ISecMan

Opinie o ISecMan

kam

Firma oferuje kompleksowe szkolenia z obszaru zarzadzania bezpieczenstwem informatycznym,wiec to raczej sa profesjonalne szkolenia dla osob chcacych wdrazyc sie w branże i doszkolic ,prowadza je specjalisci.

Karolaaaaaa

Zgadzam się. Szefowa od rekrutacji bardzo miła, ale bardzo miło również mydli oczy. Ładne nazwy stanowisk i zakres obowiązków z ogłoszeń sprowadzają się do dzwonienia do potencjalnych klientów. Drugie call center.. nie polecam.

ksiko

A zarobiliście cokolwiek żeby Wam kasę mieli oddać? Pytam szczerze, bo żadna firma chyba nie płaci pracownikom za nic nie robienie.

Zostaw opinię o ISecMan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISecMan