Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Kuba

Mam pytanie dlaczego nowo przyjety pracownik zarabia więcej o 4 złotych niż stary??

@Kuba

Bo pracujesz w patologicznej firmie. Z wypaczonym podejściem do ludzi.

Andrew
@Kuba

Jak ci nie pasuje to się zwolnij na twoje miejsce czeka za brama ze 100 chętnych.

@Andrew

O tak młody, silny, z doświadczeniem świeży po szkole np. rolniczej. Dobry mordochlap co to szybko wspaniale karierę zrobi. Zawsze jakoś z tych stu wspaniałych wybieracie najlepszych. Jeszcze trochę to tym nowym intelektualistom po pracy trzeba będzie buty wiązać bo się o sznurówki zabije i(usunięte przez administratora)

Pracownik dzialu
@Nikoś Dyzma

Największym mordochlapem, sprzedawczykiem bez szacunku dla drugiego jest ten co wiecznie do domu wielkiego brata biega. Wszystkowiedzący gigus. A wielki brat z rodziną słucha tych bzdur i bzdetów wyssanych z palca.

@Pracownik dzialu

Z którego obiektu Ten oto szczur pochodzi?

Swój

Nie wiesz. Pomyśl trochę. Wszyscy wiedzą

Figurak
@Swój

(usunięte przez administratora)Sypie się jak śnieg w zimę. Sprzedaje operatorów. Sprzedaje zmianowych. Sprzedaje kierowników. Wali z ucha do prezesa na każdego kto nie wykazuje zainteresowania i zaangażowania w te mągolskie teorie które ma wprowadzić w firmie, jak ich nie wprowadzi to się z nim pożegnają.

@Figurak

Wieści głoszą że to przez Niego kierownik z posady poleciał ?

@Figurak

Lepszy jest jeden z technicznego ten najmądrzejszy.

Blady
@1234

A ten najmadrzejszy z technicznego kierowniczek to co on tam jeszcze robi? Ja to sie dziwie ze ten czlowiek tak dlugo sie tam utrzymal skoro nic dobrego soba nie reprezentuje

Muzin
@Blady

Spokojnie. Ma wsparcie wszytskowiedzącego kablarza, a ten tego jeszcze wyżej. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

Blady
@Muzin

Swoja droga dziwne ze bez odpowiedniej wiedzy i braku szacunku do ludzi mozna tam tak dlugo sie utrzymac. Ale skoro reka reke myje to sie nie dziwie. Poszedl by do innego zakladu jeden z drugim to by sie przekonali jak sie pracuje. Teraz siedzi i czeka az obiad mu don apetit obiad przywiezie a potem to juz mu dzien zlatuje. A

@Blady

A kto z nich ma szacunek do ludzi? Nawet dzień dobry nie potrafi powiedzieć nie mówiąc już o podaniu ręki.

wm3

Nowy kierownik wprowadza bardzo pozytywne zmiany (aby więcej na sterowni) , tylko dlaczego teraz ?... a nie wcześniej , kiedy można byłoby rozwiązać problemy z niedoborem ludzi na stanowiskach zwyczajnym kontaktem którego brakuje pomiędzy kierownikami obiektów. Dziś są już ludzie a nawet za dużo?...dramat i kozioł ofiarny , jeden wart drugiego! Dziękuję.

@wm3

Zmiany ale ciężkie i niepozytywne. To Ty masz kolego w zwojach mózgowych.

@Nikoś Dyzma

Kolejny wielki sukces odniesiony przez G i następny strzelajacy z ucha znalazł się po dobrej stronie mocy.

Po prostu ja

Jak zwykle na takich forach można poczytać opinie, które mało mają wspólnego z prawdą. Bo cóż można sądzić o anonimowych opiniach. Zawsze znajdzie się ktoś kto wybierze taki sposób, aby kogoś oczernić. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim tak bardzo niezadowolonym z pracy i życia!

Smart

Oj Zenuś Zenuś mało wiesz on nie zostanie za malutki jest ale za to ty to gość jesteś ????????

