Opinie o Hospicjum Słupsk w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hospicjum Słupsk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hospicjum Słupsk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hospicjum Słupsk w Słupsk

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hospicjum Słupsk odbywa się również w języku angielskim?

akcent Nowy wpis

a po co mialaby byc?

Michał Nowy wpis

Ile tam zarabiają pielęgniarki?

Nicola Nowy wpis
@Michał

idz i zapytaj????

Ile zarabia w takim miejscu pielęgniarka ?

parafianin

Dlaczego administrator skasował komentarze pod artykułem i zdjęciami z opłatka wigilijnego w hospicjum w dniu 13,12.2019❓Czyżby nie przypadły do gustu obecnej dyrektor❓To bardzo źle świadczy o niej.Tzn.że nie jest ona taka kryształowa,za jaką chce uchodzić.A niech zaświadczy o tym chociażby pomysł owej dyrektorki o zorganizowaniu dwóch stołów:jeden dla „oficjeli” lepszego sortu,A drugi dla gorszego sortu?A mowa biskupa o śmierci w hospicjum na oplatku wigilijnym,było wielkim nietaktem i brakiem zrozumienia położenia w jakim znajdują się pacjenci i przede wszystkim brakiem szacunku.

Syriusz
@parafianin

Parafianin. Jątrzyć jad każdy potrafi, a internet daje dużo możliwości, bo można pod ukryciem wylewać żal i nie ponosić konsekwencji. Prawda? Miałbyś odwagę ujawnić się i powiedzieć to wszystko w cztery oczy. Czy widziałeś salę w której odbył się poczęstunek. Pomieści góra 15-18 osób, a nie 80. Co roku tak się to odbywa. Nigdy, przenigdy Pani Teresa i personel hospicjum nie dzielili ludzi na lepszych i gorszych, wszyscy są tak samo postrzegani, tak samo mile widziani i z miłością do nich się podchodzi. Jeśli chodzi o to co powiedziano podczas krótkiej modlitwy to nie widzę nietaktu w słowach. Były przemyślane w każdej części. Byłem, widziałem osobiście i słyszałem co powiedziano i co zrobiono. Życzę Ci wesołych, pogodnych świąt oraz więcej zrozumienia spraw ludzkich. Muszę jeszcze dodać, mniej jadu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hospicjum Słupsk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Karol

czy to ciężka praca ?

Ile jest zmian w Hospicjum Słupsk?

szkropa

co znaczy zmian? sa dwie po 12h nocna i dzienna

Anita

Hospicjum ma dobre opinie również jako pracodawca więc trudno uwierzyć, że jest inaczej.

Grzegorz

Żadnej opini nie jestem w stanie teraz wystawić,ponieważ ojciec jest tam dopiero 2 dzień.

Mateusz
@Grzegorz

To po co spamujesz?

szara
@Grzegorz

nie mamy nikogo od 2 dni. ktos kłamie Pozdrawiam

Alicja

Na stronie internetowej Hospicjum nie znalazłam niestety żadnych ofert pracy. Czy ktoś z Was wie, czy są obecnie jakieś wolne wakaty? Myślę, że warto poruszyć tę kwestię na forum dla wszystkich potencjalnych kandydatów. Wcześniej pojawiały się w wątku dość niepokojące komentarze dotyczące traktowania pracowników. Jak to wygląda obecnie - czy sytuacja się poprawiła? Praca w takim miejscu jest na pewno trudna i stresująca, a czy wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego wysiłku? Zachęcam do dyskusji obecnych i byłych pracowników.

Krystyna

Mialam tam moja mame 3,5 roku temu.widzialam ciezka prace Pan PIELEGNIAREK,cieple i mile osoby.o Pani dyrektor dowiaduje sie z komentarzy .Pani dyrektor gdzie szacunek ?!

Pracowałam jako pielęgniarka w Hospicjum w Słupsku. Praca bardzo obciążająca fizycznie i psychicznie. Ale to nie było najgorsze. Najgorsze było traktowanie nas pielęgniarek przez p. Teresę Jerzyk. Tak to był mobbing!!! Żadna z nas nie nagłaśniała tej sprawy, aby nie daj Boże nie splamić opinii św.Teresy (?). Napisałam teraz, po komentarzu wyżej osoby postronnej, obiektywnej.

rodzina chorego

Witam serdecznie.przykro o tym pisac ale niestety musze.jakis czas temu mialam mame w slupskim hospicjum i doznalaw wielkiego szoku.o ile na panie pielegniarki nie moge powiedziec zlego slowa sa cudowne w podejsciu do pacjenta to jesli chodzi o pania dyrektor to szok co slyszalam wielokrotnie.ciagle wyzwiska w stasunku do pan pielegniarek az sie dziwie ze to wytrzymuja.trzymajcie sie dziewczyny.

Zostaw merytoryczną opinię o Hospicjum Słupsk - Słupsk

Hospicjum Słupsk