FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

Złocieniec

Opinie o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

Jasiek

Czy ta cisza na forum oznacza bardzo dobrą pracę w firmie? W przeciwnym razie pisaliby niezadowoleni, prawda?

Lidia

@anonim możesz przytoczyć konkretne sytuacje? Na wątku ludzie oczekują przede wszystkim konkretów i opisów sytuacji jeśli w firmie dzieje się coś nie tak. Zwykłe opisanie w sposób lakoniczny jakichś zachowań, niestety nic do dyskusji nie wnosi.

Atmosfera w tej firmie to jakis dramat co nie ktorzy rozumy pozjadali sami specialisci od siedmiu bolesci

maj

No ale jak zacząc rozmowę o najwyższego pułapu bo nie rozumiem. Rozmowę prowadzi pracodawca wiec w duzej mierze to też zalezy od niego jak ją przeprowadzi i czy spodoba m sie kandydat i jak bedzie opowiadał.

netjetyj

witam to co sobie wywalczysz to masz, potem juz cięzko cos zmienic takze dobrze jest zaczac rozmowe z mozliwie jak najwiejkszego pulapu No i wszystko zalezy gdzie będziesz [pracowal centrala czy prowincja czasami na prowincji jest lepiej

netjetyj

witam jakacicsza i spokoj wszyscy zadowoleni Pozdrowienia dla Czaplinka i spolki

ktoś

Do pełnego obrazu ukazującego atmosferę w FT brakuje mi na końcu niektórych wypowiedzi: "to mówiłem ja (...)"

adam

Dość długo już czekam na odpowiedź, w sumie cztery tygodnie i jeden dzień, a tu cisza. Niestety w takim razie sobie odpuszcze tą firmę, najwyraźniej nie ma zbyt dużej szansy na zaaplikowanie tutaj. Gdyby jednak ktoś znalazłby się, kto coś wie, to prosze o szybki komentarz, na wszelki wypadek dodam temat do śledzonych.

adam

Witam, jestem zainteresowany możliwością podjęcia pracy w flow technics, czy jest tu może ktoś, kto aktualnie pracuje w firmie? Polecacie prace, pensje sa na czas i nie ma żadnych opóźnień? Jak tam sprawy socjalne, czy macie może jakies benefity do pensji, jak karty multisport lub inne udogodnienia? Pozdrawiam!

uetu

zarobki w centrali srednio 2000 a odddziale 6000 ( taka ciekawostka pod latarnią najciemniej) takze warto się starać, duzo ciekawych bonusow itp paaaa

Chcę polecić wszystkim Flow Technics sp z o.o.. Jest to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo i dlatego też praca jest tu przyjemna, nieźle płacą i jest dużo miłych ludzi. Zadowolony

Bardzo fajna firma inżynierska z wieloletnimi tradycjami, fajni koledzy. Jak wszędzie są plusy i minusy a często punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

lata sie zmieniaja a w firmie dalej te same chore układy; [usunięte przez moderatora] niewygodnych ludzi czyli ogólnie żenada, dno. ciekawe czy kiedyś ktoś zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji, chyba zrobi to dopiero syndyk jak to wszystko kiedyś się sypnie. Paaaaaaaaaa

masz racje, krakow jest nam nie potrzebny i trzeba bedzie sie postarac ( na szkoleniu) żeby kolejni goscie dali sobie spokuj z robotą u szwagra w nawojowej, a wtedy ten oddział sie zamknie i my bedziemy mieli wiecej roboty dla siebie

pewnie przyjedzie do nas na szkolenie ten nowy elektronik- to sie nim zajmiemy zaopiekujemy przecież to nie pierwszy i nie ostatni serwisant z krakowaaaa :) - ciekawe ilu ich jeszcze będzie :) damy rade a jakby nam przysłali kierownika (szwagra) na szkolenie to byśmy go tez wyprostowali i odzdział krakowski by sie zamkneło bo jest on nam nie potrzebny do niczego. buźka :)

znowu szukają ludzi: do biura (z językami i mocną psychiką bo ostatni gość szybko wymiękł :) do serwisu w krakowie ( elektronika nie wiem po co, jak u nas są elektronicy a tam wystarczyłby mechanik do brudnej roboty:) Chętnie obstawiłbym zakłady ile ci nowi wytrzymają zwłaszcza ten elektronik w krakowie z super kierownikiem "szwagrem" alohaaaa

AAAA w Krakowie następny gość dał nogę, chyba nawet roku nie wytrzymał. Ciekawe co na to powie szwagier szefa (czytaj kierownik oddziału:) - chyba nie ustąpi, za bardzo przykleił się do stołka. Nikt nie zastanawia się czemu kraków traci ludzi tak często, może oni byli w porządku tylko pasowałaby wymiana kierownika i by nie było tam tyle ucieczek:) Siemaaaa

W normalnej firmie kierownik z krakowa byłby co najwyżej referentem administracyjno-magazynowym a tu jest wielkim kierownikiem oddziału mocnym tylko w gębie, jak przychodzi co do czego to podwija ogon pod siebie i czeka co inni mu powiedzą co ma robić. Ogólnie kupa śmiechu, faktycznie gdyby nie układy rodzinne to by już dawno wyleciał i kraków by pewnie rozwiązano. siema!!!!!!!!!!!

michal

ten oddział w Krakowie powinien być skasowany, sami byśmy dali rade obrobić klientow a jakby było duzo roboty to na serwis mogliby jeździć chłopaki z produkcji i by to się jakoś kręciło, a tak to krakow odbiera nam robotę. A ten szwagier-kierownik to kiedyś to się doigra. strzałeczka

masz racje

owszem można się czegoś nauczyć!własnej psychy i panowania nad sobą.bo w tej firmie udowodnią ci że jesteś [usunięte przez moderatora] i nie ważne czy masz jakieś studia bo i tak jesteś cienki bolek!! gorzej jak fala w wojsku z przed 10 lat.chcesz być [usunięte przez moderatora] w Polsce składaj cv do flow z dopiskiem "jestem [usunięte przez moderatora]"!!

Firma idealna dla studentów. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to polecam na start. Nie będzie łatwo się dostać. A jeszcze trudniej będzie wytrzymać z szefem. Masz mocne nerwy? To się nadajesz i nauczysz. Umiesz coś? Nie podejmuj tam pracy bo nie wytrzymasz pouczań.

Zostaw opinię o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O. - Złocieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.