Ice Mastry

Czaniec

Opinie o Ice Mastry

Maja

@lola a są jakieś ogłoszenia na nabór na produkcję do Ice Mastry, bo nic nie widzę? Myślę, że najlepiej jakbyś się zgłosiła na rekrutację i wtedy dowiesz się dokładnie jak wygląda praca, jakie są stanowiska oraz o wszystkich warunkach umowy. Chyba, że już się zdecydowałaś i pracujesz w tej firmie. Wtedy poproszę Cie o opisanie swoich wrażeń z pracy.

lola

Jak wygląda praca na produkcji?jak zarobki?

Maja

Pracujesz w Ice Mastry? Chętnie dowiemy się na jakie benefity i możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy.

milena

Witam.jak wygląda praca na produkcji,ciężko?

ajak

Przecież jak jest zawsze jakiś problem to warto negocjować. Zastanawia mnie jednak czy oprócz benefitów można liczyc na jakieś premie do tego, wiecie może? Pewnie tak bo znacznie urozmaicają zatrudnienie, a oni wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracownika..

pola

Witam.czy wie ktoś może czy są jeszcze przyjęcia na sezon do ice mastry?jak wygląda tam praca na produkcji i zarobki?

lip

Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.

lip

Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.

lip

Witam.jak wygląda praca w ice mastry na produkcji?są jeszcze przyjęcia i czy jest ciężko?

Dyli

Witam. Może jakiś pracownik wypowiedzieć się na temat umowy?(czy jest o pracę?)dostałem propozycję pracy na przedstawiciela handlowego powiedziano mi że jest umowa o pracę ale pieniądze wypłacane są w kopercie co budzi moje podejrzenia co do pełnego zus-u i wszystkich składek. Czy ktoś może rozwiać moje obawy? Z góry dzięki

Dyli

Witam. Może ktoś napisać jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie po za sezonem? Czy wtedy są jakieś możliwe do realizacji plany i czy można po za sezonem zarabiać jakieś godne pieniądze?

kita

Witam.jak wygląda praca w ice mastry?zarobki?atmosfera? I ogólnie czy jest ciężko?

xxxx

Szkoda tylko, że nie doceniają pracownika i socjal jest zerowy. Nie ma mowy o bonach na święta czy czymś podobnym.

niedźwiedź

Jakie są relacje z ludźmi w ice-mastry

Dyli

Witam, Czy ktoś może napisać jak wygląda w tej firmie pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? chodzi mi o zarobki, samochód czy można go wykorzystywać do celów prywatnych i ogólnie o warunki pracy. Dzięki

thurs

znajdz cos lepszego i bedziesz miec porównanie polecam budownictwo i noszenie cegieł ew siporka a nóz sie trafi praca w'lesie'o/

paweł

Praca typowo fizyczna ,bez wody 2l nie raz nie idzie wydolić. Pot leci z ciebie za raz na dzień dobry , trzeba wchodzic na wysokie obroty i napiepszać kartony setkami.no i nie raz ugonić się trzeba ,łatwo poodparzać palce u nug .hmm kasa w terminie . Wacha sie i zależy od dni w miesiącu i nocek.aaaaa przerwa 15 min nie raz po 15 albo za raz po 22 i trzeba się potem męczyć do końca zmiany :( Chłopak młody jest od tego aby zapiepszać.he he młody jestes dasz sobie rade :) albo tekścikii typu ,ruszaj sie to dasz rade. Praca nie dla osòb ktòre chciały się opiepszać bo nie ma czasu na nic cały czas to samo do znudzenia.plusy można spaść z wagi :) sezon nawet od stycznia do końca sierpnia chyba ale dla wytrfałych;)

hello_world

Słuchajcie, chciałabym podjąć prace w okresie od maja do października, pomyślałam, że Ice Mastry byłoby dobrym miejscem(to byłaby moja pierwsza praca) Może oreintuje się ktoś czy byłaby taka możliwość? Aa i lepiej napisac mailowo czy mogłabym tam pracować czy podejść i zapytac osobiście? :)

mimi
@hello_world 09.04.2015 19:34

Zapytać osobiście:-)

g7421

Nerwowo ostatnio w ice.ludzi brakuje. Chyba☺

gość

Zarobki są różne,wachają się ale raczej nie można narzekać,praca ciężka ale nie należy rezygnować tylko pracować:-) pracowałem tam a co do rozmowy to raczej nie było.

