Opinie o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roban Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Roban Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Na wypłaty nie ma, ale dwa nowe sklepy otwiera. Tylko po co? Żeby te znowu okazały się klapą. Panie Romanie dobra passa już dawno minęła, trzeba się wreszcie ocknąć. I nie latać na wakacje, gdy pracownikom nie wypłaciło się pieniędzy.

Wypłaty za marzec w maju,kwietniowe pewnie będą wypłacane w okolicach lipca, syf nad syfami, patrzeć tylko jak pieprznie ten (usunięte przez administratora)

Rvujek

Witam, czy pracował ktoś na stanowisku kierownika w Kielcach, jeśli tak proszę o kontakt na maila Rvujk@wp.pl

byly sprzedawca

Koszmar!!!1300zl z grafikiem i umowa to plus.ale podejscie kierowniczek do pracownic dramat.mobing strszany ale coz sie dziwic jak maja swietnego nauczyciela pana romana.pewnie gdyby szef byl w miare normalny tego by nie bylo tak.uwazam ze pana romana moglby pozomnie pip przetrzepac! Nie wspomne ze wyolat nie ma czas i nawet 2tygodnie po terminie oczwiscie bez odsetek,nie polecam nikomu tego syfu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roban Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
bylapracownica

Kazde kto tam szedl mial na rozmowie obiecane gory tj.pisze o.kierowniku dobre zarobki pensja plus premia bo zakladaja mega duze obroty.okazuje sie ze robi sie po 1,5etatu za marne 1700,kazdy mysli bedzie dobrze oczywiscie o premi zapomnij o wolnym dniu kieronik moze zapomniec dyma od 9do 19 plus soboty sami policzcie.po kilku miesiacach jest wyczerpany a w dodatku te wyzwiska pana romana,kazdy sie na to godzi bo ciezko o prace ale predzej i tak kierownicy i pracownicy uciekaja. A roman zostaje sam ale ma to w d,,,,, wysle kordynatora i stoiiii za kasa.paraca fajana mi sie podobala bardzo lecz z racji podejscia romana do biznesu i jego stosunku odeszlam,,,,ten czlowiek zyje marketingiem z przed 20lat dramat

goss

roban to syf. nie polecam nikomu. praca pt-sb + co 3 sb praca caly dzien ze wzgedu na wymiany towaru. kasa zadna, brud, zero znizek pracowniczych, wszedzie kamery, kierowniczki w zaleznosci od sklepu moga byc spoko, ale moze byc tez tragedia (wroclaw ladna), nadzorujaca sklepy niesympatyczna i falszywa do granic mozliwosci.

mała
@goss

podzielam opinię goss czekamy z niecierpliwością kiedy odpowiednie słuzby zrobią porządek z właścicielem. To karygodne co on robi z pracownikami!! Pensja ma być na 10tego dziś mamy 19 i cisza podobno bedzie 23 Co godz kier. dzwoni do Niego jaki jest utarg, jak mniej niż 2tyg.wstecz to słyszy stek wyzwisk.Znam sklep w którym sa wysokie obroty,ale z polecenia P. Romana nie wszystko nabijać na kasę w razie kontroli skarbówki pracownik dostaje mandat {no tyle dobrze że mandat płaci P.roman}I Horror!!! Szkoda zdrowia dla Takiego pracodawcy!!

mała
@mała

Dodam że piszę o Robanie z krakowa

olo
@mała

To po co tam pracujesz?

Ula

Czy zdarzyło się komuś, że nie dostał wynagrodzenia za swoją pracę na umowie zleceniu z firmy Roban? Jeśli tak, to proszę o radę jak to rozwiązaliście i proszę o kontakt - ulka.krakow@gmail.com.

kaśka

hehe dodtkowo płatne... - kordynator pracuje w sumie 6 dni w tygodniu cały czas jest rzucany w różne miejscowości,po dniówce w sobote musi zrobić wymianę, badz objechac sklepu po wymianach. te godziny i ta praca zwłaszcza z jego właścicelem pownna byc płatna 5tys a to bardzo duze marzenia-dlatego każdy po rozmowie kwalifikacyjnej dziekuję i się nie decyduje. sam fakt jak często jest ogłoszenie mowi samo za siebie.

