Opinie o Restauracja Art-Deco w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Restauracja Art-Deco. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja Art-Deco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Art-Deco w Oświęcim

Anna Nowy wpis

Nie polecam. Bardzo nie miła Pani właścicielka. Brak szacunku do ludzi i ich czasu.

Mikołaj Nowy wpis

Jakie zarobki zapewnia restauracja ?

Stacha Nowy wpis

Widzialam zas ogloszenie jest za kelnerke ??

Olimp Nowy wpis

O stawkach wiem a to stad ze bywam na dniach probnych i rozmowach i sprostali mi owszem za 9 zl mam prace i przerwe na papierosa tez mam ja w tym czasie zapale ty pisz sciemy zeby sie dowartosciowac ze sama jebiesz tam za grosze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Restauracja Art-Deco spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tedy

*sprostano

Tedy

Czytam opinie i oczom nie wierzę. Większość zarzutów z kosmosu, chociażby te dotyczące stawki. Wiem, że prościej pluć jadem niż słodzić ale to co wypisujecie to lekka przesada. Fakt, pracy sporo, mało czasu na ploteczki i papieroska ale to chyba dobrze. Dziwne, że kilka osób bioràcych udział w dyskusji jest również specjalistami w temacie innych oświęcimskich lokali. Nigdzie nie sprostowano waszym wymaganiom? Szkoda.

Lovelas

Taka jest stawka potwierdzam dokladnie 7.40 i co zrobic nic to samo jest w co drugim lokalu w osw a chca cie zajebac ale tak jak w artdeco to nigdzie nie jebia

Afrojack

Nie ma tu mowy o zadnej pomylce jest 7.50 tak jak bylo smrod oleju najtansze produkty i przekrety co tu nie wierzyc wystarczy popytac kogo trzeba

Afrojack

Dk

Co do pracy w artdeco to zadnej pomylki nie ma wystarczy isc tam na rozmowe na wstepie sie dowiesz ze daja 7.50 bez umowy to nie tajemnica a ze jest tam smrod to nie zlosliwosc tylko prawda ze produkty najtansze typu mielonka z biedrdronki do pizzy to norma. Niepotrzebne zarzucane jest mi klamstwo wystarczy popytac otoczenie o za szmaciatstwo tam jest a wlascicielka wielka pani zre a pracownikom nie da

Kołtun

Afro, jaka praca taka płaca. Pracuję w tej firmie kilka lat i wiem, że to co wypisujesz to stek bzdur. Płaca adekwatna na nakładu pracy. Uczciwe podejście do tematu. Na Twoim miejscu nie rozsiewałabym fałszywych plotek na temat właścicielki. Twoje zarzuty nie mają pokrycia z rzeczywistością. Życzę Ci łatwej i przyjemnej pracy. Takiej, w której nie trzeba nic robić... Pozdrawiam

Afro

Ale reklame sobie szefostwo napisalo zalosne slowa kojarzace sie z artdeco ? 7.50 na godzine tam sie nie pracuje tylko zapierdala nie mozna na 5 minut usiasc dlugo pracuja takie co wchodza w dupe wiadomo kazdy wekend w pracy a szefowa sie nazre pozbiera to co zostawila grupa zydow i kaze oszukiwac klientow zagranicznych na wszystkim np lejac najtansze piwo i wmowic ze to zywiec Bagno

Znający temat

Miła atmosfera?? Nie sądzę...

Słowa kojarzące się z Restauracja Art-Deco (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, rozwojowa, interesująca, wymagająca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako duże . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wręcz rewelacyjni, prca tam to sama przyjemność . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Jest to kwestia negocjacji :) Najbardziej podobało mi się w Restauracja Art-Deco: Podejście do klienta Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Art-Deco: w zasadzie wszystko mi się podobało

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Art-Deco - Oświęcim

Restauracja Art-Deco