Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

lee

I co wam z tego przyjdzie, że usuwacie wpisy. Ostatnio usunęli to: Szczepan - 2014-06-17 13:27:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Usuwacie komentarze , boicie sie prawdy !!! Daawidek - 2014-06-17 13:33:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Warunki w jakich zastalo mi zyc to jest poprostu jedna wielka porazka.Pokoje 2x2m 3 osoby , lazienki jak w szkole! Widzial ktos pisuar obok umywalki? Zebow nie da sie umyc , nie mowiac o prysznicach ( grzyby i robaki ).Naprawde (usunięte przez administratora) Praca w BMW (Dingolfing) na widlaku. Nic specjalnego nie cale 1100 euro.W pracy da sie robic ale warunki mieszkalne sa nie do opisania. Ja po 2 dniach ucieklem stamtad.Zobaczymy czy po raz drugi zostanie usunieta moja opinia. Powodzenia! Masakra - 2014-06-17 13:37:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jak macie swoje połapane swoje mieszkanie , dacie rade! Bo to co CI ludzie Wam oferuja to jest karygodne.

Daawidek
@lee

Tutaj chodzi o to tylo , zeby ludzie wiedzieli gdzie jada.. :) Smieje sie z tych co to usuwaja :)

GGG

musisz umieć jeździć. jeden bęedzie mówił że 10 lat pracuje na widlaku ale przez ten czas tylko raz dziennie 10 minut jeździ a drugi będzie pracował 6 miesiecy i zasuwał na 8 h przez 5 dni w tygodniu. Widaomo że ten drugi będzie lepszy pomimo że niby dosiadczenie ma mniejsze. jak jeździsz to se rade dasz

love sens musik

Czyli co zeitman wysyła na wózek a dostaje się prace inną?

Marko

dzwoniłem do nich w tej sprawie i się skarżyłem że są ogłoszenia a nie ma pracy - powiedziała mi że oni mają oferty tylko na produkcje magazyny bardzo szybko znajdują ludzi. Twierdziła że jest mało ofert dla ludzi bez konkretnego zawodu i z tąd problem. Nie wiem co o tym myśleć ale też widze po innychh agencjach jak ktoś już tu pisałże na produkcji ciężko o prace.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
też zainteresowany

z tego co wiem serów nie ma jest widlak na BMW w Dingolfing. Jak umiesz jeździć i znasz niemeicki masz pewną robote - jak nie mam doświadczenia na wózku i mnie nie chcą. To jest niesamowite bo ogłsozenia na produkcje wisza a roboty nie mają. To samo jest w innych agencjach nie ma pracy na produkcji

hydraulik

kasa na konto przelana wszystko się zgadza - pokój mały w gasthofie z drugim typem do tego Węgrem ale gość ok. w pracy po pierwszym miesiącu też wszystko w porządku. jedyny minus to km z gsthofu do pracy i niemcy ze wschodinch landów którzy to straszne (usunięte przez administratora)

Bronek

Czy ktoś miał już doświadczenie z firmą (usunięte przez administratora) dla której Zeitmann rekrutuje ludzi ? Czy ktoś, kto już pracuje dla (usunięte przez administratora) może napisac jakie warunki pracy i mieszkania ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kurs jezykowy

Czy zeitman organizuje jakiś kurs językowy ? tzn prywatnie dla osób chcących się nauczyć języka ?

hel

Ja akurat mam za słaby niemiecki. Rozmowy nie przeszedłem. W sumie sam nie wiem dlaczego. Niemiecką tv rozumiem tzn. większość. Ale tych niektórych pytań zadawanych przez telefon nie potrafiłem zrozumieć.

sendi
@hel

ponawiam pytanie. Jakie pytania są zadawane?

Język_niemiecki

Witam! Jak wygląda rozmowa po niemiecku ? Czy pytania są trudne ?

@Język_niemiecki

Pracujesz z obco krajowcami nie ma koordynatora polskojezycznego

Hyd

Witam.Czy ktoś pracuje jako hydraulik w Niemczech. Jak wygląda praca na budowie? Czy jest szansa na nadgodziny

@Hyd

Kolega byl na tej budowie z firmy Zeitmann poszedł rano i za dwie godziny mialo byc trzy osoby a przyszly dwie wrócił a było to wczoraj.Nie polecam frmy Zeitmann nikomu

zigi

Witam, wie ktoś jak wygląda praca na produkcji serów w Norymberdze. Ciekawi mnie mnie czy to robota typowo na taśmie. Z góry dzięki za info.

nefri

witam. Mam pytanie odnosnie pracy jako pokojowka w Monachium czy moze ktos sie wypowiedziec jak to dokladnie wyglada?

mike

pracuje ktoś może jako kierowca c+e w mercedesie ?

Martin

Ja zastrzeżeń do nich nie miałem - przepracowałem ponad rok i zmieniłem robotę na lepiej płatną. Najwięcej z Zeitmannem miałem do czynienia przed wyjazdem i w pierwszych dniach - potem już mieliśmy niewiele kontaktu więc ciężko było żeby się coś zepsuło i miał bym do nich pretensje. Dla mnie było najważniejsze że mi znaleźli robotę i potem czy to co było na umowie jest na koncie. Wszystko się zgadzało i to się dla mnie liczy

Borys

porównując do zeszłego roku w tym Zeitmann już nie jest najważniejszą agencją na BMW i ma mało ludzi. Teraz najwięcej osób jest z agencji z Łodzi kto zaradny to ją znajdzie. Od zeitmanna nie przyjeżdża już tak dużo osób na wózek. A produkcji w Dingolfing nie mają w ogóle. A jak potrzebują to wóżkowych do rozładunku ciężarówek i osób na magazyn też do śmiagania na wózku. Też potwierdzam że robota dobra tylko mało miejsc jest w tym roku - zobaczymy jak będzie w czerwcu. Ale jeśli będą miejsca i tak opolszczaki wpuszczą swoich! Tam pracuje pół Krapkowic i Opola! A oni się czymają razem i nawet potrafią wkręcić kogoś bez języka

GGG

jakieś dwa lata trzeba jeździć na widlaku żeby sobie na miejscu poradzić. Pierwszego dnia masz test i przede wszystkim wtedy patrzą jak szybko i sprawnie jeździsz.(usunięte przez administratora). ALe praca dobra, pieniądze jedne z lepszych jakie da się w Niemczech na widlaku zarobić.

love sens musik
@GGG

Witam chłopaki,mam pytanie na temat pracy w BMW Dingolfing na wózek widłowy.U Zeitmana przeszedłem dzisiaj rozmowe w jez.niem mam 12 lat prakt na widlaku i pracy na tej maszynce nie boje się ,chcą abym na 16.06.14 był na BMW w Dingolf.Czy to jest możliwe czy jakaś sciema.Prosze o jakieś info bo nie chce tam jechać i zaraz wracać.Jak wygląda temat?Prosze o szybką odpowiedz.PLIS.

@love sens musik

tak jak wcześniej pisałem dobra praca, przyzwoite pieniądze. Nie ma tu żadnej ściemy z Zeitmanna jest coś koło 40 osób na widlakach. Ja polecam. Jedziesz na widlak i masz robote na widlaku a nie żadną inną. Jak cię biorą to jedz

seryna

Nie polecam firmy Zeitmann (usunięte przez administratora)

Andre

Witam, czy mógłby ktoś przybliżyć sprawę jak wygląda praca na wóżku widłowym w Dingdolf? Jak duże trzeba mieć doświadczenie? I co dokładnie nalezy robić? Pozdrawiam

M

Wystarczy spostrzegawczość której ci brak ele.Szybko wracasz z roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA