Opinie o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. w Warszawa

Czarek Nowy wpis

Trudno jest znaleźć jakieś informacje o firmie, czyżby firma przestała działać?

Kondziu Nowy wpis
@Czarek

Zmienili nazwę na CSA & Partnerzy s.c.

kamy Nowy wpis

a co twoim zdaniem konkretnie w tym traktowaniu było nie tak? wiesz, oni siedzą mocno w branży call center, to nie jest łatwe zatrudnienie, więc nie ma co narzekać

mikas

Witam"awa".To co napisałeś w swoim długim referacie to same głupoty.A ta Pani z Wietnamu jak zobaczyła z kim ma współpracować to mina jej zrzedła.Przestraszyła się widząc takiego "buraka".A gdzie Twój uśmiech na twarzy.Trzeba najpierw samemu spojrzeć w lustro i ocenić siebie.A poza tym taki zdolny psycholog jak Ty powinien poszukać sobie pracy w Klinice Psychologicznej.Życzę powodzenia w szukaniu pracy.

tafla

Miałam przyjemność rozmawiać z właścicielami tej firmy i muszę stwierdzić, że nie zauważyłam cech psychopatycznych. Drogi przedmówco śmiem twierdzić,że na miano sekty również trzeba sobie zasłużyć lecz ta firma ewidentnie odstaje. A czy rodzinna, rodzinna atmosfera ?? zdecydowanie tak :) tylko każdy z nas inaczej rozumie to pojęcie :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wierna

Nie, znacie tych ludzi piszecie głupoty z zazdrości jesteście leniami jeśli tam pracowaliście i mało zarabialiście. Znam Tą Firmę od wielu lat są to uczciwi Pracodawcy a rzadko Tacy teraz się trafiają. Jak tak narzekacie to idżcie zamiatać ulice lub zbierać śmiecie. Pozdrowienia dla Właścicieli i Pracowników. ;)

Dzik

Matko, ale to się musi sypać skoro tylko "prezesina przez bardzo małe p" sam sobie wypisuje takie teksty dla poprawy marnego ego. Postarajcie się sprawdzić inne fora - czy tam panują takie skrajność w opiniach ??? Pewnie, że nie. Pracownicy zdradzają fakty i metodę działania - właściciele piszą mega pozytywy... ja poszukałem i jednak da się wyszukać powiązania - google - "datagroup gazeta.pl" - - jest tam i kerad (obecny tu preziu) Z TEGO CO WYCZYTAŁEM TO KIEROWNIK JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW - taki sam schemat działania...ta sama forma prowadzenia rozmowy....te same tanie chwyty. żal dupę ściska, że sami narobili sobie czarnego pijaru traktując ludzi jak śmieci, a teraz wypisują jacy są wspaniali ;) Byli gdzieś na woli - rozeszło się, że nie płacą to zmienili lokum....ale smród pozostał ;)

mimo Nowy wpis

poszukaj darku - znajdziesz

minmo....

Link został usunięty, więc zapraszam do wpisania w google.pl gazeta.pl datagroup. Nadal życzę miłej lektury :)

mimo....

kerad - obecnie prezes .... pozdrawiam nieczule - nosek urośnie ci od tych "prawdziwych opinii" :) Net nie zapomina - szczególnie takim jak ty

a.z.y.
@mimo....

Prezes? W tej firmie nigdy nie było prezesa! To inna działalność. Pomyłka z inną firmą.

mimo....

Witajcie Widzę, że były kierownik a obecnie "prezes" nadal stosuje te same techniki reklamowe. Załączam link gdzie pan - upssss - prezes Dariusz - to ten o nietopowej urodzie rodem z Gangu Olsena wypisywał podobne paszkwile.... niestety został pogoniony z forum, firmy itp... mistrz auto masturbacji medialnej. Miłej lektury: (usunięte przez administratora)

damek

Czy w Centrum sprzedaży aktywnej jest szansa na dopasowanie grafiku pracy do studenta? pytam na samym początku przed aplikacją jeszcze, żeby nie narobić sobie nadziei, bo z moich obserwacji wynika, że o elastyczny grafik teraz coraz ciężej. Pewnie to kwestia tego że ludzi bez pracy coraz więcej i pracodawcy mogą sobie wybierać tego kto bardziej im pasuje

mirek123

A kiedy to było???W którym roku?Chyba w NOMIE.kasiuleniaaa

kasiuleniaaaa

Ja tam pracowałam długo na projekcie telekomunikacyjnym. Zarabiałam zawsze od 1300 do 2600. Jak był dobry miesiąc to i 1800 raz wyciągnęłam ale zwykle dwójke na rękę. Jak zaczynałam to nie mialam wiedzy zadnej i ciezko mi bylo, wiele razy myslalam zeby odejsc bo balam sie ze sobie nie poradze i to mnie zjadało ale jak zaczelam w siebie wierzyc to od 1300 do 2000 przeszłam. byli koledzy ktorzy zarabiali nawet ponad trzy tysiące, ale nieliczni. przecietna wypłata telemarketera bez doswiadczenia to 1500.

aaaaaaa

Damon i Pirus, super robicie sobie autoreklame.

jednooki bandyta

Prezesi tej firmy(usunięte przez administratora) Trzeba pokazać im gdzie jest ich miejsce !! Ludzie nie bójcie się , zróbmy pozew zbiorowy , bo wiemy doskonale jak dużo osób zostało oszukanych przez tych(usunięte przez administratora) Niech poczują się do winy ! Trzeba ich ukarać !

zdziwiony

Jeśli chcecie mieć w późniejszym czasie problem, chociażby z pójściem do lekarza, z racji tego, iż nie opłacają ubezpieczenia to polecam!

agusia

Prezesi firmy CSA powinni już dawno być spaleni na stosie ! Za te wieczne kłamstwa ! Dwa gbury którzy myślą tylko o własnej (usunięte przez administratora) i o bóg wie jakich milionach ! Panie Piejak to do pana ma pan morde jak nie wypał :)

mirek

To (usunięte przez administratora) Z dala od tej firmy.Nie wypłacają ludziom kasy.I tak zarabiają żerując na naiwności młodych.CSA dawno powinno być skasowane i wielmożni panowie Prezesi.

oszukany

Przestrzegam przed tą firmą ! Nie wypłacają wogóle wynagrodzenia ! Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy !!!

Były

Chyba juz upadli

Pirus

Nie wiem jak jest teraz ale pracowałem tam jakieś 2 lata temu przez rok czasu na samej prowizji i powiem tak jak się zapierd....to i się zarabiało po 3-4 tys. a jak się opierdal...to 1500-2000 tys. A co do prezesów tej firmy nie było z nimi kłopotu jak potrzebowałem zaliczki czy jakieś pomocy nie stwarzali problemu. Ogólnie wszystkim co chcą tam pracować powiem tak nie ważne jaki projekt chcą realizować ważne jakie masz chęci im większa tym lepiej a Ci co ich nie mają niech się nie podejmują prób pracy bo później będą marudzić i pisać na forach głupoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. - Warszawa

Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 57 ocen.

Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.