Ja wolalabym zmiatac ulice niz pracowac dla.pana romana.kordyntor w tej firmie robi to co zwykky robol handluje odbiera telefony i robi kupe godzin w miesiacu maskra

Co.do klauzuli za szkolenie to.bezprawna umowa wiec tym nie trzeba sie marwic jesli jestem.sama nie masz nikogo chcesz malo zarabiac chcesz byc szmacona przez pana romana nie miec wolnego czasu na spanie idealna praca.dla ciebie.oczywiscie rozmowa to wszytsko pieknie dla mbie to.praca dla.ludzi zdesperownych ktorych nigdzie indziej nie chca.kazdy kordynator tam.nawet roku nie wytrzymuje a czasem.nawet tygodnia

Kordynator to jakas mega porazka w tej firmie zostalo ich bardzo malo.jezdzisz co dzien od poniedzialku do soboty plus wymiany sobote mysle ze okolo 250godzin nawet do.300za smieszna.kase ktora juz zostala wspomniana,,,ostre slowa szefa jakni.po.kierownikach tak i po kordynatorach jazda po wroclawiu kielcach karkow a nawet katowice dramat w innych sklepach kordynator zarabia.okoko 4tys i robi ino wizyty a tu tyra jak zwykly robol....dziwie sie tym.ludziom w sumie wszytskim nawet pracownikom jeden wielki koszmar

hoho

był ktoś na rozmowie o pracę na stanowisko koordynatora?

@hoho

Tak bylam i nie polecam

hoho
@JA

napisz coś więcej proszę :) dużo osób chętnych było?

@hoho

POdaj maila bo to jest troche ;)

@JA

Czy duzo osob nie wiem bo bylam umowiona na konkretna godz.Ja podziekowalam po zapoznaniu sie z warunkami finansowymi,poza tym jestes na kazde zawolanie i jak trzeba to z dnia na dzien jedziesz do sklepu do innego miasta na ile jest koniecznosc (np, 2 msc),zakwaterowanie masz,wyzywienie na wlasna reke.Zapieprzasz rowno jak kazdy pracownik,tylko masz wiecej odpowiedzialnosci.Za taka kase nie polecam...Poza tym 2 tys.(koszty szkolenia;))placisz firmie jak sie zwolnisz przed uplywem roku.Proponuje Ci podanie maila to przesle papierek ,ktory dostalam i na ktorym masz wszystko czarno na bialym.Sama rozmowa trwala moze 15 min i polegala na tym,ze po zapoznaniu sie z owym papierkirm, zadawalam pytania i tyle.Jak chcesz TYRAC za taka mala kase to Cie przyjma:)

@JA

No ale trzeba przyznac KOORDYNATOR brzmi dumnie haha

JA

Bede wdzieczna jak ktos da znac bo mam sie wybrac na rozmowe ale jak przeczytalam to wszystko to nie wiem co myslec...

P

NIE IDŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej do lidla

JA

Czy ktos pracowal w robanie jako koordynator albo moze wie jak jest na tym stanowisku?Jakie obowiazki dokladnie i pensja.

krakowiak

Kilka lat temu, szukając pracy, wstąpiłem do jednego robama w krakowie, bo w oknie wisiało ogłoszenie. zapytałem jak ma wyglądać praca i na jakich warunkach miałbym byc zatrudniony. Odpowiedź była taka: umowa zlecenie, wynagrodzenie miesięczne 1000 zł na rękę, praca 10 godzin dziennie + 5 w soboty + wymiana towaru w co drugą sobotę. Masakra! Potrzebowałem pracy, ale nie az tak, żeby jakiś cyniczny wyzyskiwacz miał mnie tak bezczelnie, w biały dzień okradać! Może się coś zmieniło od tamtego czasu, ale wątpię.

brat bart

Pozdrowienia dla Anny z hurtowni ( kochajacy )

zzzz

Ta firma upada nawet admin usuwa wpisy zeby ludzie nic nie wiedzieli jak tam jest , moze prosperowala kiedys ale to byly lata 90 jada teraz na kredytach , jak to ludzi oklamuja o umowach itd pozdro dla admina i tak to wyjdzie jak tam jest

asterix

Ludzie co wy piszecie za glupoty tam jest fajnie (usunięte przez administratora) a na wymianie w sobote bedzie dym bedzie zabawa bedzie sie dzialo

pitbull

A ile lat tam pracujesz ? I co ty bierzesz na kredyt (usunięte przez administratora) I co tam robisz na jakim stanowisku bo wydaje mi sie ze cos sciemniasz

pracownica

drogi pitbulu mam prace co miesiąc wynagrodzenie i to nie po 100 zł jak w innym ciucholandzie gdzie pracowałam mogę coś zabrać na kredyt na raty bo dostaje całość kierownictwo to może nie najlepsze ale odpowiada przed włascicielem znajdz mi lepsza prace a się zgłosze nikt nas na siłe nie trzyma trzymaj się fanka

Zostaw merytoryczną opinię o Roban Sp. z o.o. - Kraków

Roban Sp. z o.o.
  • Nad Wodą 50