Opinie o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naftomontaż Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Naftomontaż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

Peter

Zarobki niskie w tej firmie są. Pochwalcie się na remontach pracownikom ZRE czy Tauronu, że zarabiacie do dwóch tysięcy to się z tego śmieją i powtarzają jak mantrę, że za takie ochlapy nie pracowaliby. Aż wstyd pracować w Nafcie, niestety. Pracownik ZRE, Tauronu czy innych firm w tej branży zarabia ok 3-3,5 tysiąca wykonując pracę taką samą jak pracownik Naftomontażu, który weźmie 2 tysiące jest gorszym pracownikiem? Nie jest, problem polega na pazerności prezesa Naftomontażu, który mimo, że jest milionerem nadal próbuje sobie wmawiać, że ma mało co usprawiedliwia jego nieszczęście :D Wszystkiego najlepszego Prezesie w nowym roku :D Pomyśl niekiedy o ludziach z których żyjesz a oni żyją z miesiaca na miesiąc. Pozdro Siersza

gienek

firma zawsze patrzy na siebie nie na ludzi jak cos komu nie pasuje zawsze sie moze zwolnic i pojsc do lepszej pracy ta firma jest na chwile dobra zeby sie zachaczyc

Bla. Bla

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy ... gdzie jest szkodliwe za 8 lat.. gdzie wczasy pod gruszą..posiłki regeneracyjne .. maści się ..gdzie jest premia . Za grudzień..

Bla. Bla

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Naftomontaż Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainter

I jak? dostaliście te paczki i na rybę co pisaliście wyżej?

mariusz
@Zainter

Zostaliśmy życzenia

robert46

Firma jest cudowna płacą na czas super atmosfera chce się robić eldorado za granica

bbbb

Hi Niech ktos się za mieni na miejsce z Panem inżynierem i zobaczy jak to jest. Jak się komuś nie podoba droga wolna. Pracowników do pracy nie brakuje. Jak ktoś ma coś do powiedzenia to niech to powie w cztery oczy. A nie wypisuje paszkwile na forum.

hop45

loda to tu co drugi robi w nafcie i nie tylko podpierdalczy nie brakuje.Zastanawiam sie bo ida swieta Nafto montaz ,Marella,James maja socjalne jak kazda szanujaca sie firma powinni dac paczki na swieta ludziom ewentualnie bony na swieta bo po tej co była teraz wypłata to smiech na sali .Nieraz było tak ze nie ktorzy nie dostali chociaz był socjal np srodkow czystosci przez ponad rok czasu za to juz firma by bekła w PiP .(Środki z funduszu świadczeń socjalnych mogą być przeznaczone m.in. na: pomoc finansową i rzeczową w formie np. zapomóg, paczek żywnościowych, bonów żywnościowych dla osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej bądź dotkniętych wypadkami losowymi, dopłaty do wypoczynku letniego i zimowego dzieci i młodzieży tak na terenie kraju i poza jego granicami, dopłaty do wypoczynku urlopowego w kraju i zagranicą w formie zorganizowanej, jak też organizowanego przez pracownika we własnym zakresie, tzw. wczasy pod gruszą.) i tak to wyglada prosze panstwa prosze nie odpisywac ma ten wpis bo mnie takie cos w kurwia zegnam.

ppp

Jam mam dobrze na sprzątaniu. Jak posprzątam na elektrowni może dostanę paczkę na święta. W której będzie czekolada i mandarynka. PA PA

Prowadzoncy
@ppp

Ale to byś musiał jeszcze dobrze kominek wyczyścić zarządcy bo samo posprzątanie kibli nie uprawnia cię do otrzymania czekolady i mandarynki

Ben56

Ciekawe idzie Grudzień firma dawno zabrała warunki szkodliwe i paczki .Może na Święta Naftomontaz cos da dla pracowników Nafty,Marelki i Jamesa najlepiej bony bo ta teraz wypłata co była w listopadzie to był śmiech na Salii ja rozumiem ze trzeba utrzymać darmozjadow Dyrektorów jest ich chyba 10 i smietanke towarzyska z biura co caly dzień palcem w nosie dlubia może i w d... Tesz dlubia tego nie wiem i poza tym czy jest czy nie ma pracy to firma się nie kwapi do płacenia jak przeżyć za to no jak idzie nowy rok za pasem jeszcze polowa ludzi nie dostała podwyżki to poraz i stawka będzie 12 zł od nowego roku to dzięki PiSowi. A firma dalej się nie uczy żeby lepiej płacić żeby się durne komentarze nie pojawiały ale co tam firmie nie zależy chyba na opinii.

imdave
@Ben56

12zł dla ludzi zatrudnionych na umowę-zlecenie, Ty masz umowę o pracę a więc o 12zł możesz pomarzyć. PiS Ci nie pomógł a jedynie Cię wydymał jak tych od 500+ z jednym dzieckiem ;) Paczek, bonów ani nic nie będzie na święta ;) Nie po to zabierali aby teraz dawać. Żyjemy w chorych czasach, ale nie mamy na to wpływu.

papa

UWAGA Proszę nie używać nazwisk na forum publicznym,. Jak w/w. Jest to złamanie prawa.

