Opinie o VISEE w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VISEE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VISEE o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISEE w Koszalin

@anonymous Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Może wiecie, czy firma VISEE poszukuje kogoś do pracy? Czy ktoś w ostatnim czasie, miał okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Alik

Terminowo wypłacane wynagrodzenie, odpowiednie podejście do pracownika oraz dobre wynagrodzenie za nadgodziny.

@Alik

terminowe wynagrodzenie jest teraz bardzo wazne

Szymi

Wiele zależy od zajmowanego stanowiska, ale płace wydają mi się być odpowiednie względem wykonywanej pracy. Do tego dogodne godziny pracy i wyrozumiałe kierownictwo na którego pomoc zawsze można liczyć.

@Dorek Czy VISEE zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową? Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń? To są ważne rzeczy, na które zwracają uwagę kandydaci z młodszego pokolenia. Czy stanowiska, które oferuje firma VISEE są dla nich perspektywiczne i mogą na nich zdobyć cenne doświadczenie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie VISEE.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Dorek

Wiele zależy od tego na jakie stanowisko chce ktoś aplikować, jednak podsumowując ogólnie atmosfera w pracy jest w porządku, a to najwazniejsze aby każdemu pracowało się przyjemniej i co ważne spokojnie bez dużych stresów.

Z wpisów na temat pracy w VISEE wynika, że najbardziej doceniacie odpowiednie wynagrodzenie, przystępne godziny pracy i jasno określone zadania na stanowisku. Czy jest jeszcze coś, co według Was wyróżnia firmę VISEE na tle konkurencji lub może wymaga poprawy? W jaki sposób najlepiej aplikować do firmy VISEE?

Partyk

Pracuję mi się w Visee dobrze, odpowiadam jedynie za swoje zadania oraz nie pracuję pod dużą presją czasu. Jestem zadowolony

Korek

Pracuję w Visee od 4 miesięcy i jestem zadowolony. Na ten moment nie mam do czego się przyczepić, bo dotrzymują warunków umowy.

Mikisz

Wynagrodzenie wypłacają terminowo, a praca nie jest bardzo ciężka. W dobrej atmosferze też idzie to lepiej i co ważne sprawnie.

Malens

Jest naprawdę ok, pomimo że pracuję dopiero kilka miesięcy to zostałem miło przyjęty przez innych pracowników, a kierownictwo jest wyrozumiałe.

Deniss

@Witold Jeżeli chodzi o atmosferę między pracownikami to naprawdę jest wesoło i nie ma tutaj raczej nikt do kogoś pretensji. Natomiast w kontaktach z kierownikami to mogę powiedzieć, że są dobre, jeżeli robota jest zrobiona porządnie to możesz być spokojny :)

Witold

Czy podpowiecie jaka jest atmosfera? Słyszałem, że to super firma i chciałbym tu pracować.

Krzysiek

Jest naprawdę ok, czasami pracy jest naprawdę dużo jednak kierownictwo zauważa też takie sytuacje i starają się to pracownikom odpowiednio wynagradzać.

Miker

Pracuję w Visee dopiero 3 miesiące, jednak jestem zadowolony. Nie zauważyłem żadnych konfliktów czy problemów z terminowym wypłacaniem wynagrodzeń.

Jaris

Pracuję w Visee już od od dłuższego czasu i jednocześnie używam wycieraczek Aquatec w aucie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jakościowo są bez zarzutu. Co do warunków pracy jakie oferuje firma to nie narzekam. Płaca, godziny pracy i szefowie są ok.

dystrybucja chińskiego tandetnego towaru, to wszystko w temacie tej firmy niby produkującej polskie wycieraczki

Nocker

Pracuje mi się tutaj dobrze i co ważne kierownictwo stawia zadania możliwe do zrealizowania. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej :)

Aliwski

Pracuję na magazynie w firmie Visee i pomimo niedużego doświadczenia wszystko mi dokładnie wytłumaczyli i dali czas na wejście w rytm pracy. Kierownictwo wyrozumiałem i w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów można na nich liczyć.

Sebas

Na ten moment pracuje mi się w Visee dobrze i pomimo zwiększonej ilości pracy przed świętami jest dobrze. Płace są ok oraz można liczyć również na premie. Jak muszę raz na jakiś czas wyjść z pracy wcześniej to kierownictwo nie ma z tym problemów.

Mariner

Jestem zadowolony z zajmowanego stanowiska w Visee, które jest zgodne z moim wykształceniem. Pracownicy są zintegrowani i nie pojawiają się żadne duże spory. Szefostwo potrafi załagodzić każdą sytuacje i dbają o swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o VISEE - Koszalin

• Jak się pracuje w VISEE?

Zobacz opinie na temat firmy VISEE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISEE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VISEE
4.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Szczecińska 44
    75-137 Koszalin