Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Deska

Aderektorowa w torpalu powedzała jak były strajki i niedoszli do porozumieńia że ludzom po podstawuwce śię nie nalerzy wecej nisz 60zł a za jubileusz torpalu w 2018 roku porali sobie nagrody a w maszyny nie inwestujom.

Ryba

Stabilne zatrudnienie to jedyna rzecz ktora ta firma zapewnia.Pozatym praca bardzo ciezka za marne pieniadze.Tor pal jest firma ktora placi najgorzej ze wszystkich Kwidzynskich firm.

Gość1
@Ryba

Gorsza jest mrówka.

Gabriela
@Gość1

@Gość1 Mógłbyś napisać nam coś więcej na temat warunków pracy w TOR-PAL;? Będzie to bardzo pomocne dla osób interesujących się zatrudnieniem w tym miejscu. Ile wynosi podstawowe wynagrodzenie? Są jakieś premie uznaniowe w tej firmie?

Dociekliwy

Firma stabilna. Duże możliwości rozwoju tylko dla ulubionych. We wnioskach ostatniego tragicznego wydarzenia Zarząd powinien przyjrzeć się szczeblom mistrzów i przylepionym do biurek kierowników.

Gabriela
@Dociekliwy

Ze strony TOR-PAL wynika, że szukają też kierowców: https://www.tor-pal.com.pl/index.php/content/read/praca Większość zamieszczonych tu opinii dotyczy pracy operatorów, a jak wygląda sprawa z kierowcami? Będę wdzięczna za informacje.

Pracowmik

Mialo isc do dociekliwego. Jak jestes taki wylewny i rozmowny to byla okazja na spotkaniu z dyrekcja. Ja zapytalem a ty? Nie mafruj w nevie tylko dawaj na odprawie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pracowmik

Kolego choc w sieci nie jestesmy anonimowi zglos swoja kanfydature i zarzadzaj jako brygadxista. Coraz wiecej papierow ogladania ludzi nie wykorzystoj tragedi mienio by ludxi szkalowac.

Prawie 3000 na reke

Mienio

Chyba z nadgodzinami i staż pracy wynosi 20 lat.

Gardeja

Zarobki nędzarzy którzy chwiejnym krokiem przy niedzieli idą od żabki do domu nie mając nic przed sobą ani za sobą, poprostu stan wegetatywny. Osobiście nie podjął bym pracy w 3 zmianach ze wszystkimi sobotami za mniej niż 2500 na rękę, nie oszukujemy się ale no nawet nie są pieniądze.

Pozdrawiam....

Firma sama w sobie okej lecz kierownictwo na niektórych wydziałach jest straszne. Jawnie kłamią w żywe oczy, robią z ludzi idiotów, nie szanują swoich pracowników w szczególności na wydziale przerobu drewna... Zarobki są słabe zaczynasz prace na najniższej krajowej później podwyżki do max 50 zł.. Młodzi pracownicy uciekają z tor palu jak Ukrainiec przed ruskiem nic dziwnego w sumie... Starsi pracownicy zarabiają mniej niż najniższa krajowa jeden by powiedział absurd ale ci ludzie nie maja zbyt dużego pola manewru i ryją jak krety za śmieszne pieniądze. Nie polecam pracy w tor palu, przerób drewna to Syberia dla zesłańców i ludzi bez pomysłu na przyszłość, szkoda życia lepiej iść do Jabila

Lasy państwowe
@Pozdrawiam....

(usunięte przez administratora)zdecydowanie Tor-Pal zarobki podejrzewam podobne. Tylko w Tor masz umowę na stałe i to jest bardzo duży plus dla tej firmy????

mlody
@Pozdrawiam....

Do pozdrawiam. Nie wiem jak ty na poczotku nie placą wiele, ale lepiej jak w ościennych firmach. Pozatym perspektywa umowy na stałe. Dodatkowo nie wiem jak ty ja przy przedłuzeniu umowy za każdym razem dostałem podwyżke zgodnie z umową i nie 50. Fakt slyszalem ze jak nie przepracowal ktos bez chorobowego okresu na czas to nie dostal calej podyzki. Moze ty tez tak miales co? Syberia nie jest lekko, ale dla porownania praca na zewnątrz przy zbijaniu palet albo robota w lesie zapraszam ja mam to za sobą. Na razie jestem i zobacze co bedzie dalej.

młody

Witam. Mam konkretnie pytanie . Jakie są zarobki w tej firmie ?

bloczek
@młody

mniejsze jak lacroix czy jabil. na reke 2100 w systemie !

Takisobie
@młody

Tutaj pewnie nie otrzymasz odpowiedzi...

inf

Wystarczy poszukać

AmozeCzasNaZmiany?

Praca w Torpal jest na roznych wydzialach rozna. jednak mam doswiadczenie w rejonie paleciarni i utrzymania ruchu. Pracownicy jak i koledzy z mlodszym stazem poprostu uciekaja bo duzo obiazkow i bhp takie jakby nie wiadomo gdzie mozna bylo stope polozyc, ale z tym kazdy sie da dostosowac. pakiet socjalny jest nawet lepszy niz u prywaciarza ale za to wynagrodzenie to dno i 7 metrow mulu. staz pracy 8 lat i mam tyle co nowy pracownik doslownie swiezak. a za bledy jego musimy odpowiadac wrzyscy. Jesli chodzi o kierownictwo to zero kontaktu bo jak chcesz poprawic stan finansowy to zapomnij nie da ci ani grosza i zagrozi ci zmiana stanowiska pracy na takie gdzie sam odejdziesz. brak pracownikow ciagle braki nowy przychodzi i odchodzi bo jabil/lacroix placi lepiej. duzy plus to pensja na czas. zwiazki zawodowe to poprostu kukielki na sznurku. ogolem firma nie jest zla zalezy gdzie trafisz na wydzial. ale o rozwoj zapomnij... juz tam sa pokolenia ustawione na przyszle stanowiska. Oceniam torpal na 6/10 z racji z tego ze stabilna firma i jesli nic nie ukradniesz lub nie bedziesz pijany to mozesz pracowac do emerytury na wybranych stanowiskach. Pani karolina powinna spojrzec i zbadac kazdego pracownika z osobna pojedynczo bez zadnych osob postronnych. bo ankiety robione w tlumie to nic sie nie wyjasni. Zal mi jest tych starszych stazem pracownikow bo niemoga uciec a chcieli by . pozdrawiam pracownikow Torpal i kierownictwo. moze cos sie poprawi zmieni. bo ja rozgladam sie za inna praca (8 lat stazu praca mnie jak fabryki montazowe)

Witold

Jeśli można dobrze zarobić to firma nie musi dawać pakietu socjalnego. Każdy sam może sobie rozdysponować kasę!

@Siwy Dziękuję za informację. Pozwoliłam sobie sprawdzić stronę internetową firmy TOR-PAL i widzę, że firma poszukuje aktualnie pracowników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod tym linkiem - https://www.tor-pal.com.pl/index.php/content/read/praca Na stronie jest napisane, że firma oferuje możliwość rozwoju oraz pakiet socjalny. Mogę spytać, jak dokładniej objawia się ta możliwość rozwoju oraz co składa się na pakiet socjalny w firmie? Będę wdzięczna za informacje.

Firma SIwy Łeb
@Karolina

Dzień Dobry Pani Karolino. Jestem byłym pracownikiem TP. Atrakcyjny pakiet socjalny? Czyli Lux-Med i karta na basen.... Totalne dno :). Żadnych paczek dla dzieci na święta, dofinansowanie typu bon na zakupy w sklepie sportowym/odzieżowym. Brak jakichkolwiek związków, które DZIAŁAJĄ, a nie są, bo są. A co do metrów czy tam ton czy normy. To jest oczywsite, swoje trzena wyrobić i tyle. Mają duuuużo do poprawienia w kwestii socjalnego. Reszta jak najbardziej w porządku, wypłata na czas, BHP na pierwszym miejscu. Jeśli nastwia się Pani na dobry pakiet socjalny, to nie polecam. Siwy.

Siwy

Na wszystkich wydziałach brak ludzi.

Czy ktoś posiada informacje odnośnie obecnej sytuacji w TOR-PAL? Jak oceniacie atmosferę panującą w firmie? Czy sprzyja pracy zespołowej? Każda rzetelna wypowiedź jest pomocna dla osób zainteresowanym podjęciem pracy w TOR-PAL.

Zapewne dla jednej kierowniczej rodzinki jest o.k. w firmie. Ich braki wiedzy o liniach produkcyjnych , przy technicznych decyzjach uzupełniają beszczelnymi komentarzami nieudouczonego planisty.

SUR

Panie Mariuszu proponuje sie ujawnić a nie grać chojraka i pisac pid Nickiem.

@Romulus, domyślam się, że jesteś pracownikiem firmy. Może orientujesz się, czy TOR-PAL potrzebuje pracowników na inne stanowiska? Jeśli tak, to na jakie i jak wygląda rekrutacja na nie? Zachęcam Cię do aktywności. Pomoże to osobom poszukującym pracy w Kwidzynie.

Kazamierz 2019

Mam pytanie ...jak wygląda praca na stanowisku Koordynator ds ruchu.

Romulus
@Kazamierz 2019

praca na stanowisku Koordynatora ruchu jak sadzą pracownicy nie dojdzie do skutku bo już mieli stworzyć te stanowisko w lipcu a do tej pory nie mogą znaleźć pracowników

@Rychu, nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak Ty oceniasz pracę w TOR-PAL? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy pracownik oprócz wynagrodzenia może liczyć na dodatkowe profity? Czy jest on doceniany przez pracodawcę? Jaka atmosfera panuje między pracownikami w firmie?

@anonymous, czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak ty oceniasz pracę w TOR-PAL? Czy posada i warunki zatrudnienia Cię satysfakcjonują? Jaka panuje atmosfera w firmie? Każda informacja jest cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w tej firmie.

Rychu
@Karolina

Tak!Tak!I jeszcze raz tak!

Jondro

Pracuje 3 miesiac za psi grosz a nattyrac sie trzeba . rozgladam sie za inna praca

bur
@Jondro

dzieki za ostrzezenie

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn