag o sytuacji w pracy? Pewnie jest dobrze i zwyczajnie nie chce się wam?

Jasiek

Bioscience poszukuje administratora badań klinicznych, czy dowiem się tu coś więcej o tej pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Jak się pracuje w firmie?

Maja

@bzz z zdługo pracowałeś w Bioscience S.A.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Wspominasz, że brakowało Ci możliwości rozwoju. Czego konkretnie? W jakim dziale firmy pracujesz/pracowałeś? Jak oceniłbyś firmę jako pracodawcę?

bzz z z

Słabo, mało płacą, brak możliwości rozwoju, pani B to oderwana od pługa ani be ani me po angielsku

Maja

Bioscience S.A. obecnie poszukuje osób na stanowisko Business Development Manager w Departamencie Badań Klinicznych. Praca jednak będzie odbywać się w Warszawie. Czy dla takiej oferty byłbyś/byłabyś skłonna zmienić miejsce zamieszkania?

ktoś

Ale wiadomo jakie zarobki są zapewnione na stanowisku key account manager? Nie ukrywam, że odpowiadało mi takie zatrudnienie, bo stawki są raczej adekwatne do obowiązków.

CRA

ach, zapomniałam dodać: stanowisko: asystent badań klinicznych :)

koniu

To te składy węgla przy polo u nas w osielsku są jego? no to czad... bo myślałem że tylko ta przychodnia po elmedzie...

ewela

no... kiedyś się Falenta nazywał ;)

Patyk

Czy to ten sam Konrad Maciejewski co od Składy Węgla pl.?

Magda

zatrudnia zespół doświadczonych monitorów badań klinicznych (CRA i SCRA) i pracowników kontraktowych na terenie Polski, Czech i Słowacji. Oferujemy usługi kompleksowego monitorowania badań klinicznych fazy II – IV połączone z opieką nad ośrodkami (site management). Na życzenie klienta pracujemy według ustalonych przez niego standardowych procedur postępowania (SOP). Wielu spośród naszych pracowników posiada wykształcenie medyczne, co pozwala nam na świadczenie usług monitoringu medycznego (medical monitoring). To nie o biosciences... :)))

policja

Dziękujemy. Znamy wasze numer IP urządzeń z których byly dodawane wpisy. Spodziewajcie sie nas niedługo. Do zobaczenia!

anonimmm

A czy robił ktoś tam staż? Zastanawiam się czy można się tam czegoś sensownego nauczyć a potem szukać szczęścia gdzie indziej ;)

pielęgniarka

Od niektórych pracownic biosciences bije brak profesjonalizmu... szczególnie tych ze wsi ;)

piel

ale mi nowina...

dj

sfrustrowany, zapewne były pracowniku, firmę tworzy wiele inteligentnych i sympatycznych osób, nie obrażaj ich wszystkich swoimi wpisami i urazą jaką żywisz do pracodawcy. Takie wylewanie żali na forum raczej o Tobie dobrze nie świadczy.

krzyżak

Uściślając Pani informacje (lub raczej ich brak): Sponsorem badania w Grudziądzu był niemiecki oddział Novartis Vaccines and Diagnostics GmbH&Co. Badanie było podwójnie zaślepione. Na zlecenie firmy Novartis Vaccines przeprowadzeniem badania w 14 ośrodkach w Polsce zajęła się krakowska firma badawcza Monipol a nie Bioscience. Pewnie Pani czegoś nie doczytała...

pielęgniarka

eee... ja tam szczepiłam i nie zauważyłam aby Pan M był łebski no chyba że jest z Łeby ;)

Oj tak tak Panie stażysto

monitor

Tak Biosciences jest w przychodni... na zewnątrz szyld inny ale oni tam są i szczepią

olka

A tam ktoś bywa w Osielsku

Może dziś się nam uda w tym samym miejscu o 21.00

bimbo

To czytaj dalej i się śmiej

hihihi

Czytam te 'wiarygodne' opinie i się śmieję - pracowaliście w tej firmie, tyle o niej wiecie ale dziwnym zbiegiem okoliczności przekręcacie nazwę? To, że GO WORK użył takiej nazwy to nie znaczy że firma tak się nazywa. Wiedzielibyście to gdybyście faktycznie mieli z nią do czynienia. Różnice są co prawda subtelne ale są! Ale wtopa :)

dj

monitor

Jestem dziś w Osielsku na wizycie... proponuję spotkanie w ogniem i mieczem o 22.00 to pogadamy

kuba
@monitor 02.12.2014 17:08

spotkałeś się z tą lori?

Już oni coś znajdą ;)... może wykupione samochody może Vat zawsze znajdują

były pracownik

elmedowcy z osielsko wyrzucają ?? Co siejesz ferment. Elemd w osielsku już od dawna nie istnieje i budynek był dzierżawiony przez Bioscience... Coś w listopadzie widzę zmasowany atak na firmę. Czyżby stażysta ktory jak napisał wyżej popracował 3 dni traci czas na zemstę ??

No i wreszcie ich wyrzucają Elmedowcy z Osielska tak trzymać

Zostaw opinię o Bioscience S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioscience S.A.