Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Masakra Kopa i nara!

Wypadek na wydziale trak... Pan Kierownik za nie zgłoszenie wypadku i nie pójście na chorobowe zaproponuje prace na lżejszym stanowisku... Bzdura co ten człowiek jeszcze tam robi... Porażka !!

Masakra Kopa i nara!

pionek

A czemu,na innych działach wystąpiły zmiany kadrowe a na traku nie? Co do maszyn to 75% wymaga kapitalnego remontu ! 5S w porządku,i z czasem to będzie działać. Ale żeby wszystko grało i się ładnie zazębiało to potrzebna jest spora liczba osób do pracy którą terorysta pozwalniał,po przenosił bo mówili mu prawdę ! A jego motywacją do pracy jest nas straszenie że zamkną nasz dział, min.dlatego brak jest młodych pracowników a i doświadczeni koledzy pracują bez entuzjazmu...Pozdrawiam

AYRON

W takim burdelu nigdy nie pracowałem jeszcze nic nie ma liczą sie tylko metry i nic więcej .Nowy prezes a nic się nie zmieniło A miały być standardy IP i co i nic. O wszystko się prosić ręce opadają a do tego najniższa krajowa . Dno totalne

a kto to
@AYRON

Liczą się tylko metry, słuchawki i okulary, a na niesprawnych maszynach każą jechać, przykład z traku ostatnio, nożycowy na legarkach poparty.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
...

Tor-pal dobra firma i pracować się da tylko nie na Trac Panowie bo tam jest terrorysta kierownikiem który nie zamierza z tej funkcji rezygnować...

Mart

Widziałem ofertę na stanowisko operator urządzeń i pojazdów transportowych Powiedział by ktoś jak wygląda ta robota., jakie są warunki itd.

...

To co piszecie i tak w du... Mają. Dobrze wiedzą jak to działa i działa tak jak oni chca, ich obchodzą tylko swoje posadki więc po trupach do celuuuu.... A ten dalej gwiazdorzy

w dobrym kierunku

Za nic nas mają,ale nie widać też żeby inni się do pracy tutaj pchali. R.W się sam pogrąża i w końcu tak ugrzęźnie że nic mu nie pomorze to tylko kwestia czasu. Żeby przejść z systemu równoważnego na czterobrygadowy to potrzeba dodatkową liczbę ludzi no chyba że Prezes będzie dalej pozwalał łamać prawo a pracownicy wolne będą mieli tylko na telefon i chorobowe...Koledzy zróbmy coś!!!

zadowolony

Skoro Związki zawodowe nic,Prezes nic, to Panowie może my się zbuntujemy?Na początek PIP bo to trzeba przejść i wykazać te łamanie prawa. A jeżeli kary nałożone nie pomogą to sami na taczkę załadujmy R.W a S.P niech będzie go pchał tak jak my ręcznie paczki na wózku wpychamy...no i do tego tv musi być bo na pewno zainteresuje ich co się dzieję w tak wielkiej firmie... I skąd tak wielkie niezadowolenie ludzi

Zgadzam się z kolegą..pan R.W. wcale nie jest człowiekiem sukcesu. Każda inwestycja to krok ale w złą stronę. Na klockach wielka inwestycja automatyczne otwieranie klap gdzie bez łoma i młotka nie podchodż. taka automatyka że ludzie muszą ręcznie tym sterować bo nie działa. automat nie ma siły formy pchnąć a człowiek musi rękoma. i do tego tegoroczne podwyżki, poprostu ręce opadają. Kierownictwo udaje że nie widzi a ludzie muszą zap***. Dlaczego młodzi nie chcą pracować?? A to dlatego że tam nic nie działa i trzeba samemu wszystko pchać. Zastanawia mnie fakt dlaczego jeszcze R.W. nie odpowiedział za zaniedbania BHP na wydziale. teraz widać jak spadła produkcja gdy przepisy muszą być przestrzegane. teraz widać jak ludzie się narażali za metry. nam zabrać to odrazu a taki R.W. rządzi dalej pomimo ogromnych uchybień z jego strony.

Dociekliwy
@Anonim

W założeniach modernizacji Prezes i szykowany na Prezesa nie uwzględnili żadnego rozłącznika SEZ.

....

