ADD-EX ADAM SZLACHCIC

Mysłowice

Opinie o ADD-EX ADAM SZLACHCIC

Jaca

Ja nie narzekam narzekają tylko Ci którym się nie chce pracować.

Lidia

@adi, może napiszesz jakie firma określa warunki pracy i na co można liczyć na początku? Jakie masz oczekiwania względem ADD-EX ADAM SZLACHCIC ? Dlaczego, również ,jak piszesz pracują w firmie osoby tylko do pierwszej wypłaty?

Chefe

Same pozytywy.wspolpraca się układa . Widać ze zespół w firmie pasuje. Maja jednego długotrwałego pracownika. Super gość . Pozdrawiam add-ex !

adi

Taka dobra firma ? To czemuw wiecznie szukaja pracowników ? Tak naprawde beznadzieja kazdy pracuje do pierwszej wypłaty i spada za te grosze !!

mamamak

działa, tylko jakiś czas była w przebudowie, etraz też są przerwy techniczne, wiec zmiany musza być naparwde spore, czekamy na wyniki na razie, zobaczymy

Waldek

Ja współpracuję z Firmą ADD-EX która nadal funkcjonuje i współpraca układa się bardzo dobrze - pozdrawiam

Jot,

Czy czasem powyższych komentarzy nie zostawił sam pan Adam? ;

marek

Panie Adamie wielkie ukłony dla Pana .Współpraca z Panem jest naprawdę wspaniała w porównaniu z innymi Firmami .Pozdrawiam.

?

JEZELI CHODZI O SZEFA JEST W PORZĄDKU GOŚĆ.NIGDY NIE MIAŁEM Z NIM ŻADNEGO PROBLEMU.MOIM ZDANIEM INNI PRACODAWCY POWINNI BRAĆ PRZYKŁAD Z PANA ADAMA. WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE ADAMIE.

Janusz

Miałem okazję pracować w tej Firmie i mogę powiedzieć że szef jest bardzo w porządku,wyrozumiały,elokwentny posiadający kulturę osobistą. Natomiast inne Firmy powinny brać przykład z Pana Adama. Wielki szacun.

JANUSZ

W kilku słowach chcę wyrazić moją opinię na temat tej Firmy.Na dzisiejsze trudne czasy jestem mile zaskoczony że jest taka Firma ADD-EX która jest tak uczciwa a jeżeli chodzi o właściciela jest pełen kultury osobistej i szanuje pracowników .Mam okazję współpracować z tą Firmą jestem bardzo zadowolony z współpracy.Panie Adamie szacunek dla Pana.

MIAŁEM OKAZJĘ POZNAĆ FIRMĘ ADD-EX .JEST SOLIDNĄ FIRMĄ ,WŁAŚCICIEL UCZCIWY W STOSUNKU DO KLIENTÓW .ZAWSZE MIŁA OBSŁUGA,ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM FIRMOM RECYKLINGOWYM ABY BRAŁY PRZYKŁAD Z PANA ADAMA.WIELKI SZACUN DLA WŁAŚCICIELA.

bogdan

POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ ADD*EX .WŁAŚCICIEL BARDZO ELOKWENTNY I RZETELNY W STOSUNKU DO KLIENTÓW.MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ Z TA FIRMĄ I ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY WŁASCICIELE BRALI PRZYKŁAD Z PANA ADAMA SZLACHCIC WŁAŚCICIELA FIRMY ADD-EX.

Zostaw opinię o ADD-EX ADAM SZLACHCIC - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADD-EX ADAM SZLACHCIC