Opinie o AWD Interior w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AWD Interior. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AWD Interior o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWD Interior w Bielsko-Biała

Pogromca krokodyli

A widze ze w AWD po staremu:D...

olo

Tak dokładnie ja pracuję stosunkowo od niedawna. Zmienili w końcu z gazu na seaty. Można pośmigać. Lecz co do zarobków to fakt sporo ponad przeciętną. Ja pracowałem w innych podobnych firmach i kasa spora. Grubo ponad średnią. No fakt tak jak pisał przed mówca. Dyrek to jakiś pedałek bo do normalnych nie należy...

lamus

Zarobki bardzo wysokie. Po 5 latach wybudowałem sobie dom. Autem worzę się gdzie chce. Nawet materiały budowlane sobie zwoziłem. Ważne żeby po wymianie auta na nowe dobrze je w środku umyć. Telefon prywatnie na maksa. Co chcieć więcej. To że dyrektorek powalony to cóż na to poradzić. Nie z takimi d@&!lami się pracowało. Ważne, że Pani dyrektor ;) miła i zgrabna. Reszta to jak robota.

tg

Hej, wiecie jakich ofert pracy można się teraz spodziewać? W końcu dbają ot o, żeby zadbać o stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. Warunki finansowe są całkiem niezłe i tak

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AWD Interior na stanowisko Umowa zlecenie, gospodarz terenu, pełny etat? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
JSMŁ

Zarobki jak na Bielsko są bardzo dobre w porównaniu z innymi firmami/branżami atmosfera i krytykowany kierownik/dyrektor też na poziomie. Osoby krytykujące to nieinteligentne nieroby chcące zarabiać dobre pieniądze nic nie robiąc...

lopas

Dupna firma. pracowałem jako ph. 8000-10000 km miesięcznie. Kpina. Zarobki fakt bardzo dobre ;)

ania

Witam, jestem zaproszona na rozmowę kw na stanowisko asystent sprzedaży, ktoś ma jakieś informacje jak to wygląda ?

były

Tak zdziałać może i tak jeżeli ktoś będzie chciał słuchać. dyrektorzyna wyglądająca jakby zerwał się z choinki na Wielkanoc. Popatrz na niego, posłuchaj, to zrozumiesz. Pracowałem tam i już cieszę się, ze nie pracuję. Jeżeli nie przeszkadza Ci robienie w miesiącu 8000-10000 km fabianką to się zatrudnij. Jeżeli masz charakter zlewający. To też się zatrudnij. Ogólnie firma kicha jeżeli chodzi o pracę. Pracowałem w podobnych branżach i ta była najgorsza. Tekst dla myślących. Pozdrowienia dla chłopaków ;) Też wybierzecie inną drogę. Zobaczycie. Pozdrawiam

bynda

Prezesino, jeden z wielu. Nie zadawaj takich pytań bo ośmieszasz się na forum. Jaki Prezes taka firma.

warty

Pracowałem jako PH - dyrktorzyna to jakaś wielka porażka. Płaca dobra jak na tą branżę. Pracowałem w innych firmach o podobnym profilu i zarobki sa wporzo. Ale wolę zarabiać mniej i pracować z normalnymi ludzmi niż z debilem. Dyrektorek dwulicowy który jest alfą i omegą. Zatrudnijcie się to zrozumiecie. POWODZENIA :)

Majster

Masz pytanie do prezesa firmy AWD Interior? co to za kpina

Mirek

Czytałem,że czynnikiem który pozwala AWD Interior wyróżniać się na tle konkurencji jest nacisk jaki kładą na jakość obsługi klienta, w szczególności na serwis posprzedażowy. Zatem pewnie nie jest lekko gdy jest takie ciśnienie, z drugiej strony wynagrodzenie jest pewnie adekwatne do wkładu pracy. Warto starać się o pracę tam?

jomisaki

to majster na wózku widłowym naciera , pewnie kolejną W-Ztke zbiera

paking process monitored

A kto to tak pędzi? a kto to tak buczy? Kto ma tak wielkie czerwone uszy?

paking process monitored

hahahahahahahaha "jego mały własny intymny świat"

jomisaki

Magazyn przerobiony przez pana kierownika w jego mały własny intymny świat. Dwulicowy dyktator któremu wydaje się że wszyscy dookoła niego to idioci łykający jego farmazony. Praca generalnie jest w porządku , zarobki jak na magazyn dobre, czysto , na głowe nie pada. Jak chcecie przychodzić 2 godziny wcześniej żeby pojezdzić sobie zamiatarką przy katowickiej to polecam w 100 %

Nieznajomy

Łowca krokodyli czuwa na magazynie głownym. Herbatka, Kawka po 3 godzinki dziennie, pewnie a co tam? kto mi zabroni?

pat

niezle pojechaliście na ta firmę

Januszek

Ubojnia czynna od 6 codziennie.

tu i tam

Pracuję i nie narzekam choc robota jak na linii produkcyjnej. Faktycznie dyrekcja (dyrektor troche jak z ksiezyca) Zero pojecia o zarzadzaniu troche dziecinny. Wystarczy go zagadać i jest dobrze. Smieszny gosciu. Pozostali wydaje mi sie, ze trochę sensowniejsi choc jak pracowalem w poprzedniej firmie byli bardziej inteligentni. Placa na czas to co się przejmowac. Reszte olac, jakos idzie.

Zostaw merytoryczną opinię o AWD Interior - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w AWD Interior?

Zobacz opinie na temat firmy AWD Interior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWD Interior?

AWD Interior
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Katowicka 80
    43-300 Bielsko-Biała