gosc

Ula
@gosc 24.06.2014 17:12
Można jechać zapytać czy przyjmują,z tego co wiem juz raczej nie...a sezon zaczyna się chyba tak od lutego marca......

dzieki za podpowiedź, ja tak zrobię i za wczasu wyślę też swoje zgłoszenie :-) A Ty tam pracowałeś/aś? Możesz napisać na jakie zarobki mogę tam liczyć jako nowy pracownik i czy studenci zaoczni też mają szansę? Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, które wystepują u nich

mosia

Nie oreintuje się ktoś czy przyjmują do pracy na te wakacje? Chciałabym sobie dorobić przez wakacje, polecacie to miejsce?

ice mastry

W tym roku mamy dwa dni urlopu więcej Do długiego majowego weekendu coraz bliżej ale też nie wszyscy wiedzą, że ten rok pod względem wolnych dni jest dla nas szczególny. Pracodawca musi nam oddać dodatkowe dwa dni., za 3 maja i 1 listopada czyli święta przypadające w sobotę. Dwa dni urlopu więcej w 2014 /123RF/PICSEL Dwa dni urlopu więcej w 2014 /123RF/PICSEL To efekt wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2012 roku, realizowany dopiero teraz bo w ubiegłym roku nie mieliśmy takiego przypadku. Ten przywilej nie przysługuje jednak pracownikom przebywającym w danym momencie na zwolnieniu lekarskim lub urlopie macierzyńskim. Oni otrzymują świadczenie za każdy dzień zwolnienia. Pozostali pracownicy w zależności od umów o pracę. Dzień wolny będzie bowiem przysługiwał każdemu, kto pracuje 5 razy w tygodniu po osiem godzin. W przypadku kiedy pracuje 4 czy 3 dni po 12 godzin do odbioru będzie miał 8 godzin a nie cały dzień (usunięte przez administratora) Z kolei prawniczka z zakresu prawa pracy Małgorzata Staszewska dodaje, że o tym kiedy zatrudnieni odbiorą wolne, decyduje pracodawca. Musi się on jednak rozliczyć z dnia wolnego w okresie, który w większości firm wynosi maksymalnie 4 miesiące. Warto pamiętać, że firmy, które zawarły porozumienie na podstawie nowych przepisów pozwalających na elastyczne rozliczanie czasu pracy, będą miały na to nawet 12 miesięcy. Jeśli pracodawca złamie przepisy inspektor pracy może nałożyć na niego karę do dwóch tysięcy złotych, chyba, że będzie się to zdarzało częściej to do pięciu tysięcy złotych. Każda wyższa kara będzie skutkiem postępowania sądowego. To oznacza, że konsekwencje zależą od rozmiaru złamania prawa.

anik165..

pracuje się na trzy zmiany, nie każdy weekend jest pracujący.... ! praca jest czasami ciężka ale są dni kiedy można dychnąć. Jeżeli ktoś szuka pracy na sezon tak aby dorobić... POLECAM :)

natalia

witam chciałam zapytać na ile zmian się tam pracuje? i czy w weekendy też?

lol

pensja w terminie, nagrod niet, bonów niet, premia w pensji a co do pomocy to stali pracownicy mogą liczyć na pomoc

ice

anonim - 2013-05-19 13:25:17 Hej, pracuje ktoś teraz w Mastry? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Istnieje jakiś system nagród, jak bony lub premie pieniężne? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od firmy w postaci pomocy finansowej? Na jaki czas proponują umowę nowemu?Hahahahaha!

Lukasz

Dostaniesz umowe na miesiac , a potem do konca lipca :)

Madohor

Jeśli kobiety mają tam cięższą pracę, to ja jestem...papieżem...zapraszam na paletowanie drogie panie

Anenia

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy. Prawda. Szczera prawda. I dlaczego jest tak że kobiety które tam pracują mają cięższa i bardziej odpowiedzialną prace od mężczyzn a otrzymują mniejsze, znacznie mniejsze wynagrodzenie???????????????????????? Co???????????????????

Ania

Pracowałam tam przez 3 sezony. I chyba znowu tam wróce. Nie narzekałam na prace, choć czasami ciężko było. Wypłata zawsze w terminie, premia też. Najgorzej że przez weekendy też trzeba pracować. Ogólnie polecam.

Zostaw opinię o Ice Mastry - Czaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Mastry