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pati

Jola pobiegła na Orlen i uciszyła pijane towarzystwo. Nawet nieprzychylne posty zdążyli usunąć.

Pozytywni z Lubelli

Oj Grzesiu Grzesiu taka negatywna wypowiedź po prostu praca cię przerosła i twoje umiejętności pozdrawiamy cię serdecznie.

Czy pracują jakieś młody osoby i na jakim wydziale ich najwięcej?

Jacek Murański

Wszędzie pracują młode osoby.

1000 Volt

Na WGŚ sama kawalerka pracuje zapraszamy szczególnie młodych. Praca lekka, miła i przyjemna.

Nowy_pracownik
@1000 Volt

Na WGŚ jest spoko i zmianowi normalni.

Reformator

Do karierowiczów którzy grzeją niezmiennie posady od dobrych kilku lat bądź taki mają zamiar. Skoro dla was to życiówka to życzę powodzenia i jednocześnie współczuję takich planów. Nie obawiajcie się mnie xd nie jestem dla was konkurencja hehe

GOŚĆ 94

Rozmowa o pracę przebiegła standardowo dlaczego Lubella, doświadczenie zawodowe itd. Ale żeby proponować w tych czasach przy tych cenach 22zl brutto na start a później po okresie próbnym max 2zl podwyżki bo dodatki za pracę w nocy i system 4 brygadowy nie chodzenie na l4 to już śmiech na sali życzę powodzenia w szukaniu pracowników za taką stawkę. Firma zapowiadała się dobrze lecz placa niewolnicza.

biedak
@GOŚĆ 94

Tu ludzie za mniej jak 22 też pracują i czują dumę ze swojej pracy

Kika
@biedak

Zrób sobie jezcze tatuaż na czole z nazwą firmy palancie.

Policjant

Codziennie przed pracą ktoś wali gaz na Orlenie i w takim stanie przychodzi do niej żeby wytrzymać pracę po 8 lub 12 godzin. Słuchy doszły że i nawet ktoś proszek biały brał do nosa lub inne używki. Ostatnio podobno dziewczyna z lubelli uprawiała sex w toalecie na nocce ze swoim kolegą. To jest właśnie,, Lublin, miasto inspiracji.

Edi
@Policjant

Ostatni temat idealny dla jednej pani z naszej firmy. Teraz będzie dochodzenie kto, jak z kim i kiedy Tematy ważniejsze idą na bok bo nie potrafi ich rozwiązać

Ochroniarz
@Edi

Nie sądzę by coś z tym zrobiła, wątpię w to. Ma korwiki w oczach

@Policjant

A ja słyszałem, że ktoś pił sok z gumijagód :o

Operator urządzeń pakujących

Ja mam jedno pytanie do osób decyzyjnych z działu HR, kiedy w firmie zakończy się dopuszczanie do pracy ludzi pod wpływem alkoholu, jak dojdzie do tragedii czy jak ktoś nagra taka osobę telefonem i roześle po mediach oraz centrali w Wadowicach? Są to ciągle te same osoby.

nikoś dyzma
@Operator urządzeń pakujących

A co? Wypiłeś coś? Czy z wypłaty na kielicha Cię nie stać?

nikoś dyzma
@Operator urządzeń pakujących

Znaczy to że dużo pijesz. 90% na rodzinę. 5% na rachunki 3% na deski jakby coś ci się stało. a 2% na piweczko czy inne tam i przestaniesz być taki asertywny.

Sabastian
@Operator urządzeń pakujących

Czy ty uważasz że ktoś z HR rozwiaze ten problem? Proszę daj spokój. Wódz i jego pupilek przez tyle lat również z tym nic nie zrobili.

Niewolnik systemu
@Operator urządzeń pakujących

Bo za te pieniądze, które się tu zarabia to idzie się tylko napić.

Murarz
@Niewolnik systemu

Cegla może raz coś dobrego zrobisz dla załogi a nie boisz się własnego cienia :-)

@Operator urządzeń pakujących

Może gdy zaczniesz działać, a nie pisać w internecie Panie operator.

