centrum meblowe serafin

Świdwin

Opinie o centrum meblowe serafin

Ziomek

Witam mialem przyjemnosc pracowac u tego pana powiem tak nie polecam nikomu!!! Strzeżcie sie ludzie tego miejsca i jako pracownicy i jako klijeci.Ten czlowiek jest podly niewdzieczny typowy tyran i wyzyskiwacz zero szacunku dla pracowników potrafi na srodku sklepu wrzeszczec na pracownika o byle powód zastanowcie sie dobrze zanim tam zlozycie podanie o prace.

anonim 1

Nie polecam tego sklepu ! ! ! Towar niezgodny z zamówieniem.

Cziko

Byłam dziś w tym sklepie, chciałam dokonać zakupu ale się nie udało. Pracownica była niemiła. Nie chciała mi powiedzieć, która tkanina jest z grupy pierwszej, czyli najlepszej. Miała z czymś problem, ale nie wiem z czym. Ponaglałam prośbę kilka razy. OSTRZEGAM! Nim dokonacie zakupu np. mebli BRW zapytajcie o cenę w innym sklepie. Polecam BRW Trzebiatów (panie są przemiłe, nie naciągają) Za sofę BRW wartą 2400 zł w Trzebiatowie, w tym świdwińskim salonie zapłaci się 3000 tysiące bo wkręcają nieświadomym klientom, że są jakieś dodatkowe koszta!!

pacd

CZŁOWIEK OKROPNY CZEPIA SIĘ NIE TYLKO PRACOWNIKÓW ,ZA WSZELKĄ CENĘ PO TRUPACH DO FORTUNY LEPIEJ UWAŻAĆ .

anonim - 2011-05-04 22:27:39 Jakiś czas temu byłam świadkiem jak [usunięte przez moderatora] krzyczał,a wręcz wrzeszczał na swoją pracownicę.Moim zdaniem powinien jej zwrócić uwagę na osobności,bez względu na stopień przewinienia.Szybko uciekłam ze sklepu w obawie, że i mnie się oberwie.Nie będe tam więcej kupować!!! Słyszałem niepochlebne opinie o [usunięte przez moderatora]że nie szanuje ludzi,czepia się wszystkiego,wykorzystuje.Jest ogłoszenie że szuka do pracy,ale nikt nie chce tam pracować.

rozczarowany

Jakiś czas temu byłam świadkiem jak [usunięte przez moderatora]krzyczał,a wręcz wrzeszczał na swoją pracownicę.Moim zdaniem powinien jej zwrócić uwagę na osobności,bez względu na stopień przewinienia.Szybko uciekłam ze sklepu w obawie, że i mnie się oberwie.Nie będe tam więcej kupować!!!

Zostaw opinię o centrum meblowe serafin - Świdwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum meblowe serafin