DAMAL Sp. z o.o.

Opinie o DAMAL Sp. z o.o.

Zuzanna

@himalajadziękuję za Twoją opinię. A co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie? Co uważasz za największy plus pracy w DAMAL?

himalaja

hmm... a to ciekawe - bo albo się coś zmieniło, albo to jest inna firma - nie będę pisać czy jestem aktualnym czy byłym pracownikiem, bo wiadomo... :) ale to co niektórzy piszą to wygląda na koszmar - ale moje doświadczenia z tej firmy są inne - oczywiście zarówno pozytywne i negatywne w necie jak wiadomo trzeba podzielić na 2. Natomiast bez przesady ludzie tam pracują i z tego co wiem to nawet latami... A kasa - podstawa + premia, zależy ile wypracujesz... z szefami najlepiej się żyje kiedy się ich jak najmniej ogląda :)

ef

@okres no oczywiście ze tak bez dwóch zdan powinno byc

Hardy

Odnośnie pytań, Niny, ostatnio na piwku, gdzie słyszy się to i tamto i można wiele powspominać, zasłyszałem że coś się ruszyło w Damal i to w tym dobrym kierunku. Inny znajomy pracuje w firmie, z którą Damal współpracuje i mają bardzo pozytywne relacje z nimi i dostarczone ciekawe rozwiązania. Na razie nic nie szukam ale może kiedyś, jak będą robić kolejny nabór, może spróbuję

nina

Rozmawiałam z byłym pracownikiem, wynagrodzenia były jednak wyższe niż te o który pisze Leon, i byłabym może zainteresowany. A jak wyglądają pozostałe kwestie bo tego nie dopytałam, możliwość pracy z zdalnie, możliwość dostosowania godzin pracy do innych zajęć, szkoły, czy wcześniejsze wyjścia, elastyczność urlopów? Z tym zawsze miałem problem w poprzedniej pracy. Czy wysyłają na szkolenia? Czy płacą na czas?

leon

Zwolniło się dwóch wdrożeniowców ale to jakiś czas temu. Jeżeli interesuje was pensja 2000 zł i humory Pana Prezesa to startujcie.

Zostaw opinię o DAMAL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMAL Sp. z o.o.