Empire Media

Kraków

Opinie o Empire Media

magda

hej @koreczku jeżeli wpis z listopada to nie jest jeszcze źle. Pewnie jeszcze działają

misia

sorry ale jakie zmiany przy tasmie? to jest praca biurowa! ludzie patrzcie co wpisujecie i jaka foirme komentujecie, nie mozna tu zadnej rzetelnej opini znalezc na tym portalu juz?? praca biurowa w dni robocze, jakie tasmy? jakie niedziele?

paula

to zalezy jaki dzial bo my mielismy podwojna stawke w niedziele. nie pracuje juz tam od pol roku ale rozgladam sie za pracy i moze znow mnie przyjma, mam porownanie z innymi firmami i tu byly naprawde spoko warunki, polecam wszystkim te prace

technik

zgadzam sie, niestety juz tam nie pracuje ale gdyby to ode mnie zalezalo z checia bym wrocil

pawel

wszystko ok, nuzace tylko nocne zmiany przy tasmie. ale poza tym wszystkow porzadku i dobrze paltne nadgodziny

ktoś

Potwierdzam. ( usunięte przez administratora ) I również nie polecam.

Zostaw opinię o Empire Media - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empire Media