Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Dzieki za wyjasnienie. Wybaczcie ale za 8 euro brutto to nie warto scierac opuszkow na klawiaturze szukajac pracy w niemczech. Jako elektryk integrator knx w polsce jestem zarobic tyle samo lub nawet wiecej. Mam na mysli prace stala plus drobne "fuchy"

Zbulewrsowana

Prawda klamia jak z nut przyklad sprzatanaia na lotnisku 35godzin niby tygodniowo czyli 5dni w tygodniu 2 dni wolnego a pracujesz az padniesz laskawie daja ci po 12 dniach dwa dni wolnego jak wyblagasz na kolanach,pozniej nastepne 12 dni pracujesz az padniez kady dzien robisz w sumie 25km :) maraton nogi na zmiane...warunki mieszakniowe tragedia 300 euro osoba w 3osobowym pokoju idttt moglam bym ksiazke napisac po 3tyg pracy tam

nick

hahahahahaha

janusz

Wynagrodzenie na wiekszosci oferowanych stanowisk to od 8,20 do 8,80 euro brutto na godzine. To ile dostaje sie na reke zalezy od grupy podatkowej. W Niemczech masz zagwarantowanych 35 godz tygodniowo (151 miesiecznie)i za tyle placa a reszta(jesli sa nadgodziny) idzie na konto godzin. Na pierwszej klasie podatkowej przy stawce 8,80 euro zarabia sie 1328 euro brutto. Po odciagnieciu ubezpieczenia, podatku i innych tego typu obciazen zostaje z tego 1003 euro na reke. Od tego trzeba odjac za zakwaterowanie (srednio okolo 250 euro miesiecznie) Trzeba tez odjac na dojazdy i na wyzywienie. Odlozyc miesiecznie mozna 300 - 500 euro czyli max 2000 zeta. Fachowcy wysokiej klasy zarabiaja wiecej ale wiekszosci Polakow placa stawke minimalna czyli mniej niz 9 brutto.

elektryk
@janusz

bzdury piszesz - nigdy nie dostałem mniej niż 10,40 jako elektryk ani w zeitmanie ani w innej agencji. Teraz jeźdze tylko za stawki od 12 euro brutto plus dieta i opłacone mieszkanie. Ale ja znam niemiecki mam konkretny zawód i się cenie. Takie stawki to chyba dla ludzi na produkcji i magazynach co nie mają zawodu.

jurek
@elektryk

załatw mi cwaniaku z ochotą pojadę za taka stawkę tez mam twoje kwalifikacje i masz stawke super bajka normalna,czy masz może apartament do dyspozycji i Lokaja?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witam. Czy w niemczech poprzez agencje bede w stanie zarobic w granicach 7 8 tys Pln netto. Interesuje mnie praca jako integrator KNX badz instalator serwisant niskich napiec. Nie mam totalnie rozeznania na tamtejszym rynku pracy, jezeli nawet zwykly elektryk nie jest w stanie zarobic 5 6 tys Pln netto, to "nie jest to warte zachodu" ;)

Mw

Czy pracuje ktoś może przy sprzątaniu na lotnisku w Monachium i może napisać coś w tym temacie?

poradźcie jak to jest

Czy ta praca w Anglii nie jest przekrętem bo tam jest powódź i stany alarmowe Agencje pracy nie mogą tam organizować zamieszkania pracownikom zaś w ogłoszeniu napisano że zapewniają zakwaterowanie Podejrzewam że jak większość agencji chcą zarobić na mieszkaniu i będą upychać po 2 osoby w pokoju. Ostatnio jak inna agencja chciała wziąć kasę od pracowników to oni po prostu zwiali. Nie wiem czy wierzyć w te 5 gwiazdek bo wygląda mi to podejrzanie gdy potwierdzi się że pracownicy muszą zapłacić pieniądze na starcie. Co będzie jak się rozchoruje pracownik na kontrakcie i go wyrzucą w trakcie. Nie chce mi się wierzyć że jakaś agencja ma 5 gwiazdek w tym wypadku Zeitmann. Niemożliwe żeby pracownicy biura nie przykładali do tego palców. Chcę się mylić ale niedowierzam.

kto jedzie 11 stycznia do fuldy

bartek

praca za granicą dla fachowców jak pokarzesz co umiesz robić i to dobrze to i dobrze zarobisz najlepiej bezpośrednio we firmach niemieckich dla amatorów i partaczy nie ma tam miejsca a zarobki idą w parze z umiejętnościami powodzenia

j27

odpuść sobie finland dojazd we własnym zakresie, mieszkanie 200e, karta 194e,i wypłata po 2 tyg. a na godzine 10e bruto

Buschido

Firma Zeitmann calkiem fajna troszke kłamią na temat zarobków ale da się to przegryżć,natomiast jeśli skierują was do firmy o nazwie personal premium to wiejcie gdzie tylko się da będziecie wyciśnięci jak skórka od pomarańczy,a do domu wrucicie jeszcze biedniejsi niż tam pojechaliście.Pozdrawiam

krysztof-elektryk

wyjechałem w listopadzie i nie mogę narzekać. praca dobra, Diety na czas. Jest trochę jazdy po terenie Niemiec, ale zwracają za paliwo. Ogólnie są do dyspozycji w przypadkach problemów, nie zostawią Was bez pomocy w razie W. Ogólnie oceniam współpracę bardzo dobrze, czekam na zlecenia po Nowym Roku.

cezz

ile zarabiają stolarze budowlani przez tą agencje po kursie niemieckiego.

edus

co z naborem do Audi czy ktos dostał juz oferte do werbunku?

kierowca

hej. Pracował ktoś przez tą firmę jako kierowca komunikacji miejskiej??

kto sie wybiera 11 stycznia do fulda

kaszek

ja pracuje za ich posrednictwem jako elektryk, wyjechalem bez znajomosci niemieckiego z innyM gosciem w teamie. koles zapil i go zwolnili i zostalem sam. niemiecka firma chciala mnie zwolnic bo ja nic po niemiecku, ale pani monika przerzucila mnie na inna budowe gdzie sa nasi i do tej pory robie. kasa jest w miare chociaz mogloby byc lepiej ale kwatera tania wiec ok. z zeitmanem mozna duzo zalatwic mi do tej pory duzo pomogli. pracuje w monachium

izka

witam - czy wie ktoś z was coś na temat firm w niemczech szyjących tapicerke samochodową - chodzi mi o marki samochodów

fiołek

Kurde,pojechałbym za granicę,ale najlepiej do anglojęzycznego kraju bo żaden inny język mi do łba nie wchodzi.Na produkcje najlepiej,bo swego zawodu nie licze.

atalek

witam wybiera sie ktos na kontrakt do miejscowosci fulda

bartek
@atalek

pracowałem we Fuldzie ale zależy przez jaką agencje jedziesz i do czego

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 40 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA