flow technics sp. z o.o.

Złocieniec

Opinie o flow technics sp. z o.o.

napewno masz darku nieco racji..... ale to co sie widzi w tej firmie to naprawde woła o pomste do nieba.... głownie chodzi mi o kierownictwo (usunięte przez moderatora)a oddzial w nawojowej bym zamknal na 4 spusty bo nikomu nie jest on potzrebny a napewno flow technics....a kierownik z nawojowej to to sami wiece jeszcze.... jedno mi chodzi po glowie... ale nie bede mowil... serwisanci tak jak mowielm (usunięte przez moderatora) to moralne dno... a tak na zakonczenie mily gest w kierunku bylych lub obcnych pracownikow... byli tez fajni ludzie ktorzy pomagali np H. -pozdrawiam go

H.M.

Jak sobie przypomnę, że za źle odebrany telefon można dostać niezły opierz , to mi się słabo robi. Na szczęście jestem już gdzie indziej Pozdrawiam

H.M.

Witam Potwierdzam z szefem trudno jest wytrzymać, gość jest wielkim cholerykiem, także praca w biurze obok jego gabinetu jest bardzo stresująca. Ludzie w biurze tego nie wytrzymują i co chwile jest nowa osoba . Chłopaki na produkcji mają lepiej bo są dalej od niego (na parterze:) dobrze mają też goście z serwisu pod warunkiem że mają wyjazdy (płaci im się za kilometry). Firma ma też swój odział w krakowie, nie wiem po co, chyba dlatego żeby szwagier szefa miał zajęcie jako jego kierownik, serwisanci tam bardzo często się zmieniają (gość tam jest strasznie upierdliwy)

Zostaw opinię o flow technics sp. z o.o. - Złocieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie flow technics sp. z o.o.