2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 14 8 5 1

Opinie o DAMAL Sp. z o.o.

Olga Nowy wpis

Chciałabym się dowiedzieć co nieco na temat zarobków, na jakie można liczyć podejmując pracę w DAMAL. Czy ktoś mógłby podać nawet jakieś orientacyjne widełki? Zarobki to bardzo istotna kwestia, warto byłoby wiedzieć, na czym się stoi :)

DAMAL Nowy wpis
Klient
@Olga

Witam, zarobki są zróżnicowane i zależą od stanowiska kompetencji kandydata. Mamy obecnie kilka ogłoszeń o pracę więc można to tam sprawdzić. Na każdym stanowisku dostępny jest motywacyjny system premiowy Jeśli jesteś zainteresowana/(y) szczegółami proszę o przesłanie CV i LM na praca@damal.pl, Skontaktujemy się i omówimy szczegóły.

Zuzanna Nowy wpis

Zastanawiam się, dlaczego nikt nie pisze nic na temat pracy w Damalu. Firma działa przecież całkowicie normalnie - nawet teraz szukają tam nowych pracowników. Zainteresowane osoby mogą wysyłać do nich CV - tu macie więcej informacji: http://www.damal.pl/o-firmie/kariera.html Może jednak ktoś się orientuje, na jakie, mniej więcej, zarobki można tam liczyć na start?

himalaja Nowy wpis

hmm... a to ciekawe - bo albo się coś zmieniło, albo to jest inna firma - nie będę pisać czy jestem aktualnym czy byłym pracownikiem, bo wiadomo... :) ale to co niektórzy piszą to wygląda na koszmar - ale moje doświadczenia z tej firmy są inne - oczywiście zarówno pozytywne i negatywne w necie jak wiadomo trzeba podzielić na 2. Natomiast bez przesady ludzie tam pracują i z tego co wiem to nawet latami... A kasa - podstawa + premia, zależy ile wypracujesz... z szefami najlepiej się żyje kiedy się ich jak najmniej ogląda :)

ef

@okres no oczywiście ze tak bez dwóch zdan powinno byc

Hardy

Odnośnie pytań, Niny, ostatnio na piwku, gdzie słyszy się to i tamto i można wiele powspominać, zasłyszałem że coś się ruszyło w Damal i to w tym dobrym kierunku. Inny znajomy pracuje w firmie, z którą Damal współpracuje i mają bardzo pozytywne relacje z nimi i dostarczone ciekawe rozwiązania. Na razie nic nie szukam ale może kiedyś, jak będą robić kolejny nabór, może spróbuję

nina

Rozmawiałam z byłym pracownikiem, wynagrodzenia były jednak wyższe niż te o który pisze Leon, i byłabym może zainteresowany. A jak wyglądają pozostałe kwestie bo tego nie dopytałam, możliwość pracy z zdalnie, możliwość dostosowania godzin pracy do innych zajęć, szkoły, czy wcześniejsze wyjścia, elastyczność urlopów? Z tym zawsze miałem problem w poprzedniej pracy. Czy wysyłają na szkolenia? Czy płacą na czas?

leon

Zwolniło się dwóch wdrożeniowców ale to jakiś czas temu. Jeżeli interesuje was pensja 2000 zł i humory Pana Prezesa to startujcie.

Zostaw merytoryczną opinię o DAMAL Sp. z o.o. - Warszawa