KarmaWraca

miałem się od tego powstrzymać ale aż się samo ciśnie na język jak czytam te wszystkie komentarze, mianowicie.. Odszedłem z pracy już jakiś czas temu i tego nie żałuję, mimo że aktualnie sytuacja w kraju i na świecie nieciekawa, nie polecam tej firmy układy, układziki niektórzy pracownicy to chyba pomylili obecne stanowiska które mają z tymi które wydaje im się że piastują, za dużo sobie pozwalają jak ktoś wcześniej pisał system brygadowy 3zmianowy 1.5 dnia wolnego po 7dniowym ciągu pracy raz w msc 2.5 dnia wypada w weekend brak życia, psie pieniądze , nie szanują człowieka/pracownika , porządnych i normalnych ludzi można było policzyć na palcach jednej ręki. Sprzątanie i mycie poszczególnych części do produkcji czy maszyn woła o pomstę do nieba i wezwanie sanepidu. Dużo osób wczorajszych pod wpływem spotkanie na orlenie przed czy po pracy to już pewien rytuał, jak pisałem wcześniej starsi pracownicy za dużo sobie pozwalają kilka przerw dziennie, kawki i inne pierdoły, chowanie się po ubikacjach (chyba lubią te zapachy) spanie, leżenie do góry brzuchem byle przyjśc nic nie robić i jeszcze zapłacili za to. Każdy na każdego nadaje, obrabia mu koło nosa, sami fałszywi ludzie, dużo osób narzeka że jest źle ale nikt nie ma odwagi coś z tym zrobić a tym bardziej boją się stracić czy zmienić pracę, ludzie opamiętajcie się to nie jest życiówka!! tzw. (usunięte przez administratora), ogólnie wrażenia Nie polecam

Ex-,niewolnik
@KarmaWraca

Mądre słowa,i do tego prawdziwe. Ja też tam pracowałem ponad 7 lat i odszedłem bo już miałem dość.

Tenor
@KarmaWraca

Czyżby dobra zmiana nie przyniosła efektów? A miało być tak pięknie i kolorowo.Czyzby największy fachowiec od wszystkiego nie podołał sytuacji? Czy współczuję? Wcale. Spieszcie się doceniać i szanować ludzi bo tak szybko odchodzą.

kuba
@KarmaWraca

Ja tam wolę w nocy spać. Niech młodzi pracują,ja już swoje zrobiłem.

KarmaWraca
@kuba

Chcesz spać w nocy? To zmień pracę albo zostań w domu, jest czas na spanie jest czas na robotę nie ma lepszych/gorszych nikogo to nie interesuje (usunięte przez administratora) może pierwsze 3msc żeby mu umowę przedłużyli,jak już zrobiłeś swoje to pożegnaj swoje stanowisko i znajdź sobie coś nowego bo widać że tego nie rozumiesz.

Lewy
@Tenor

Taki fachowiec - taki miekiszon

Były
@KarmaWraca

Czy ktoś może wie który kierownik z Lubelli przeszedł do jednej z firm na strefie ekonomicznej? Ponoć miał pod sobą 60 osób.

Gigi
@KarmaWraca

Pięknie napisane i w punkt. Zero i (usunięte przez administratora) totalne taka niby duża firma ale tyle rzeczy woła o pomstę do nieba że szkoda gadać. Jak ktoś lubi pracować prawie cały miesiąc za 3000+/- to można iść od razu z paczką wazeliny bo (usunięte przez administratora) człowieka na każdym kroku. Linie produkcyjne na wgś to skandal i tylko brakuje sanepidu !

