Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kasiab

nie nakrecajcie ludzi kasy nie ma inie bedzie

pytający

Napiszcie czy już dostaliście odpowiedz z sądu, bo ja ciągle czekam i nic

kot
@pytający

Dostałem odmowę

kot
@pytający

Dostałem odmowę

m j m

Nie słuchaj głupich wpisów. Nikt nic nie dostał.

m j m

Nie słuchaj głupich wpisów. Nikt nic nie dostał.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

ja natomiast nadal nic ale zobaczymy morze wyślą jeszcze

Pytający

Czy ktoś otrzymał już odpowiedź z sądu, bo trwa to dosyć długo, ja jeszcze nie otrzymałem ODPOWIEDZI

Wesoły

Ale co usłyszałeś ?.

Pesymista

Ja też dostałem zaległe pieniążki i to z odsetkami.

pwstka
@Pesymista

ile dostałaś i za jaki okres

pESYMISTA
@pwstka

Nie wiem za jaki okres dostałem , ale trochę tego było

pestka
@pESYMISTA

dostałeś wszystko czy jeszcze mają ci coś zapłacić,bo ja też czekam jeżeli ktoś coś dostał to piście bo z tego co wiem to jest 800-osób na liście u których antema ma zaległości z wypłatami i odszkodowaniami,a jak do nich dzwoniłam to powiedzieli że jak coś sprzedadzą to będą dzielić po równo dla wszystkich i że może być to po parę złotych zależy ile będą mieć funduszy po sprzedaniu

smutny

Nie moge wuwirzysz czy ktos z was moze to potwierdzic co ja uslyszalem czy to ten sam szef,ta sama firma :/

pfff

aby pobrać jakieś nędzne nagranie mam płacić ? w dupce ci sie poprzewracało ? Wygląda mi to na jawne naciąganie a później będę płacił za jakieś SMS-y

oczekujący na szmal

Upadli antemiarze czy coś został już sprzedane. Jeżeli nic to do roboty.

optymista
@oczekujący na szmal

Ja już dostełem pieniądze ze sprzedaży' a Wy ile dostaliście

?

Uwaga. Pierwsze uzasadnienia na odpowiedź syndyka zostały złożone. Śmiało wiara, odwagi.

Jon

Za Bóg zapłać było by dobrze

a-z

Ela tak się do ludzi nie odzywaj. Nieładnie. A miałem wsiąść cię daleko stąd.

kazek

skoro nie robia wyplat to ich zwolnic,chyba,ze sa potrzebne do odbierania telefonow,mozna znalesc tansze "telefonistki"

:-) :-) :-) :-)
@kazek

A z czego mają robić te wypłaty , jak syndyk sprzeda wszystkie dobra poprzedników to może i coś skapnie.

j a
@:-) :-) :-) :-)

a z czego robia wypłaty dla tych, którzy nadal pracują? az tak bardzo chyba się nie przepracowują skoro sprzedaż rusza dopiero pół roku po ogłoszeniu upadłości

////
@j a

A co mają pracować za "Bóg zapłać"? chyba Was pogięło!!!!

aaaa

dlaczego dziewczyny ktorte zostaly u syndyka zrobily sie takie nieprzyjemne czy p, sy ndyk wie jak odnosicie sie do ludzi i jak ich informujecie /p sekretarka/ to jest zenujace, pracowalismy razem i bylo ok. a teraz sa ponad ludzmi nasze kolezanki i koledzy, wstydzcie sie, informacji zero a nawet odpowiedzi bezczelne czy p.Syndyk to czyta i wie jak jej pracownicy rozmawiaja z bylymi pracownikami????????? chyba nie.radze podlaczyc nagrywanie wszystkich rozmow zrozumie wtedy pani rozzalenie bylych pracownikow piozdrawiam

:-) :-) :-)
@aaaa

Wszyscy wylewacie pomyje na osoby,ktore pracuja u syndyka.Kobiety te odwaliły kawał dobrej roboty , właśnie dla byłych pracowników, licząc wasze należne wynagrodzenia tj odprawy i odszkodowania. Nikt kto się nie orientuje ile jest to pracy nie obrażał by tych biednych kobiet. Telefonów z zapytaniem, kiedy będzie reszta wypłaty jest bardzo dużo.Ja odnoszę inne wrażenie ,ile razy dzwonię do nich są zawsze uprzejme. One są po prostu już tymi telefonami zmęczone. Ciekawe co każdy z was zrobiłby na ich miejscu. Ja przeszedłem już jedną upadłość i mogę wam wszystkim powiedzieć, że nigdy nie otrzymacie w stu procentach tego, co wam się nalżało.Tak zawsze jest w upadłości i w żadnym sądzie nie wygracie. Ja próbowałem i nic z tego nie wyszło.

Stirlitz

Na co człowieko­wi świs­tek z na­pisem, że stu­diował, li­zał du­py pro­feso­rom i opier­da­lał się przez 4, 6 czy 8 lat? [...] Ja­kie to wszys­tko głupie. Prze­cież jak coś umiesz, to umiesz - nie umiesz, to nie umiesz. Co ma do te­go szkoła i papierki? -------------------------------------------------------------------------------- Każde­mu, kto mówi, że wyśpi się w gro­bie, po­wie­dzcie, żeby przyszedł po­roz­ma­wiać ze mną po kil­ku miesiącach stażu. Oczy­wiście, nie tyl­ko pra­ca trzy­ma nas na no­gach całą noc. Jeśli życie jest ta­kie ciężkie, dlacze­go spro­wadza­my na siebie więcej kłopotów? Co jest z tą pot­rzebą uderze­nia w przy­cisk auto­des­truk­cji? [...] Może lu­bimy ból. Może jes­teśmy dziw­ni. Bo bez niego, nie wiem, może nie czu­jemy się real­nie. Jak to się mówi? Dlacze­go wciąż uderzam się młot­kiem? Bo czuję się re­wela­cyj­nie, kiedy przes­taję. --------------------------------------------------------------------------- Upadłe anioły często po­tykały się o włas­ne skrzydła.

Stirlitz

Jedna z najmądrzejszych osób które obserwuje to Pani Daria Jest to kobieta nad podziw z dużą kulturą. Pani Dario wiem ,ze ma Pani wielki niedosyt ale ja Panią rozumiem Posiada Pani dar przekonywania a co do Tych co piszą niech się jeszcze raz urodzą Nie warto Tym osobom odpisywać po prostu trzeba ignorować. Cóz życze Pani zdrowia i prosze pozdrowic Krzysia.

Dzięki

Jon

To niech sama kupi a ty jej w tym pomóż i też dużo kup. To jeść nie woła i na pewno ci się przyda

JEL
@Jon

Z pewnością w pierwszej kolejności dostaniesz zaległe wynagrodzenie, pewnie jeszcze z premią za dobre rady

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.