R.W. gwiazdor TOR-PALu. Niedostępny bardziej od Prezesa. Człowiek, któremu jednej zimy poprzebijano wielokrotnie opony w samochodzie.... z miłości? Osoba dla której nikt i nic się nie liczy poza nim samym. Prawdziwy kierownik... zawsze sam podejmuje decyzje. Po cóż wysłuchiwać zdania swoich pracowników, po cóż brać cokolwiek pod uwagę, skoro on sam jest najlepszy! Pracownik z własnym zdaniem to pracownik zbędny!..... należy się go pozbyć. Ilu starych, zaangażowanych pracowników pozbył się nasz gwiazdor? Wielu. Czasami robił to sam, czasami przy pomocy innych, których wykorzystywał niczym narzędzia do osiągnięcia celu. Tacy ludzie jak ten pan sprawiają, że tracimy zapał i przestaje nam się cokolwiek chcieć robić w tej firmie i dla niej... i dla siebie. Jeden z poprzedników bardzo trafnie ujął bezpośrednie kontakty z R.W. i własne odczucia po rozmowie z nim. Panie Prezesie nie ma ludzi niezastąpionych. Już czas, żeby ludzie pracujący w tartaku odetchnęli.

!!!

R.W jest tą częścią zgniłego fundamentu!!!która rujnuje ten zakład przekonując wszystkich ze buduje...On i te jego złudne działania!!!

wsporniki

To prawda!!!

trak

A mianowicie zacznę od spraw rażąco łamiących prawa pracownicze: -urlop można brać kiedy pozwoli bo wiecznie jest mało ludzi i każe brać na telefon -bez prawnie pracujemy w systemie równoważnym... -szkolenia jakie kolwiek każe podpisywać bez jakich kolwiek szkoleń -każe pracować na nie sprawnych maszynach udając ze to nie jego wina -pomijając jaki kolwiek szacunek do człowieka,po każdej rozmowie człowiek wychodzi tak zdołowany że tylko przymus utrzymania rodziny trzyma mnie w tej firmie...ale wszystko ma swoje granicę

Trac

My nie chcemy awansów,my chcemy konkretnych działań!!! Narazie to robią z nas idiotów bo Prezes co innego a Rafał.W po staremu,brak szacunku do człowieka, głupa palenie ze to ludzie źle robią a nie jego inwestycje są nieudane,wymaga czegoś z czego nikogo nie szkoli np.zes,obsługa maszyn itd a każe to robić. Panie prezesie my chcemy tu pracować i być częścią tego zakładu ale nie z tym człowiekiem...

?
@Trac

Co RW takiego robi?

marco

R.W musi odejść

A kto to

Prezes robi zebrania, szkoda że w obecności R.W., bez niego więcej by się dowiedział. Podwyżki obcinacz za opieki za urlopy wt, i te niby inwestycje.

Podpowiadacz

Na zgniłym fundamencie kadrowym Prezes nic nie wybuduje. Atut teścia w sprawach p..., zatrudnienie jako specjalisty żo.., są ośmieszające. Należy przeczytać również umowę spółki, z której wynikają pewne barykady.

@Podpowiadacz

Ludzie, którzy fałszywie przekonywali nas o obniżeniu zatrudnienia po inwestycjach, (w tym zięć naczelnego p.. w I.P), powinni zaprzestać sprawowania swoich nadzorczych wobec nas funkcji. Firma nigdy nie oprze się na "dyspozycyjnych", którzy będą lizać stopy nowego Prezesa. ( Dla wyjaśnienia: zwiększoną wydajność uzyskano w wyniku zmiany schematu organizacyjnego).

Opserwator

Co z tego że bezpiecznie,spokojniej jak to i tak odbija się na nas,premie co raz niższe jak by to była nasza wina!?Dalej decydują o tym kiedy mamy wybierać urlopy.Dalej w razie kontroli amerykanów maszyny zostają wyłączane żeby nie wyszło jak naprawde to wszystko działa.Te nieudane inwestycje które nie zdają egzaminu!itd Pozdrawiam przyszły pracownik Garden

PRACOWNIK

TERAZ JAK SIĘ PRACUJE WG PRZEPISÓW BHP WIDAĆ JAK BYŁY ZAWYŻONE NORMY PRZEZ KIEROWNICTWO I JAK BYŁY ŁAMANE PRZEPISY TERAZ O WIELE LEPIEJ SIĘ PRACUJE I BEZPIECZNIEJ I DOTYCZY TEŻ RÓWNIEŻ BRYGADZISTÓW BO DLA NICH RÓWNIEŻ SIĘ LICZYŁ WYNIK JEDEN PRZEZ DRUGIEGO KTO WIĘCEJ ZROBI A JAK CO DO CZEGO ILE ZROBIŁEŚ PYTAM SIĘ SAM TO ZROBIŁEŚ CZY ZROBILIŚMY. NIE DŁUGO WIELE STRACICIE PRACOWNIKÓW JAK FIRMĘ ODTWORZĄ W GRUDZIĄDZU

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn