METALFER POLONIA

Bielsko-biała

Opinie o METALFER POLONIA

tandem

Ostatnio pokazało się ogłoszenie @tokarz na operatora maszyn cnc. Wystarczy posiadać odpowiednie doświadczenie i na spokojnie możesz spróbować się do nich załapać.

mark

ile mlody moze zarobic u was.sa jakies sooboty 100% jakies dodatki pod grusza na swieta.z gory dzieki

AKUKU

LGK

wyrolowany

ten zakład pracy jest mocno niepoważny a na dodatek jeszcze kompletnie nieuczciwy.Kiedy sie pojawiają opferty pracy od zakładu metalfer polska bielsko-biała to przez pare dni zbierają cv kandydatów do pracy, analizują przez następne kilka dni potem telefon z kadr że człowiek ma przyjechać na rozmowę do zakładu do działu kadr.kandydat sięzgadza na proponowane warunki, pani z biura idzie do szefa ,przedstawia cv kandydata i mówi o ewentualnym zatrudnieniu przez firmę po czym następuje głucha cisza. osoba następnego dnia dzwoni do firmy , i dowiaduję sie ze firma wynajeła sobia agencje pracy i podpisała umowe agencyjną ze znana w bielsku na a... która teraz bedzie ściągacć im ludzi do pracy za marne pieniądze na 3 zmiany na maszynach cnc. Metalfer to nieuczciwa firma pod każdym względem , i niepoważnie traktuje wszystkich ludzi którzy przyjeżdzają na rozmowę o pracę do zakładu , marnują swój czasi pieniądze na tel. oraz dojazd a oni w taki sosób rolują osoby starających się o pracę tam na konwojowej 65.uważam że są niuczciwi i tyle, oszuści nabierających ludzi w butelkę którzy myślą że mają przed sobą jakiś idiotów albo niedorozwiniętych umysłowo. Szkoda swojego czasu na taki zakład . PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH WYBIERAJĄCYCH SIĘ TAM I SZUKANIA PRACY , DAJCIE SOBIE LEPIEJ SPOKÓJ Z NIMI.

M.P.

Dodaj swoją opinię o firmie - klimat pracy, zarobki (brutto / netto), świadczenia socjalne, pracownicy, szefostwo itp. Twoja opinia może być bardzo cenna dla osób ubiegających się o pracę w tej firmie.

Eliza
@M.P. 25.04.2011 15:16

Haha, serio ? Wiec tak : Umowa zlecenie prawie, ze na rok (brak emerytury, l4, urlopu), brak odzieży ochronnej ze strony pracodawcy, brak szkoleń (jakościowych, bhp, instrukcji pracy, zapoznania się z produktem i maszyną), brak podstawowych badań, a co najważniejsze - brak ludzi (ponieważ ciągle się ktos zwalnia i przychodzi ktos nowy. Rotacja 150% na 100 %. Nic dziwnego. Jednym słowem pieniądz rządzi tym zakładem i szybkość, ilość a nie jakość i ludzie. Ciągle zamieszanie, nerwy, stres. Dlatego pozdrawiam ten zakład ale środkowym palcem.

Zostaw opinię o METALFER POLONIA - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METALFER POLONIA