Opinie o Gospodarstwo Rolne Jan Richter w Zbrosławice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gospodarstwo Rolne Jan Richter. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospodarstwo Rolne Jan Richter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rolne Jan Richter w Zbrosławice

anonim Nowy wpis
Inne

Mają kilka aktualnych ogłoszeń na pracownika rolnego głównie przy krowach. Stawka ok bo brutto 7 tys. Serio można tyle wyciągnąć na normalnym etacie czy trzeba robić też po godzinach? Nie chciałbym siedzieć po 12 godzin w robocie więc wole się upewnić.

Natalia Nowy wpis

A Ty sam pracowałeś u Richterów, kiedy nie było jeszcze kierownika? Czy tylko obserwujesz po sąsiedzku, co się dzieje w tym gospodarstwie? Ja się zastanawiam, jakie są zarobki w 2021 roku i czy to prawda, co pisano tu kilka lat temu, że praca po kilkanaście godzin i w niedziele. Wiadomo, że na gospodarce to normalne, tylko czy płaca jest godziwa - o to mi chodzi.

Stary Nowy wpis
@Natalia

Ja nie pracuję u nikogo, to inni pracują dla mnie ???? Z Jasiem to raczej "współpracowałem" ???? Ale obecnie to konkurencja ????

Marek Nowy wpis
Inne

@Siwek a jak w ogóle wygląda praca na gospodartwie? Bo w sumie nie wiem jak sobie to wyobrazić

JD6175R##6930##

Eeeeeee nie gadajcie takich rzeczy...... moze poprostu sie ludziom nie chce pracowac praca na roli wymaga duzo czasu i pasji co wiaze sie z praco po 10 i wiecej godzin ????wogole to Richter najlepszym naszym przyjacielem ????

JD6175R6930

Hmm poszedłbym ale mam zbyt niskie kwalifikacje i nie ma tam dla mnie miejsca niestety

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Gospodarstwo Rolne Jan Richter w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko pracownik rolny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
logo firmy Referent ds. Technicznych
Mennica Polska S.A.
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolne Jan Richter - Zbrosławice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Gospodarstwo Rolne Jan Richter
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 20