@KarmaWraca

Niezłą masz fantazję, myślałeś o pracy w TVP? Chyba coś Ci nie pykło skoro tak ciśniesz i raczej nie należysz do tych "normalnych" skoro tak piszesz... Sprzątanie w firmie to codzienny rytuał a czystość to akurat mocny punkt firmy. Nigdy nie spotkałem nikogo pod wpływem, a co do picia na orlenie przed pracą- kto jest na tyle (usunięte przez administratora), żeby stać i pić na widoku zwłaszcza, że uważasz że jest tyle konfidentów? Chyba na starcie byłeś poinformowany o systemie pracy i zarobkach, to po co te żale? Przykre, że ludzie piszą takie brednie i wprowadzają w błąd potencjalnie nowych pracowników. Oby karma Ci sprzyjała ;)

Aizen

W tym Bardzo Pięknym Zakładzie Pracy, każdy pracownik który się stara i chce pracować to łajza , (usunięte przez administratora) i ciota. Mordą chlapać trzeba to wysoko zajdziecie. Niezłomni pieniądze ogromne posiądą.

Lobster
@Aizen

Ej Patyczak to o tobie głównie mowa, możesz być z siebie dumny. Choć pozbyłeś się swoich kolegów kablujac i donosząc na górę to życie wyciągnie z tego konsekwencje zobaczysz.

obserwator

Elektrycy odchodzą jeden po drugim, co chwila któryś wypowiedzenie składa.

Spotted
@obserwator

Król Shepherd Pierwszy Trzonowy robi porządki to uciekają.

Nie kasujcie jak ostatnio
@obserwator

Wystarczy zadać pytanie ile płaci Lubella na rękę elektrykowi a ile płacą inne firmy, a odpowiedź będzie banalnie prosta.

Detektyw

Doszły mnie słuchy że będzie alkomat na portierni

Cebulak
@Detektyw

A mnie doszly infrormacje że w biurowcu głównym.

Peppa pig
@Cebulak

Nieprawda

Raper

O świcie jutro zniknę Rozpłynę się wśród piany Robiłem płatki jak prosiłeś Nie odbiorę od ciebie telefonu o tak.Nim ulotnię się napiję się piwa, wódki,tak.Mocno nie Ostatni raz Czasu co raz mniej Zaraz wstanie dzień Gdy zbudzi się świat Orlen istnieje i ludzie którzy walą gaz Nie musisz nic tłumaczyć Rozumiem cię bez słów Tak wiele dla mnie znaczysz stawiam nieraz wódki Nim ulotnię się postaw więcej piwa Mocno tak Ostatni raz Czasu co raz mniej Zaraz wstanie dzień Gdy zbudzi się świat Już nie będzie nas O świcie jutro zniknę.

Fan rapu
@Raper

Gdzie jesteś przyjacielu, brak nam twojej muzy.

@Fan rapu

Cegła go przygniotła i przestał nadawać :-)

@123

Rozumiem że go przygniotła pod jej ciężarem. Ale beka heheheh

Jak wygląda sprawa podwyżek i wyrównań na wm1 , wm2 i wm3? Podobno ostatnio były jakieś wyrównania ale chyba nie każdy się na nie zalapał

Mam wiele do powiedzenia

Ziemia Obiecana.kto oglądał ten wie

R2d2
@Mam wiele do powiedzenia

Ziemię obiecana będą obiecywać. A po latach pracy nawet wam ręki na odejście nie podadzą i nie podziękują. Taka kultura organizacji.

Jaka umowa obowiązuje w Lubella Sp z o.o. S.K.A. podczas okresu próbnego?

....

Umowa o pracę na 3 miesiace

Niewolnik systemu
@....

Pierwszą umowe dostaniesz na 3 miesiące, potem kolejną na rok ale zastanów się i przeczytaj jeszcze raz komentarze @karmy bo czy warto ?

K Produkcja

Siemanko, możliwe że będe u Was pracować na produkcji. Chcialabym sie dowiedzieć jak jest z wynagrodzeniem? :) I w jakich godzinach są zmiany?

@K Produkcja

Na produkcji jest najlepiej,będziesz miał mało pracy jest ok.kasa ponad 2500, atmosfera jest w porządku,ludzie też,weekendy masz wolne.po pracy zawsze piwo się znajdzie i przyjaciele.tak, więc czekamy na ciebie i przychodź

@Paweł

Od listopada zaczynam :D

@K Produkcja

A już wiesz na którą brygadę pójdziesz??

Saba
@K Produkcja

Współczuję :-( proponuję od razu zacząć szukać czegoś lepiej płatnego i spokojniejszego

@Saba

Hmmmm jedź do Warszawy na dworzec centralny,tam za godzinę zarobisz 100 złotych.

@Paweł

Nii mam pojęcia. Jestem dziewczyną to pewnie coś adekwatnego ????

K Produkcja

XD niezle rzeczy się u was dzieją :) na szczęście mam swoją godność. Pozdrawiam

@K Produkcja

Każda tak mówi ale kwestia czasu i będziesz zaliczona. Nikomu to nie przeszkadza że ktoś ma żonę czy męża lub partnera,to co się dzieje w lubelli tam zostaje

@K Produkcja

Jak przyjdziesz to od razu znacznij szukać lepiej płatnej i spokojniejszej pracy.

K Podukcja
@Pracownik produkcji

Bardzo jesteś pewny/a tego co piszesz, natomiast radze Ci mnie poznać i dopiero oceniać. Ja przychodzę do was pracować a nie szukać romansów. Kolejna rzecz jest taka, że żeby być "zaliczonym" trzeba tego chcieć, prawda? No chyba, że uskuteczniacie tam jakieś gwałty to serio coś jest nie tak :D Mam nadzieje, że z każdym sie dogadam na stopniu koleżeńskim i nie będzie żadnych problemów. Plotek też nie słucham, chyba, że coś jest potwierdzone. Do zobaczenia w listopadzie :)

@K Podukcja

Na jaki obiekt się przyjmujesz ?

Moze się jeszcze odezwą , ale nie masz czego żałować:)

K Produkcja

No szczerze mówiąc to wolalabym żeby się odezwali. Gdzie nie pójdę na rozmowę to proponują 1500 na rękę.. ostatnio poszłam na rozmowę to zaproponowali mi... 500zl wypłaty xDD A Tu ponad 2500 na reke to jest całkiem nieźle jak na osobę która nie ma do utrzymania rodziny :P chyba że ja to sobie jakoś za bardzo wydealizowałam :)

@K Produkcja

Raczej to drugie.w lubelli jeśli nowoprzyjęty pracownik zarabia więcej o 200,300 złotych ma przechlapane od starego który pracuje dłużej a nie ma więcej.Chyba że znajdziesz ekipę która wali gaz przed pracą,w pracy i po pracy na Orlenie to jesteś ok i masz spokój.

Boel
@12345

Panie MP coś pan zrobil przez ostatnie lata w temacie? Jak widzimy to nic.

@K Produkcja

2500 spokojnie wyciągniesz . To dzwon i dopytuj moze po nowym roku będzie jakiś etat

K Produkcja

Po niedzieli mam jeszcze do nich dzwonić. A jeśli chodzi o zarobki to do 26 rż nie płaci się podatków więc chyba o to chodzi że więcej się zarabia. Ja jeszcze rok się na to łapie :D

@K Produkcja

Chyba że po kilku miesiącach będziesz brała 500+ to ok.a tak może być bo kilka dziewczyn zaszło w ciążę z lubelli.

@12345

No i co wtedy? Bo nie rozumiem odpowiedzi xd

@K Produkcja

Firma ci podziękuję pracę bo w dobie pandemii nie na rękę im jest płacić za L4. Bo nie ma ludzi do pracy,dwie osoby z wgs się zwolniły a to dopiero początek tego co będzie za kilka dni lub tygodni

@K Produkcja

Dzwoniłaś do lubelli , jest nowe ogłoszenie z rekrutacją

K Produkcja

Cześć cześć, a wiecie czy teraz są jakieś możliwości zatrudnień? czy dalej taka lipa? :P

jola
@Boel

sory sprzedawczyk nic nie zrobił i (usunięte przez administratora) ze stanowiska. zostawił problem młodemu

egon
@12345

Przynajmniej większy szacunek od drugiego człowieka otrzyma

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 95 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.