Gostcomp Oliwer Godlewski

Wrocław

Opinie o Gostcomp Oliwer Godlewski

Karol Wielki

Ja nie narzekam! Nikt nikogo na siłę nie trzyma w żadnej firmie. Atmosfera jest ok, a pracować trzeba wszędzie! Jak robisz swoje to naprawdę można się na spokojnie dogadać.

SK

Seba, znowu w robocie szlajasz się po internecie zamiast pracować, potem znowu będzie płacz jak cie wywalą, he he

NN

Przypomniałem sobie, że kiedyś pracowałem w tej firmie więc z ciekawości wpisałem nazwę w google i trafiłem tutaj. Widzę, że po 6 latach od zakończenia mojej współpracy z nią, nadal nic się tam nie zmieniło.

Juan

Celna opinia poprzednika - w stosunku do pracowników (i praktykantów) było to nasilone jeszcze bardziej.

Kontrahent

Pan Oliwier ma jakiś problem z własnym 'EGO' próbuje się wyżywać na wszystkim co znajduje się w zasięgu jego oczu. Może to problem emocjonalny a może napięcie .... ale problem istnieje.

Zostaw opinię o Gostcomp Oliwer Godlewski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gostcomp Oliwer Godlewski