Nestor

Grudziądz

Opinie o Nestor

Hanna

Zainteresowani pracą w Nestor? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć informacje na temat tego, kogo poszukuje Nestor do swojego zespołu: http://nestor.biz.pl/kariera/ Jakie macie już doświadczenia z firmą? Jak ją oceniacie jako pracodawcę?

Iga

Firma zostala przejeta przez inna właśnie... Zarobki nie najgorsze, ale atmosfera fatalna, ogromny stres... Nie polecam. Za żadne pieniadze nie dam się tak traktować. Może przy nowy właścicielu się poprawi.

Iga

Asia

Mi się tam wydaje, że raczej normalnie można tutaj zarobić

zaczynający egzemplarz

Nie ma się co oszukiwać, wysokie zarobki, dobry sprzęt, nowe auta, dobry kontakt z innymi pracownikami a co najlepsze dobry kontakt z szefostwem. Wiadomo, że trzeba gonić sprzedać, robić wyniki ale uważam, że warto. Pozdrawiam

egzemplarz

Sam sobie

Tak sobie czytam opinie jakie piszecie o pracodawcach i rece opadaja! Sam jestem szefem ale swoim nie mam pracownikow i tak sobie mysle ze gdybym mial pracowac z takimi ludzmi to chyba strzelilbym sobie w leb. Jak tak wam zle to po co pracujecie w takich firmach otworzcie swoje i pracujcie z ludzmi z drugiej strony... Idzcie gdzies gdzie was docenia skoro tacy jestescie super! Powodzenia nie jest to problem tylko tej firmy ale wielu innych na takich portalach.

fruuuuuuu

Jak najdalej od pracy w Nestor. Po pracy tam każda inna jest wymarzona ....każdy szef to anioł a szefowa najmilsza na świecie.....

kudłaty

szukam pracy, podobno tam dobrze płacą ...czy ktoś wie ? słyszalem że pracownicy chcą się zwolnić i idą do konkurencji?

xxxx

A ile można zarobić tam na stanowisku biurowym ? mam iść na rozmowe na stanowisko specjalisty ds zakupów... Proszę o podpowiedź

Od 10 stycznia odeszlo i zostało zwolnionych aż 8 osób !!! Ludzie z doświadczeniem i wieloletnim stażem !! Wojas nie rządaj żadnych konkretow. Zero szacunku do pracowników. Brak słów.

Jak widać to pisała szefowa... Niestety, wszystko co tu napisane to prawda... Ostatnia pensja w ratach i po terminie... Nikt pracownika nie szanuje...

wojas

kto został zwolniony że tak się rozpisał ?a mężowie mają adwokatów w postaci żon? żenujące...

Piekarz

Tak pracowałem tam, i chyba poprzednie posty pisał sam o sobie właściciel bo pracy z nim nie polecam nikomu. Szkoda nawet pisać dalej. Nie polecam nikomu.

Nestor i ( usunięte przez administratora ),to najlepsza hurtownia na pomorzu ,pręzna i szybko reagująca na potrzeby klientów ,działa profesjonalnie ,jako klient jestem zadowolony z ich usług ,a sprawy personalne wewnętrze nie interesują się .Zyczę wszystkim sukcesów zawodowych w dalszej pracy.

DCA

Pracowałem w Nestorze. Bardzo miło wspominam tam pracę, może dlatego, że wcześniej pracowałem w innych prywatnych przedsiębiorstwach i mam porównanie. Przedsiębiorstwo Nestor jest prężnie rozwijającą się firmą. Zastanawiam się tylko skoro tak się nie podobało autorom "postów" w firmie Nestor to dlaczego nie rozmawiali o tym właśnie z szefem tylko swoje żale przelewają na forach. DCA

Zostaw opinię o Nestor - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestor