Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Troll

Polecam agencje a szczególnie Panią Monikę z którą wszystko załatwiałem. Bardzo mi ze wszystkim pomogła. Jestem w BMW jeżdżę na widlaku na magazynie. Jestem jak na razie bardzo zadowolony, czekam na pierwszą wypłatę. Potwierdzam że wszystko co mi mówiła było prawdą a to nietypowe podejście wśród łapaczy agencyjnych ;)

ev

Kochani, czy ktoś jechał już za ich pośrednictwem do Austrii w jako personel sprzątający w szpitalu? Bardzo chciałabym się "załapać" na ta ofertę nie znam jednak szczegółów dotyczących wynagrodzenia, zakwaterowania etc. Jeśli macie jakieś informacje, napiszcie proszę!

AAA

oni sami do mnie dzwonili najpierw kilka miesięcy wcześniej jak wysłałem cv ale wtedy powiedzieli że pracy nie będzie bo w BMW mają przestój. Zapomniałem o tej robocie i pojechałem do Holandii, tam byłem na magazynie też na wózku ale było ciulowo z godzinami i jak do mnie zadzwonili że jest robota w Dingolfing to wciągu dwóch dni się spakowałem i byłem w Niemczech. Najpierw dzwoniła do mnie dziewczyna z Zeitmanna Pani Asia która już tam nie pracuje od nowych wiem że wózkami teraz zajmuje się Pani Monika. Potem dzwonili do mnie z BMW pogadali po niemiecku i powiedzieli że wszystkiego dowiem się od Zeitmanna. Z Dingolfing dzwoni Pani Karla bardzo miła babka i nie jest tak wymagająca językowo jak słynny Pan który był wcześniej i o którym krążą legendy. A co do języka i doświadczenia to z niemieckim u mnie jest całkiem dobrze wszystko rozumiem i odpowiadam tak że oni też wiedzą o co mi chodiz może nie do końca gramatycznie ale jest ok. Doswiadczenie mam ponad 6 letnie na wózku w logistce więc z tym nie ma problemu. Raczej ludzie tutakj są zadowoleni i rotacji nie ma

bahamas

No ja znam niemiecki na poziomie A2 POWIEDZ MI CZY WYMAGAJĄ TEŻ PRAWO JAZDY I CZY Z ROCZNYM DOŚWIADCZENIEM OGÓLNO MAGAZYNOWYM SIĘ DOSTANĘ pozdro

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
AjaChceGWIAZDKEzNIEBA

PiotrekChceDoBMW - 2013-06-28 16:12:45 Do AAA - jak dostałeś się do BMW, kto dzownił i o co cię pytał, czy masz duże doswiadczenie jako wózkowy, ktoś cię odebrał na mijescu? Co trzeba mówić żeby cię przyjeli ?Trzeba sietnie mowic po niemiecku, sprechasz?

PiotrekChceDoBMW

an28

u nas na lotnisku w Monachium nie wychodzi życie tak najdrożej, najważniejsze że nie musimy wydawać własnej kasy na dojazdy bo mamy firmowego busa. Do tego zawsze w sobotę zabiera nas kolega całą ekipą na zakupy i robimy na cały tydzień w Lidlu albo Aldi, tak że za 30 euro można spokojnie zrobić zakupy na cały tydzień.

robert

nie denerwuj się Michał ludzie różni są i to w komentarzach widać. Wszystko zależy jak podchodzisz do pracy za granicą. Czy chcesz za wszelką cenę odłożyć kasę i jak najwięcej przywieś do Polski i będziesz zaciskał ostro pasa czy jedziesz tam na dłużej ale na luzie chcesz się napić dobrego piwka, pojechać na weekendzie na zwiedzanie i zjeść mięcho. Mi średnio idzie od tych przysłowiowych 200 euro jak się spinam do 350 jak jestem rozbestwiony, ale to naprawdę jest sprawa indywidualna i zależy też w jakim regionie Niemiec jesteś i w jakich sklepach kupujesz jedzenie. Z mojej perspektywy patrząc to i tak zawsze odłożę większą kasę w Niemczech niż jak bym pracował w Polsce od smutna prawda

AAA

Jestem w Dingolfing na BMW od 3 miesięcy i ostatnio rzeczywiście zaczeli przjmować dużo osób, ostatnio co tydzień przyjerzdza z Zeitmanna 7 osób, a wcześniej to przyjmowali po 2 - 3 osoby więc to rzeczywiście dobry wynik. Troche się ruszyło i jest więcej roboty i więcej ludzi trzeba. Robota jak robota trzeba dobrze na wózku zasówać i tyle ja to lubie więc dla mnie to nie jest problem. Robota jak robota, kasa na czas i tyle

A ma ktos namiary na jakies tanie mieszkania/pokoje w Monachium ? B

Gietz

Ja zarabiam 1300 na magazynie po mieszkaniu, życie mnie kosztuje około 200 euro, może inni żyją taniej! ale bez przesady! ;)

Ja wyjeżdżam z Zeitmannem, chciałbym się dowiedzieć, o koszty żywności w Niemczech, ile będę musiał wydać miesięcznie na jedzenie - skromne ale żeby z głodu nie umrzeć.

chce do BMW

Widze że ostro ogłasza się zeitmann że szuka ludzi do BMW na wózki widłowe - niech ktoś z pracujących się wypowie czy jest dużo wolnych miejsc i jak jest na miejscu czy jesteście zadowoleni?

Buba

Tess - 2013-04-12 16:31:52 Robota na lotnisku jest ciężka, cały czas bieganina i nie ma posiadywania. Troche się odzwyczaiłam bo ostatnie lata raczej miałam siedzącą pracę. Jest dużo pracy bo brakuje ludzi więc z tym na pewno nie ma problemu. Hotel do przeżycia Wyczytałam, że 8h dziennie od pon-pt plus 2 weekendy w miesiącu, czy tyle dni pracuje sie podczas sprzątania na lotnisku? Ile wychodzi tych godzin miesięcznie tak naprawdę? Tess albo ktoś kto jest na miejscu... zastanawiam się nad wyjazdem w lipcu. Czekam na telefon z Zeitmann, który ma być po weekendzie. A jak wygląda sprawa z łazienkami na ilość pokoi/osób

Marian

Jestem od tygodnia przez nich w Stuttgardzie jako malarz jak narazie wszystko ok. Mieszkanie wporządku nawet bardzo dobre warunki tylko drogo ale wszyscy twierdzą że tu są takie ceny. Zobaczymy czy się wypłata będzie zgadzać z tym co mówili. W tedy będę mógł powiedzieć że to dobra agencja

Maciek

Pracuje w firmie która produkuje zderzaki, wzmocnienia i inne plastikowe części ale jeszcze nie wyznałem się we wszystkim co robią. Ja robie na wtryskarce i szlifuje elementy plastikowe. Robota prosta tym bardziej że nie miałem wcześniej do czynienia z wtryskarkami. Praca na trzy zmainy więc wpadnie dodatek za nocki :) Niemcy jak na razie są ok ale z nikim poza brygadzistą dłużej nie gadałem. W moim pokoju jest jenda osoba ale ktoś ma jeszcze dojechać i będziemy we trojkę. Pokoje nie duże z trzema łóżkami i szafami, i jedno biurko, TV, dostęp do neta za free (no wiadomo że sobie liczą w kasie która płacisz) Pokuj odmalowany ale spartański poza tym co wcześniej wymieniłem nie ma w nim nic. Nie ma tu kobieta ani w zakładzie w którym pracuje ani na mieszkaniu. Ponoć jakieś pary są w Regensburgu to wiem od gościa który pracował tam na magazynie. Pozdro dla wszystkich, liczę że pomogłem :)

zx

Co robisz na produkcji , i czy jest możliwość wyjazdu parą?? Ile osób w pokoju, czy domki zielone na facetów i kobiety ??

Bond

Co dokładnie robisz? Jakie prace konkretnie? Czy praca jest ciężka? Jak koledzy Niemcy w pracy są ok? Sorry że może pytania są dla niektórych oczywiste ale ja jeszcze nigdy nie wyjeżdzałem za granicę

Maciek

jestem w Ingolstadt od dwóch dni, przyjechałem do pracy na produkcji. umowa niemiecka podpisana pierwszego dnia, stawki takie jak obiecywali w Zeitmannie co do kasy to będę wiedział w dniu wypłaty. Mieszkanie odnowione małe pokoje ale czysto, ponad 15 km w jedną strone do pracy. Ludzie jak na razie ok, twierdzą że kasa na poziomie 1000 - 1200 po odcięciu kosztu mieszkania. W robocie kupę polaków więc nie wiem po co ten niemiecki ale może za krótko jestem aby oceniać. Jak ktoś ma pytania niech pisze postaram się odpowiedzieć. Jak będę miał wypłate dam znać czy kasa się zgadza

artur 37
@Maciek

Dostałem od nich ofertę do ingolstadt.czy przedłużyli ci umowę i jak tam jest muszę wyjechać ze względu na finanse

alonzo

Grzegorz - 2013-06-10 07:49:27 przecież już milion razy wszyscy o tym pisali zeitman ma pierdolca na punkcie języka nie wyjedziez z nimi jak nie znasz. Najpierw dzwonią do ciebie oni a potem dzwonią do ciebie z niemiec - tyle! tak robią ze wszystkimi i tak samo jest w wypadku magazynu o którym pisze kolega powyżej - byłem i wiem - to magazyny lekkerlandu! Oni nie biorą bez języka niemieckiego!!!sagen sie mir bitter, wie gut ist dein Deutsch?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA