hospicjum ,

Gliwice

Opinie o hospicjum ,

Sulamitka

Większość załogi to fantastyczni oddani chorym ludzie. Niestety mój mąż nie zmarł w terminie i po pół roku został wypisany w gorszym oczywiście stanie niż przyszedł na dodatek z padaczka o której nie zostałam poinformowana w żaden sposób. Nawet w wypisie nie ma śladu.

*Alicja

Bardzo sobie cenię oddanie lekarzy z hospicjum. Na każde zgłoszenie o pogorszeniu stanu zdrowie mojego męża uzyskałam pomoc (wizyty domowe lekarzy). Podziękowanie również dla pielęgniarek, które mają bezpośredni kontakt z rodziną chorego. Bardzo dziękuje Alicja.

MARNIKA

Jakis czas temu moja mama przebywala w tym hospicjum.napisze szczerze miejsce jak dala mnie jest zadbane jest czysto dbaja tam o czystosc pomiszczen jak i higiene pacjentow.opieka jest dobra, siostry spelnialy wszystko o co proslilam ja i moja rodzina.pytalam wiele razy moja mame czy sie nia tu dobrze opiekuja mowila zawsze TAK.pytalam sie z czystej ciekawosci zeby dowiedziec sie jak nia zajmuja pod moja nieobecnosc.moja mama niestety umarla w tym hospicjum ale nie z wniny hospicjium tylko chorowala... bylam z nia do samego konca umarla przymnie.a przymnie byl ksiadz ktory mnie wspieral i odpowiadal na moje pytania pomogl mi wtedy bardzo.wiec ja jestem zadowolona z tegi hospicjium. ps:kiedys powiedzialam sobie ze mamy ani taty tam nie oddam do takiego miejsca ale zycie napsalo inny scenariusz,nie moglam sie mama w domu zajac bo nie posiadalam takich lekarstw jakie ona potrzebowala.ani nie wiedzialam jak je podawac. NIE BYŁO DLA CIEBIE MAMO LEKARSTWA ANI POMOCY WIEC JEZUS POWIEDZIAL: JA CIE WYLECZE I WEZWAL DO SIEBIE ... TAK BARDZO TESKNIE ZA TOBA!!!!

solidne, mili ludzie,często praca z umierającymi jest trochę wyczerpująca ale bardzo ucząca

Zostaw opinię o hospicjum , - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hospicjum ,