Rozwadowski "Drew-Meble" Rozwadowski Rafał

Nisko

Opinie o Rozwadowski "Drew-Meble" Rozwadowski Rafał

Stalowa Wola

Koordynatorem do spraw sprzedaży w tej firmie jest Pani Bożena W.osoba mało odpowiedzialna,zajmująca się handlem różnych rzeczy od kilku lat ,oszukująca i naciągająca niewinnych ludzi ....z dala od tej firmy i tej Pani.

Edek

Witam. Polecam firmę Drew-Meble z Niska. Zlecenie zrealizowane szybko i bez zastrzeżeń. Bardzo fachowa usługa.

Mati

Zamówienie zgodnie z umową wykonane rzetelnie i zgodnie z terminem. Polecam!

Hanka

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tej firmie. Zamówienie wykonane w terminie,żadnych zastrzeżeń.Polecam Drew-meble.

lona

Marek, ja tez słyszałem wiele dobrego o Rozwadowski Drew-Meble, podobno ich meble wytrzymuja lata użytkowania. Do tego są w konkurencyjnej cenie. Pozdrawiam.

Marek

Polecam firmę za miłą i szybką obsługę.Podchodzą do klienta indywidualnie,nie miałem żadnych zastrzeżeń ,zamówienie wykonane w terminie,w bdb jakosci i atrakcyjnej cenie.

Ewelina Kowalewska

Wykonanie zamówienia w bdb jakosci, szybko , dokładnie i w dobrej cenie. Polecam Drew-Meble !

Kasia

Polecam.Swoją pracę wykonali rzetelnie i szybko.

niżanin

Super podejście , zamówienie zrealizowane w terminie i w super jakości.

Zostaw opinię o Rozwadowski "Drew-Meble" Rozwadowski Rafał - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozwadowski "Drew-Meble" Rozwadowski Rafał