Kto pracował ten wie kto to jest curylo SS i Marian i esser a kto nie pracował to nie życzę mu pracy w tym syfie

papuga

Firma bardzo fajna-biurowiec super. Kierownicy super w kraju i zagranicą.

zezygnowany
@papuga

myślę, że ani dla pracowników biurowych, ani dla pracowników produkcji ładny biurowiec nie ma znaczenia - najważniejsza jest atmosfera, dobre wynagrodzenie i pozytywna motywacja ze strony przełożonych. Niestety tymi trzema NAFTOMONTAŻ nie może się pochwalić.

xyz

idź się lecz.

xyz
@papuga

Zarobki do bańki atmosfera jeszcze gorsza ,tylko jak coś od ciebie chcą to jest ok a potem mają cię w d....

pablo48

Cudowna kochana firma ubustwiam ja dają zarobić godnie 1500 zl rachunki oplace i zostaje mi 600 zl na życie normalnie pogratulować dwum dyrektorem Naftomontazuserwis dziękuje wam za takie wysokie zarobki.A sprawy ciuchow i obuwia to graniczy z cudem teza się długo upominać żeby dostać dziękuje tesz za to a wodę do picia to juz cud boży jak jest a cza długo czekać nawet bo zgłoszenie tego problemu oj bardzo długo za to tesz dziękuje a i bardzo jestem wdzięczny ze żyje z tej pensji jak biedak którego na nic niestety niestac dziękuje za to mojej ukochanej firmie DZIEKUJE.

pq

@sa skoro maqsz jak widzę taką wiedzę i tak bronisz firmy to może napisz w takim razie konkretnie jak zadbać o prawidłowe stosunki między pracownikami i jak to robią konkretnie w tej właśnie firmie? pozdro

papa

oj oj widzę, że dwóch dyrektorów się naraziło nam. Prosimy o lepszą pracę.

papa

oj oj widzę, że dwóch dyrektorów się naraziło nam. Prosimy o lepszą pracę.

eksport

Super Firma cudowny prezes K place są na czas do 10 każdego miesiąca mila atmosfera jeden drugiego podpierdala normalnie cudownie jest jedni robią więcej drudzy mniej i lepiej na tym wychodzą nie którzy nie maja bladego pojęcia co to jest szlifierka kątowa jak tarcze zmienic normalnie cyrk na kółkach czeski film ale ogólnie powiem tak umowa o prace jest to najważniejsze i kasa na czas to dwa plusy.Jeśli chodzi o minusy to np brak paczek na święta nie ma wczasów pod grusza warunków szkodliwych zabrali niestety wszystko wkoncu powinna firma podnieść wszystkim stawki a nie tylko dupo władzom tak to cza czekać do nowego roku żeby stawki poszły do gory na 13 zl co tu można jeszcze rzecz firma z tradycja fakt ale oszczędza na wszystkim to jest jej błąd podstawowy potem nie ma się co dziwić ze buraki pierdolone jeżdżą po firmie jak po burej suce co jest nie dopuszczalne ta firma długo pracowała nad renoma tylko tu jest ewidentnie wina dwóch dyrektorów z Nafty którzy mieszają Prezesowi w głowie a nie zdają SE sprawy ze ludzie ledwo koniec z końcem wiążą żeby przeżyć do 10 nie którzy się zapozyczac muszą niestety apeluje o lepsze warunki dla pracowników nafty marelli i Jamesa żeby się wszystkim dobrze żyło i szkoda mi tego biednego BHpowca który nieraz oberwal słownie od ludzi uważam ze jest to jeden z najlepszych BHP w kraju od którego się można wiele mądrych rzeczy nauczyć pozdrawiam panie BHP.

ULELEEEE

JA PROPONUJĘ SPRÓBOWAĆ BO LUDZI POTRZEBA W TEJ FIRMIE WIELU . BARDZO WIELU. ZAŁOGA SIĘ WYKRUSZA. (usunięte przez administratora) BO TRZYMAJĄ ZE SOBĄ A NIE Z KLAWISZAMI !!!

...

Franek "może"? Dziwne, że wypowiadają się tutaj ludzie niezwiązani z firmą, morscy żeglarze :) @oi - Naftomontaż od wielu lat nie pracuje już w rafineriach. Zdziwiony? Proszę Was, jeśli nie macie nic wspólnego z tą firmą to się nie wypowiadajcie bo nie macie pojęcia o realiach w firmie i jedynie zakłócacie opinie pracowników. To jest trolling ;) Ktoś pisał wyżej o kierownictwie w Jaworznie. To prawda, potwierdzam, ale kierownik W.K ma niekiedy dziwne odzywki.

tomek
@...

Kierownik z Jaworzna powinien się zapisać na terapie szokowa bo ma Cos z głową jak dostaje pule do podziału to tak dzieli ze ludzie na sprzątania są wydymani a ida (usunięte przez administratora) więta normalnie ręce opodaja .

Zostaw merytoryczną opinię o Naftomontaż Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftomontaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Naftomontaż Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 166 ocen.

Naftomontaż Sp. z o.o.